18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Fazer6 2012-06-25, 16:15 58
Dobry pomysł? ... a teraz wyobraz sobie ze jakis pajac robi to twojej zonie... dalej Dobry pomysł??
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-25, 16:15 8
Fazer6 napisał/a:

Dobry pomysł? ... a teraz wyobraz sobie ze jakis pajac robi to twojej zonie... dalej Dobry pomysł??


Tak.

PS. Używanie Polskich znaków nie boli.
Zgłoś
Avatar
FryzjerZG 2012-06-25, 17:25 6
Fazer6 napisał/a:

Dobry pomysł? ... a teraz wyobraz sobie ze jakis pajac robi to twojej zonie... dalej Dobry pomysł??



Fazer, naprawde uciekaj z sadola poki czas, to nie jest miejsce dla tkliwych pizdusiow. Np. Joemonster jest lajtowy i pelny grzecznych filmow. Uzytkownicy rowniez sympatyczni i mili. Bedzie Ci tam dobrze.

Cytat:

PS. Używanie Polskich znaków nie boli.



Nie boli, ale wkurwia.
Zgłoś
Avatar
Raflik 2012-06-25, 17:38
ja bym jej palucha zasadził
Zgłoś
Avatar
Fazer6 2012-06-25, 17:54 4
FryzjerZG napisał/a:



Fazer, naprawde uciekaj z sadola poki czas, to nie jest miejsce dla tkliwych pizdusiow. Np. Joemonster jest lajtowy i pelny grzecznych filmow. Uzytkownicy rowniez sympatyczni i mili. Bedzie Ci tam dobrze.

pizdusiem mozesz nazywac swojego syna a nie ludzi ktorych nieznasz ,niewiesz nic o mnie wiec niepierdol. joemonster powiadasz ,ze z tamtad przyszłes ? to spierdalaj spowrotem, a jesli ci sie niepodoba co mysle na temat wrzucanej tresci to zalatw mi bana albo nieczytaj tego co pisze.

Zgłoś
Avatar
Fakerę 2012-06-25, 18:00 11
Fazer6 napisał/a:

FryzjerZG napisał/a:



Fazer, naprawde uciekaj z sadola poki czas, to nie jest miejsce dla tkliwych pizdusiow. Np. Joemonster jest lajtowy i pelny grzecznych filmow. Uzytkownicy rowniez sympatyczni i mili. Bedzie Ci tam dobrze.

pizdusiem mozesz nazywac swojego syna a nie ludzi ktorych nieznasz ,niewiesz nic o mnie wiec niepierdol. joemonster powiadasz ,ze z tamtad przyszłes ? to spierdalaj spowrotem, a jesli ci sie niepodoba co mysle na temat wrzucanej tresci to zalatw mi bana albo nieczytaj tego co pisze.



Tyle błędów w tak krótkiej wypowiedzi?? Jesteś ''krulem''
Zgłoś
Avatar
=CAMEL= 2012-06-25, 18:31 4
A wracając do tematu filmiku-chyba nauczy się chodzić chodnikiem po tym
Zgłoś
Avatar
rml87 2012-06-25, 18:44
Kolega kiedyś strzelił podobnego klapsa lasce jadącej na rowerze i spadła
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2012-06-25, 18:50 7
Prymitywne.
Zachowują się jak murzyni.
Zgłoś
Avatar
Leothyr 2012-06-25, 19:27 7
No, zajebisty pomysł. Pierdolone buce i buraki, takich się powinno kurwa odstrzelić.
Ciekawe czy byście się tak cieszyli jakby waszą dziewczynę tak jakiś pierdolony ćwok klepnął. Chuj im w dupę, oby się rozjebali na drzewie.
Zgłoś
Avatar
Panfel 2012-06-25, 19:39 1
Za ten zgrzyt na początku filmiku, nie ma piwa kara.
Zgłoś
Avatar
Bejker 2012-06-25, 19:40 2
@up jak by mi ktoś moją pierdolnął od tylca to pewnie bym se zwalił.

Ogólnie przez te wszystkie filmy na sadolu mam sny ze ktoś rucha moją laskę a ja siedzę w szafie i wale kapucyna z podniecenia. A na sam koniec przychodzę i liże jej pipę.
Zgłoś
Avatar
Nabs 2012-06-25, 19:54
heh kiedyś też coś takiego robiłem, prawie 15 lat temu, tyle że jeździliśmy wtedy na rowerach
Zgłoś
Avatar
Zubar 2012-06-25, 20:22 1
FryzjerZG napisał/a:



Fazer, naprawde uciekaj z sadola poki czas, to nie jest miejsce dla tkliwych pizdusiow. Np. Joemonster jest lajtowy i pelny grzecznych filmow. Uzytkownicy rowniez sympatyczni i mili. Bedzie Ci tam dobrze.

pizdusiem mozesz nazywac swojego syna a nie ludzi ktorych nieznasz ,niewiesz nic o mnie wiec niepierdol. joemonster powiadasz ,ze z tamtad przyszłes ? to spierdalaj spowrotem, a jesli ci sie niepodoba co mysle na temat wrzucanej tresci to zalatw mi bana albo nieczytaj tego co pisze.



Wakacje się zbliżają....to GIMBAZA atakuje kurwa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie