18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
🔥 Napastnik z długą rurką - teraz popularne
Avatar
Leothyr 2012-06-26, 17:46 1
varti napisał/a:

Moja żona gdyby jej jakiś kapucyn tak zrobił, z miejsca wyciągnęła by gnata z torebki i rozjebała im tylną szybę Fajnie by pewnie zjeby mordy wtedy wykrzywili


Jebana, oboje gracie w GTA?
Zgłoś
Avatar
astronauta 2012-06-26, 19:59
Kod:
Nie. Po prostu nie będzie się ubierać się tak, żeby przy byle wchodzeniu po schodach każdy widział jej p*zde. Zaczyna mnie to srogo wk***iać, że nigdzie nie można nic napisać normalnie bo zawsze się znajdą jacyś dziwni ludzie którzy muszą Cię obrażać. Nawet jak nie napisało się nic nadzwyczajnego. Jesteś może przypadkiem z Nowej Huty / Krakowa ? Chętnie się z Tobą spotkam i powtórzysz mi to co o mnie myślisz tylko tym razem w twarz, ok?


Co Ci do tego jak się kto inny ubiera?? z Jacykowem w świecie mody się obracasz?? Jedni będą śmiać się z gości, którzy popierdalają w niedzielne popołudnie po mieście w dresach, inni będą śmiać się z ludzi w rurkach a jeszcze inni stwierdzą, że ogoleni na łyso to kryminał a ludzie z żelem na włosach to pedały... no kurwa... to, że ktoś ubiera się inaczej niż Ty nie znaczy, że jest dziwką, pedałem, kryminałem idt. itp. Kobiety opalające się bez stanika na plaży to też dziwki ? nudystki to dziwki ? Twoja stara na plaży w stroju kąpielowym (w którym to widać dużo więcej niż na tym filmiku) to też dziwka ? Zastanów się nad tym... Poza oczywiście tym... że idioci z tego auta mogli zrobić z niej kalekę wystarczyło by, że z przestraszenia, że jedzie auto odruchowo odskoczyła by do tyłu, bądź wcześniej się zatrzymała... no ale moi drodzy sadole wówczas byłby materiał na HARDA... Lubię hardy ... ^^
Co do Krakowa, nie jestem nawet z okolic krakowa, poza tym nie bierz do siebie... jesteśmy tu żeby się pobawić i poznęcać nad sobą wzajemnie ;] :*
Zgłoś
Avatar
zukennuken3d 2012-06-26, 23:33
rml87 napisał/a:

Kolega kiedyś strzelił podobnego klapsa lasce jadącej na rowerze i spadła



moj ziomek tez wpadl na taki pomysl i reke zlamal
Zgłoś
Avatar
B3b3ch 2012-06-26, 23:53
Ubierając się w ten sposób musi się z tym liczyć, że ktoś jej wyjebie w dupę.
Zgłoś
Avatar
VideCulFide 2012-06-27, 2:07
astronauta napisał/a:

Kod:
Nie. Po prostu nie będzie się ubierać się tak, żeby przy byle wchodzeniu po schodach każdy widział jej p*zde. Zaczyna mnie to srogo wk***iać, że nigdzie nie można nic napisać normalnie bo zawsze się znajdą jacyś dziwni ludzie którzy muszą Cię obrażać. Nawet jak nie napisało się nic nadzwyczajnego. Jesteś może przypadkiem z Nowej Huty / Krakowa ? Chętnie się z Tobą spotkam i powtórzysz mi to co o mnie myślisz tylko tym razem w twarz, ok?


Co Ci do tego jak się kto inny ubiera?? z Jacykowem w świecie mody się obracasz?? Jedni będą śmiać się z gości, którzy popierdalają w niedzielne popołudnie po mieście w dresach, inni będą śmiać się z ludzi w rurkach a jeszcze inni stwierdzą, że ogoleni na łyso to kryminał a ludzie z żelem na włosach to pedały... no kurwa... to, że ktoś ubiera się inaczej niż Ty nie znaczy, że jest dziwką, pedałem, kryminałem idt. itp. Kobiety opalające się bez stanika na plaży to też dziwki ? nudystki to dziwki ? Twoja stara na plaży w stroju kąpielowym (w którym to widać dużo więcej niż na tym filmiku) to też dziwka ? Zastanów się nad tym... Poza oczywiście tym... że idioci z tego auta mogli zrobić z niej kalekę wystarczyło by, że z przestraszenia, że jedzie auto odruchowo odskoczyła by do tyłu, bądź wcześniej się zatrzymała... no ale moi drodzy sadole wówczas byłby materiał na HARDA... Lubię hardy ... ^^
Co do Krakowa, nie jestem nawet z okolic krakowa, poza tym nie bierz do siebie... jesteśmy tu żeby się pobawić i poznęcać nad sobą wzajemnie ;] :*


Nie mówię, że mi przeszkadza to że laski się tak ubierają, ale same się proszą przecież. Świat jest pełen pojebów, a taka odstrzeli się jak dziwka w burdelu, a później dziwi się że jakiś zbok ją zgwałcił. Taki klaps to i tak nic.
PS: Nie mam matki.
Zgłoś
Avatar
varti 2012-08-13, 10:51
Leothyr napisał/a:


Jebana, oboje gracie w GTA?



O, widzę gimbaza szuka poklasku Aż ci synku piwo postawię żeby ci smutno nie było że spierdoliłeś tak prostą ciętą ripostę
Zgłoś
Avatar
Pener 2012-08-15, 9:26 3
Zgłoś