18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Nie spojrzał w lusterko
superuser • 2013-08-10, 9:31
Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, skrzyżowanie Wiśniowa i Powstańców Śląskich. Kierujący Oplem nie zauważył mnie w lusterku i wyjechał na mój pas, przez co nie zdążyłem wyhamować. Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik

Kamera Contour HD. Motocykl Kawasaki ER6N
Zgłoś
Avatar
adamssson 2013-08-10, 23:55 12
Wszyscy jadą wolno (korek albo dojazd do skrzyżowania) ale widać że tobie ciebie przepisy nie dotyczą
Zgłoś
Avatar
Lukasz2525 2013-08-11, 1:33 9
Jeszcze później trzeba było film upierdolić , mogłeś w ogóle zostawić tylko sam moment , w którym się przewracasz .
Zgłoś
Avatar
J................S 2013-08-11, 1:35 1
"Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik"

dziękuje za zdany raport, możesz już s... iść
Zgłoś
Avatar
Eth 2013-08-11, 1:40 6
@adamssson

Jakie kurwa przepisy?
Nie zapierdalal, miescil sie w tym ile mozna po miescie (o ile to da sie rozpoznac z tak krotkiego filmiku), nie lamal przepisow.
Jak zwykle jakas ofiara bez prawka bedzie wymyslala glupoty, jak to na sadolu bywa.
Zgłoś
Avatar
kurczak94 2013-08-11, 1:44
dluzszy filmik poproszę. tak z 20 sekund wczesniej
Zgłoś
Avatar
makabrax 2013-08-11, 1:48
raczej nie jest to kwestia nie spojrzenia w lusterko tylko kwestia wielkości motoru, spoglądasz na szybko, nie widać żadnego auta (które jest w lusterku relatywnie duże) i zaczynasz wyjeżdżać... a potem już wiadomo, kwiaty, klaszczący tramwaj i uścisk dłoni prezesa
Zgłoś
Avatar
Malix 2013-08-11, 1:52 9
Hmm... Skoro nie wyhamowałeś przed tamtym samochodem, to równie dobrze nie wyhamowałbyś przed samochodami z przodu, to jest parę metrów różnicy. Nie zachowałeś odpowiedniej ostrożności, nie dostosowałeś prędkości do warunków na drodze, z tego co widzę na filmie próbowałeś przycwaniakować i wcisnąć się pomiędzy pojazdy - trudno się mówi, twoja wina ;]
Zgłoś
Avatar
necroorcen 2013-08-11, 1:56 10
Kolejny biedny, pokiereszowany i nienawidzony motocyklista Idź sobie na tor, jak chcesz pozapieprzać, a nie robisz niewinnym ludziom problemy i szkody.

I już mijają dwa dni, od kiedy wrzucony został filmik, a oczekiwanego nieuciętego klipu, gdzie byłoby widać dojazd do tego samochodu ciągle nie ma - przypadek?
Zgłoś
Avatar
Taumantis 2013-08-11, 2:12 5
kurwa i moja babcia nie dostanie rogówki ;/
Zgłoś
Avatar
mctewu 2013-08-11, 2:13 1
Brakło jakże polskiego "no kurwa"
Zgłoś
Avatar
dorodnykurczak 2013-08-11, 2:42 1
stary ZAJEBISTY filmik dawaj więcej takich
Zgłoś
Avatar
p................r 2013-08-11, 2:47
Jechal swiom pasem, i niema znaczenia tu jego predkosc, gosc w oplu wymusil na nim pierszeństwo, nie upewnil sie czy drugim pasem nic nie jedzie i zajechal mu droge! koniec kropka
Zgłoś
Avatar
dominiksoul 2013-08-11, 2:51 1
prędkość może i była ok, ale dokładnie w 0:00 widać chyba samochód w lewym lusterku. biorąc pod uwagę fakt, że motocyklista zjeżdżał w stronę środka lewego pasa można wywnioskować, że przebijał się między pasami. kierowca Opla może i spojrzał w lusterko, ale pewnie zdążył zarejestrować tylko samochód jadący lewym pasem
Zgłoś
Avatar
Al-Yazir_Ima_Fhatti 2013-08-11, 3:12 7
ja to specjalnie nie wpuszczam tych skuterów przed światła, wpierdalają się nie swoim pasem i między autami... a chuj wam w dupe tylko czekam az któryś mi w zderzak przypierdoli
Zgłoś
Avatar
Majozen 2013-08-11, 3:36 5
Cytat:

ja to specjalnie nie wpuszczam tych skuterów przed światła, wpie**alają się nie swoim pasem i między autami... a ch*j wam w dupe tylko czekam az któryś mi w zderzak przypie**oli



Bo jesteś chuj i tyle w temacie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie