18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:27
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Nie spojrzał w lusterko
superuser • 2013-08-10, 9:31
Zdarzenie miało miejsce we Wrocławiu, skrzyżowanie Wiśniowa i Powstańców Śląskich. Kierujący Oplem nie zauważył mnie w lusterku i wyjechał na mój pas, przez co nie zdążyłem wyhamować. Nic mi nie jest, ale motocykl trochę pokiereszowany:
- zgięta kierownica
- skrzywiona klamka hamulca przedniego
- skrzywiona dźwignia hamulca tylnego
- połamana owiewka przednia
- skrzywiony licznik

Kamera Contour HD. Motocykl Kawasaki ER6N
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-10, 9:46 29
Cześć. Nie wiem czy dobrze to odbieram z filmiku ale nie lepiej by było jakbyś odbił w lewo niż hamował z zablokowanym przednim kołem? Tak mi się wydaje po filmie. Chociaż dużo czasu nie było na reakcję.
Jak można kurwa wyjeżdżać z pobocza drogi i w ogóle nie patrzeć w lusterko. Kierowca młody, facet czy baba?

Aha i pozdrawiam tych w puszkach. Bo nie widać żeby ktoś garnął się żeby Ci pomóc.
Zgłoś
Avatar
superuser 2013-08-10, 9:47
Próbowałem odbić w lewo, no ale jak widać sytuacja potoczyła się dosyć dynamicznie. Koleś około 30tki.
Zgłoś
Avatar
kamuha 2013-08-10, 9:49 130
daj dłuższy filmik. chielibyśmy zobaczyć jak zapierdalałeś.
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-10, 9:52 7
Właśnie. Bo moim zdaniem było widać wcześniej że pucha już coś kombinuje. Ja po incydencie z busem(o mały włos) zawsze zwalniam jak widzę że na poboczu ktoś coś kombinuje. I nie wiem czy nie wyskoczyłeś z prawego pasa. Daj dłuższy.
Zgłoś
Avatar
Mantuanuliupu 2013-08-10, 9:57 2
Glebę zaliczyłeś, bo dojebałeś przednie heble i Ci podcięło koło.
Wystarczyło dohamować, bez blokady i odbić w lewo.
Tak, wiem- to był ułamek sekundy. Sam jeżdżę, więc doskonale rozumiem jak to jest.
Dobrze, że jesteś cały i zdrowy! Motunga się podrobi i będziesz dalej śmigał... najważniejsze, że nie po niebieskich autostradach...
Zgłoś
Avatar
MCL 2013-08-10, 9:59 30
Cytat:

daj dłuższy filmik. chielibyśmy zobaczyć jak zapierdalałeś.


Cytat:

Właśnie. Bo moim zdaniem było widać wcześniej że pucha już coś kombinuje. Ja po incydencie z busem(o mały włos) zawsze zwalniam jak widzę że na poboczu ktoś coś kombinuje. I nie wiem czy nie wyskoczyłeś z prawego pasa. Daj dłuższy.



O, dokładnie to. Akurat z tego filmiku co wysłałeś gówno widać ale można stwierdzić raczej że wina kierowcy. Ale chuj, za dużo tu filmików o motocyklistach, żeby uwierzyć ci na słowo, że jechałeś 50 na godzinę jednym pasem jak jest w kodeksie.

Zgłoś
Avatar
omgłomatkobosko 2013-08-10, 10:53 20
Zapomniałeś napisać jaki masz:
-kombinezon
-kask
-rozmiar buta
-średnie spalanie
-przyspieszenie
-v max
i inne pierdoły, które mnie gówno obchodzą

Ps. Film chujowy, bo nie ma bebechów.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2013-08-10, 11:11 10
Motocykl nie dostosował prędkości do warunków na drodze.

Dam sobie chuja obciąć ,że policja stwierdziła winę jednośladu bo samochód był już tak ,że to ty go w dupe walnąłeś.

Jeśli jest inaczej to proszę o DOWODY a nie o pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
noe82 2013-08-10, 12:20 13
zgaduje, nie ruszałeś jak inne auta za tobą ,tylko przejechałeś między nimi, wyskakując jak Filip z konopii.
Zgłoś
Avatar
KwusheR 2013-08-10, 12:34
Wina gościa z osobówki.
Zgłoś
Avatar
b................0 2013-08-10, 13:09 12
Twój pas to będzie jak sobie kupisz, zapierdalacie wyprzedzając na dziesiątego albo i lepiej, a potem wina kierowcy samochodu bo nie spojrzał w lusterko
Zgłoś
Avatar
R................s 2013-08-10, 14:21
trzeba było zainwestować w crash pady kolego
Zgłoś
Avatar
mazurekdabrowskiego 2013-08-10, 14:24 4
Skurwysyn jebany, jak mnie to wkurwia... Sam jeżdżę na motocyklu, nie jestem typem popierdalacza, ale kierowcy samochodów w ogóle nie zwracają uwagi na motocyklistów, specjalnie blokują jak stoją na czerwonym... Wrrr
Zgłoś
Avatar
e................n 2013-08-10, 18:14 13
mazurekdabrowskiego, Spokojnie bo Ci żyłka pęknie.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie