18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
Avatar
psyhepl 2024-05-03, 16:58 2
Pan Bóg ukarze tą zagubioną osobę!
Zgłoś
Avatar
edek_kotek 2024-05-03, 17:32 11
Złodziej bez zasad i honoru to zwykła kurwa i szmata.
Zgłoś
Avatar
majeńka 2024-05-03, 17:48 21
edek_kotek napisał/a:

Złodziej bez zasad i honoru to zwykła kurwa i szmata.

Nie, poprawnie było by:
Złodziej to zwykła kurwa i szmata.

psyhepl napisał/a:

Pan Bóg ukarze tą zagubioną osobę!

Tu mamy konflikt religijny: otóż ja wierzę w pana policjanta. Podobnie jak bogowie, wśród których wielu jest złych, wielu policajów jest nieuczciwych, wykorzystujących swą pozycję, i jeszcze powszechniej niekompetentnych — jednak gdyby ich nie było, na każdym chodniku mielibyśmy bandytę z bronią.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-05-03, 21:20
Kurwa zapomniałem kominiarki...
Zgłoś
Avatar
Desuuu 2024-05-04, 0:59
a była szansa
Zgłoś
Avatar
vatherland 2024-05-04, 10:39 1
Widać, że zacięła mu się broń. Co mają ludzie we łbach, że lepiej się odwracać niż zareagować. Ja widząc co się szykuje rzuciłbym się na tą pukawke, nie wiem co by z tego wynikło ale szanse na przeżycie miałbym większe, niż stanie jak debil czekając na kulkę. Niestety rośnie już od dawna pokolenie pizd i tego są później skutki. Tak samo jak ten nożownik w Australii, masa facetów, jakby się rzucili na niego nic by więcej nie zrobił, lecz nie oni wolą spierdolić bo im ostygnie lub się rozleje latte. ale się wkur...zyłem teraz
Zgłoś
Avatar
Jarazz 2024-05-04, 12:24 2
edek_kotek napisał/a:

Złodziej bez zasad i honoru to zwykła kurwa i szmata.



Złodziej bez zasad? Ja jebie. Jaka ma pierwszą zasadę? Nie kradnij?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-05-04, 12:53 1
Złodziej i zasada, to nie pasuje. Raczej kwas, najlepiej siarkowy...
Zgłoś
Avatar
szczecin123 2024-05-05, 20:01 1
Za zabójstwo piwinna być bezwzgledna czapa, żeby społeczeństwo nie musiało utrzymywać ścierwa na swój koszt. Koszt ołowiu jest niewspółmiernie niski z ewentualnym utrzymywaniem śmieci w zakładzie penitencjarnym.
Zgłoś