18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
icac 2014-02-26, 15:47 1
I właśnie (między innymi) przez ten stereotyp kupiłem RWD inne niż BMW - marka naprawdę świetna, ale ma pecha do właścicieli. A ten cały "44" może faktycznie nie być teraz trollem - znam kilku posiadaczy Bi Em Dabulju. Niektórzy tak mają, nic nie poradzisz. A ~10s do setki to całkiem średni wynik. No chyba, że jego jedyną konkurencją są takie właśnie Lubliny. I jakoś tak we Fordzie mi lepiej, ale wiadomo - kwestia gustu

A co do filmiku, to to nie był drift, tylko "bączki", a raczej ich próba. Bez szpery nie ma driftu
Zgłoś
Avatar
~Velture 2014-02-26, 15:48
Kurwa gość was trolluje a wy w to wierzycie i się dajecie..... Po chuj mu odpisujecie?

Chcecie to wam pokażę jak to robić:

Wieśniaczki, cebulaczki, polaczki nie wiedzo co to njemjecka precyzja. Ja to jak wychodzem z obory jak nakarmię śfinje i krofy to fsjadam do swojego zajebistego beemFU i pomykam po warszafce setką bo moja 28 letnia bejca to majstersztyk i objeszcza fszstkie auta innych mareq.
Zafsze jak do njej fsjadam to nakładam sfoje gumofilce aby niemytą 5 dni stopą nie zabrudzić swoich pedałów z pseudo aluminiofymi nakuadkami.

TADAM. Macie tutaj przykład takiego posta.

Albo już taki udający poważny post gdzie pocisnę po innych markach:

Moje bmw e36 w 1.8D jest w chuj zajebiste. Ma trakcję, hamulce dobre i przyśpieszenie a do tego pali niewiele. Wyrywam na to lachony pod gimnazjum co tydzień a lamusy i cebulaki w golfach i passatach mogą mi laske zrobić jak sobie zęby umyją.

Czaicie już? Olejcie tego debila co was trolluje bo tylko go nakręcacie. Nikt normalny by nie siedział w 1 temacie na sadolu tylko aby odpisywać na wszystko co do niego napiszecie.
Zgłoś
Avatar
Winterstorm 2014-02-26, 15:57
Wyprzedziłem kiedyś BMW zagazowanym Puntem. Tadam
Zgłoś
Avatar
Greg80 2014-02-26, 16:04 1
Te Imie_jego a to nie przypadkiem ostatnio wypowiadałeś się o miłości blizego? Mówisz o zazdrości, ale takie wypowiedzi pod adresem stolicy świadczą, że sam zazdrościsz, że tu nie mieszkasz, a wieśniaki są.. to Twoi koledzy i rodzina, która tu przyjechała.
Zgłoś
Avatar
a................0 2014-02-26, 16:12
I po co pokazujecie tych troglodytów... Wiecie, że w miastach w całej Polsce ludzie nie mogą spać po nocach, bo tym krowom chce się palić gumę na parkingach marketów w środku osiedli?
Zgłoś
Avatar
marcinc81 2014-02-26, 16:17 1
Imie_jego_44 napisał/a:

To nie prowokacja, sam mam BMW i widzę jak zawistni są kierowcy wyrobów samochodopodobnych, zobaczy BMW to nie odpuści, przyspieszanie jak ich wyprzedzam, nie wpuszczanie z podporządkowanej czy podpuszczanie na światłach.
Czasem czuję się prześladowany na drodze właśnie z powodu posiadania BMW[...]



To nie zazdrość, 95% użytkowników BMW na polskich drogach to cwaniaki i buractwo z IQ poniżej 90 - więc się nie dziw. Generalnie cwaniaków na drodze nie toleruję, tak się składa, że większość siedzi w BMW.

Co do tych "wyostrzonych zmysłów" to trochę popłynąłeś. Typowe rozumowanie tych 95% - aż zabijesz czyjeś dziecko na pasach, bo przecież BMW nie nagina praw fizyki i zatrzymasz się w miejscu ze 100km/h. W każdej limuzynie nie czuje się prędkości i żadna nie zatrzyma się w miejscu.
Zgłoś
Avatar
asco 2014-02-26, 16:45
No coz... nie dziwi mnie marka auta na filmiku.
Burakowoz Mlodego Wiesniaka i wszystko jasne.
Pewnie godzine wczesniej skoczyl ogladac tokio drift, pojechal swoim niemieckim zdezelowanym gownem na stacje lpg i zatankowal za 10ke a potem poprosil kolege aby nagrywal jego wyczyny.
Szkoda faceta w Lublinku - jechal normalnie a jest poszkodowany przez takiego debila, ktoremu powinni dozywotnio zabrac prawo jazdy bo stwarza zagrozenie dla normalnych na drodze.
Pozostaje nadzieja, ze teraz jego burakowoz trafi tam gdzie powinien : na szrot.
Zgłoś
Avatar
las84500 2014-02-26, 16:56
Imie_jego_44 napisał/a:

Wieśniaki w Warszawie tak się jeździ, dynamicznie i brutalnie, miejsce tylko dla dobrych kierowców i w takim miejscu BMW jest niezrównane bo autentycznie przy 100 km/h jest w nim bezpiecznie.



Nie jestem fanatykiem BMW ale Ty przynosisz wstyd ich normalnym użytkownikom. W sumie na to lałem ale dziś dołożyłeś do pieca bo przynosisz też wstyd Warszawie - miejscu, do którego m.in. poprzez podwójną symbolikę nawiązuje Twój nick jeśli w ogóle naprawdę żyjesz w tym mieście, bo może tylko dalej próbujesz trollować.
Zarobię swoje ale przynajmniej wiem za co, i że warto było.

Weź ić stont, a najlepiej spierdalaj!
Zgłoś
Avatar
Promek 2014-02-26, 17:46
Jak najszybciej utrzec buraka?

wrzucic granat do bmw

ps. Rozbawily mnie posty tego imie moje cos tam cos tam i tego od prowokacji Niezlego macie dilera
Zgłoś
Avatar
femi666 2014-02-26, 18:19 2
Chłopaki jeżdżą sobie po parkingu przy stadionie oddalonym od wszystkiego, koleś się w nich wpierdala a wszyscy chuje wieszają na BMW, bo skoro jest bejca to oni winni i w ogóle buraki.
Jak tak to czytam to jestem za aborcją po narodzinach.
BMW świetne auto, precyzyjniejsze, bardziej wyostrzone i ogólniej ma to coś czego nie ma audi, merc, vw i inne niemieckie wozidełka.
Jazda 100 km/h po mieście to zwykła rzecz. W trójmieście normą jest 80-90 więc zrób prawko najpierw bo w NFSie kilometry się nie liczą.
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-26, 18:51
Imie_jego_44 napisał/a:

Ja jestem fanem BMW ale nie fanatykiem tak jak Ty


Nie ośmieszaj się.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2014-02-26, 18:59 1
wiesiors4 polejcie mu dobrze gada, są modele fiatów i innych marek które są zajebiste są też chujowe, nie jestem zwolennikiem jakiejś konkretnej i dla mnie cebularzem jest ten kto w ogóle się produkuje żeby obrazić inną markę a posiadaną przez siebie wychwalić, no bzdura
Zgłoś
Avatar
Erni90 2014-02-26, 20:16
Ja mam BMW i także lubię pojeździć bokiem ale nie katować. A tak w ogóle to po pierwsze moje uwagi. kierowca BMW powinien patrzeć na drogę jeśli chce się powygłupiać, a po drugie kierowca lublina powinien zachować ostrożność (widać było że ten lublinek nie wyglądał najlepiej. Więc moim zdaniem kierowca lublina specjalnie jechał bo wiedział, że BMW może w niego wjechać.
Zgłoś
Avatar
supermajku 2014-02-26, 22:37 1
wiesiors4 napisał/a:

Co za wieśniaki ciekawe co było dalej

sam mam BMW, ale nie czuję się przez to prześladowany choć widzę niejednokrotnie pogardliwe spojrzenia jakbym był bandytą

To samo można powiedzieć o Alfie 156 2.5 V6, czaisz? O Alfie, która jest w 70% Fiatem ale widać nie miałeś okazji przejechać się taką Alfą 156 (nie mówiąc o wersji GTA) czy Saabem 9-5 2.3 turbo. Nazywasz innych cebulakami a sam pokazujesz jakim jesteś burakiem. Nie różnisz się niczym od wieśków, dla których najlepszym samochodem na świecie jest pastuch 1.9 tdi, Ty też jesteś zaślepiony jedyną słuszną marką, choć niczym innym w życiu pewnie nie jeździłeś i nie masz porównania. A używanie wyrazu "cebulactwo" to wyraz zaburzeń umysłowych.



Ale trafiłeś, akurat mam Alfę 156 i BMW. Owszem BMW jest staranniej wykonane i faktem jest, że mimo jednakowego sposobu jazdy inaczej jestem traktowany w bmw a inaczej w ar. Poza tym uczący się bmw zapomniał o jednej zasadzie. Najpierw bezpieczeństwo a potem zabawa. Faktem jest, że jeżdżąc bmw niezależnie od rocznika ludzie, z różnych powodów Ciebie inaczej traktują czy to jako dresa, bandytę, wieśniaka, lub biznesmena. niezależnie czy jedziesz e36 316i czy 750Li. Tak samo jeżeli jedziesz samochodem np terenowym, który jest wyższy i mocniejszy (metalowe zderzaki) od 90% innych aut na drogach, to tak jakoś patrzy na ludzi się jakby z góry i miało się ochotę ich rozjeżdżać. Swoją drogą Alfy też na swój sposób są fajne.
Wybieram tylny, naturalny napęd.
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2014-02-27, 14:19
@Imie_jego_44 tds to generalnie dobry silnik, tylko diesel nie sluzy do zapierdalanie bo sie posypie predzej niz benzyna. nic na to nie poradzisz. jak tds powstawal wiekszosc diesli w osobowkach miala 40-70km. jak cieniesz ropniaka to nie ma bata padnie jak betka, ale nie do tego tds sluzy w bmw, tylko do tluczenia kilometrow
Zgłoś