18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
BryanK 2014-02-26, 14:23 6
powiem tak by parę tu niedorozwojów podkurwić:
"Jaranie się driftami to pedalstwo
a BMW to ciota i chuj"

PS: Zanim któryś z was sobie bródkę pobrudzi od plucia to powiem , że sam mam BMW i cenię sobie te auta. Ale nie jestem jakimś jebanym niedowartościowany, znudzonym życiem gówniarzem bez większego IQ żeby się jarać jeżdżeniem bokiem. A i potrafię docenić każde auto nawet Fiat czy KIA bo auto ma wozić dupę a nie być obiektem do szpanowania przez zakompleksiony kwiat polskiej ćwierć inteligencji.
Chcecie się bawić to zapierdalać gdzieś zdala od cywilizacji bo następnym razem mamusia obiadku nie zrobi i pod nosek nie podstawi bo nie kupi ziemniaczków w sklepie ponieważ jakiś kurwa debil nie umie jeździć autem skoro się na takim ogromnym parkingu wpierdolił w dostawczaka.
Módlcie się o mózg. Amen!
Zgłoś
Avatar
Skowu 2014-02-26, 14:24 1
wiedziałem, że się to tak skończy... BURAK ZA KIEROWNICĄ BURAKOWOZU!!!!!!!!!
Zgłoś
Avatar
BykoZauruz 2014-02-26, 14:46 1
Nie szkoda im Gazu na takie coś?
Zgłoś
Avatar
hpiotrekh 2014-02-26, 14:56 1
ktoś, kto twierdzi że 320d objedzie 90% aut spod świateł nie może mieć równo pod sufitem.
głupia Kia cee'd 1,6 szła by łeb w łeb.
Zgłoś
Avatar
grey_warden 2014-02-26, 14:57 6
Imie_jego_44 napisał/a:

, BMW ma taką przyczepność, takie hamulce i precyzję prowadzenia i jest tak bezpieczne/twarde, że moim zdaniem nawet jadąc 100 km/h po mieście BMW jest bezpieczniej niż jadąc 50 km/h fiatem bo BMW szybciej zahamuje albo ominie bez problemu przeszkodę itp.



Za 100 km/h w mieście - żeby Cię murzyńska wioska wyruchała, chuju.
Zgłoś
Avatar
Moshe 2014-02-26, 14:57 2
No jak się robi takie rzeczy to trzeba uważać, ale gość z dostawczaka to też się nie popisał, bo skoro nie zauważył dwóch aut odpieralających maniane na pustym placu to znaczy, że jest ślepy i powinni zabrać mu prawo jazdy...
Zgłoś
Avatar
Lord_Viader 2014-02-26, 15:03
@kajtol - poproszę dwa Wieśmaki i fryteczki. Duże. Raz raz.
Zgłoś
Avatar
S................t 2014-02-26, 15:03
Imie_jego_44 tak szanujesz bliźniego, że nie bacząc na zagrożenie dla jego życia godzisz się zapierdalać w bm'ce 100km/h po mieście katolu-hipokryto? Albo jesteś bardzo młody i bardzo głupi, albo jesteś trollem, innego wyjścia nie widzę
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-02-26, 15:07
Wieśniaki w Warszawie tak się jeździ, dynamicznie i brutalnie, miejsce tylko dla dobrych kierowców i w takim miejscu BMW jest niezrównane bo autentycznie przy 100 km/h jest w nim bezpiecznie.
Zgłoś
Avatar
konował 2014-02-26, 15:07 1
Dla mnie to wygląda jak by dostawczak celowo się tam wpierdolił i celowo wywołał wypadek. Jebany zawistny polaczek.
Zgłoś
Avatar
p90bialy 2014-02-26, 15:09 2
Ten filmik to kolejny dowód na to, że BMW to nie marka samochodu, tylko stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
w................4 2014-02-26, 15:15 1
ChybaTy1 napisał/a:

Zaiste, za każdym razem gdy podjeżdżam pod światła i widzę 20 letnie BMW na stalówkach z łysymi oponami to bierze mnie taka zazdrość, że chyba 10 wezmę 1/3 wypłaty i sobie takie BMW kupię.


Przypierdalaj się do każdego, kto powie coś złego o passacie, nawet jeśli to jest prawdą. Jednocześnie hejtuj BMW nie posiadając takiego auta. Hipokryzja że chuj

Pewnie nawet nie umiałbyś umiejętnie jeździć E34 z V8 pod maską, ale co tam.. lepszy passat kręcony o 300 tysięcy

PS nawet
Cytat:

20 letnie BMW na stalówkach z łysymi oponami

daje więcej frajdy z jazdy niż cokolwiek z 1.9 tdi pod machą, ale skąd o tym możesz wiedzieć, skoro przez całe swoje życie prowadziłeś tylko passata....
Zgłoś
Avatar
MAREKZ12 2014-02-26, 15:16
MudPie matole NIE z przymiotnikami piszemy razem.
Zgłoś
Avatar
Y0SH 2014-02-26, 15:19 1
"MudPie matole NIE z przymiotnikami piszemy razem." co to za zjebana definicja idioty? "nienajlepszy" według tego czy jak kurwa? I co "matole"???

A co do zdarzenia, to winę oczywiście ponosi kierowca tego niebieskiego ścierwa i powinien dostać na miejscu wjeb w chuj za spowodowanie kolizji pedał jebany. A do wszystkich co nie mają pojęcia co na tym filmiku się dzieje, wyjaśniam, bo jesteście tak tępi, że nie wiem jak pamiętacie o oddychaniu jebane gimbusy: po pierwsze filmik ma 5 lat i to jest Poznań, a dokładnie OGROMNY PARKING PRZED STARYM STADIONEM LECHA. NIE JEST TO DROGA PUBLICZNA. Jest to miejsce oddalone od wszystkich miejsc handlowych itd, więc nie stały tam normalnie samochody w dzień w którym nie ma meczu (większość). Jedynie do czego służył ten plac to tor kartingowy i właśnie zabawy-szkolenie kierowców - czasem w zimie tam z 15 samochdów urzędowało w nocy. Plac ten ma wymiary ok 100x200 metrów i jest tak ułożony, że praktycznie nie opłaca się w ogóle przez nie go przejeżdżać, a ten tez GRUBY chuj musiał jechać samym środkiem 100 metrowej drogi, prosto na dwóch kolesi w BMW którzy zajmowali kwadrat 20x30m kurwa jego mać. W ZWIĄZKU Z TYM DAJE TO 100 % PEWNOŚCI, ŻE JEGO OBECNOŚĆ W TYM MIEJSCU TO OCZYWISTA PREMEDYTACJA, I CHODZIŁO O SPOWOWANIE TEJ STŁUCZKI, ale piszcie sobie dalej jeżdżący autobusami i rowerami frajerzy.
Zgłoś
Avatar
Imie_jego_44 2014-02-26, 15:22
wiesiors4,

hejtujesz 1.9 TDI w sumie bardzo udany silnik na każdym kroku a sam jeździsz największym szrotem jaki BMW wypuściło czyli 2.5 TDS
szczyt hipokryzji.
Ja jestem fanem BMW ale nie fanatykiem tak jak Ty, miałem Audi z 1.9 TDI i silnik to była w nim najlepsza rzecz a teraz planuję jakieś BMW albo Lexusa.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie