18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
takisobie2 2024-01-05, 23:23

KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Jestem apolityczne, ale sranie co będzie za nowej partii, a czego nie było za starej to kurewski przejaw krótkowzroczności i sianie fermentu. Mieszkam od blisko 40 lat w małym pipidówku gdzie panował względny spokój . Ten względny spokój był do czasu... do czasu gdy masowo zaczęli napływać hindusi i pakinole. Jak myslisz, kurwa, kto ich tam zaprosił? Tusk? Nie, to nie był on. Przez ostatnie pięc lat do tego spokojnego miasteczka . Pi razy drzwi razy oko 10 tys. plus moze 4 na inne wiochy przyległe przyjechało około tysiąca śniadych. Do parku nie pójdziesz latem. Chodzą stadami. Jak sie tylko ciepło troche zrob to wszędzie ich pełno. Siostra mieszka w sypialni bardzo duzego miasta. Kilka dni temu byłem tam przejazdem. Nosz kurwa cała biedronka to istne zoo. Skaad się tam wzieli? Przez Tuska. No chyba kurwa nie. Zebys sobie debilu nie myslał, ze go bronię, bo mam w dupie kto jest u władzy. Czy będą ci, czy będą tamci, to i tak będzie jedno wielkie szambo. Takich miasteczek jak moje i tam gdzie byłem ostatnio jest w Polsce od chuja i ciut, ciut i obecna władza z zasiedleniem ich przez tych brudasów ma tyle wspólnego coświnia z lotem na księzyc, a na to ze bedzie ich jeszcze więcej to akurat zmiana partii rządzącej ma wielki chuj wspólnego.
A teraz kurwa rodzynek....
Szukałem pracy za granicą i wbiłem na pewne forum z ogłoszeniami. Przyjebał się do mnie pewien pakinol, jak tylko dowiedzial sie, ze jestem z Polski. Nie wiedziałem o co kaman. Ten sie uparł, zebym załatwił mu wizę, bo przecież , kurwa jestem z Polski. Telewizji nie oglądam, polityki na necie tez nie sledze więc o aferze wizowej nic nie wiedziałem az do tamtego momentu. Pomyślcie jak to się rozniiosło i jak łatwo im było do nas przyjechać. Więc po chuj srać na jednych, jak poprzedni nie byli lepsi. Dla mnie bez sensu, ale i tak znajdą się tacy, którzy mają swoje racje i zaraz sie pewnie przyjebią o ten wpis.
Zgłoś
Avatar
se7en 2024-01-05, 23:53 1
ja nie wiem, mam konto tu dłużej niż ten tusk i inne te spierdoxy, ale widzę na sadolu pisiury górą, jprdl. Nie ma idealnego rządu i nigdy nie będzie, ale sam fakt co się teraz dzieje powinien być czymś co pokazuje, że tego w prl nawet nie było. Rozumiem niepopieranie tuska, ale lecieć na pis, to trzeba być sasinem. A tu ostatnio same sasiny, chyba rezygnuje po latach z tego portalu.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-06, 0:01 1
se7en napisał/a:

ja nie wiem, mam konto tu dłużej niż ten tusk i inne te spierdoxy, ale widzę na sadolu pisiury górą, jprdl. Nie ma idealnego rządu i nigdy nie będzie, ale sam fakt co się teraz dzieje powinien być czymś co pokazuje, że tego w prl nawet nie było. Rozumiem niepopieranie tuska, ale lecieć na pis, to trzeba być sasinem. A tu ostatnio same sasiny, chyba rezygnuje po latach z tego portalu.



Wyjaśnisz może po czym poznajesz, że ktoś leci na PiS? Może tutaj jest problem.
Zgłoś
Avatar
mit2 2024-01-06, 2:16 1
TwójCzarnyPan napisał/a:

Cierpieć będzie margines, taki jak ty i paru innych. Reszta ma to piździe.


Jak się o kilkadziesiąt % w niektórych rejonach kraju zwiększy przestępczość, to raczej więcej niż "margines" na tym ucierpi.
I obym się kurwa mylił.
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-06, 2:42 1
Siriuz napisał/a:

Wyjaśnisz może po czym poznajesz, że ktoś leci na PiS? Może tutaj jest problem.



Problemem Polaków jest chroniczna głupota i wiara w duopol partyjny. Nie zauważają debile, że co do istotnych spraw to Pis i PO mówią jednym głosem.
Przypomnę tylko, że gdy w czasie epidemii ludzie bankrutowali, a posłowie głosami jednych i drugich przyznali sobie podwyżki. Z segregacją szczepionkową było to samo.
Idioci skaczą sobie do gardeł myśląc, że bronią demokracji, konstytucji albo praworządności, a tak naprawdę są tylko jebanymi pionkami.
Banda jebanych hipokrytów i nic więcej
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-01-06, 11:48 2
Spychacz napisał/a:

@Siriuz
idąc Twoim tokiem "myślenia" Twoi prawi obywatele posrani patrzą i nie pomagają, tacy patrioci
dokładnie, debile pokroju kolegi wyżej, straszą imigrantami, a prawda jest taka, że tu nikt nie będzie chciał spędzić jednego dnia, wolą bogate kraje



jeżeli Unia wprowadzi minimalne unijne świadczenia społeczne to dla typa z Somalii będzie zwisać czy mieszka w Paryżu czy Warszawie. Jedynie klimat może działać na nasza korzyść. Co do kolejek do lekarza- już przykład upadlińców pokazała że można przepisami zmienić kolejność przyjmowania pacjentów.
Zgłoś
Avatar
nitemar 2024-01-06, 19:02
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Ale wiesz debilu ze to pis nawpusczal imigrantow do Polski?
Zgłoś
Avatar
Aramanga 2024-01-06, 19:50
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



A ty głupi jesteś czy co ? Od kilku miesięcy zapierdala po Polsce nacja takich narodów że nawet nie kojarzę z jakiego kontynentu i co to wina Tuska baranie czy sprzedawanych wiz na bazarze durniu????
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-01-07, 2:14 1
szczecin123 napisał/a:

kogo wyzywasz debilu, sam jesteś ścierwem bez szacunku do innych
sam jesteś debilem, ścierwem i skurwysynem psi chuju



Wypierdalaj komunistyczny pajacu - komunistyczne neo-nazistowskie lewackie ścierwo. Życzę żebyś ty i twoja rodzina była pierwsza w kolejce do błogiego ubogacenia :*
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-07, 13:18 1
nitemar napisał/a:

Ale wiesz debilu ze to pis nawpusczal imigrantow do Polski?



Przestań powtarzać za TVNem, a najlepiej przestań to gówno oglądać. Mieszkam w Warszawie i nie ma tu problemu z małpami. Myślisz, że dlaczego UE teraz chce "wyrównywania"? Teraz dopiero zobaczysz czym jest import małp.
Zgłoś
Avatar
needsomefps 2024-01-08, 1:27
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



A proszę bardzo.
Zgłoś