18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 28 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Avatar
szaman1991 2024-01-04, 20:54 31
Szkoda, że żaden biały nie pomógł, a co do tego ścierwa z czarną skórą to spalić w piecu i huj. Zero zasad zero honoru hatfuuuuuuuuu
Zgłoś
Avatar
KrwawyEric 2024-01-04, 20:55 62
Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-04, 21:12 22
Zgłoś
Avatar
psotny_fiutek 2024-01-04, 21:40 23
@Siriuz

No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)

Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-01-04, 21:51 7
KrwawyEric napisał/a:

Małpa do utylizacji. I nie, nie jest skoda nikogo. Banda debili głosuje na lewaków także małpy i arabusy są wpuszczane, to niech teraz cierpią skurwysyny. Tego w polsce jeszcze nie było i fajnie się oglądało filmiki na sadolu podśmiewając się z naszych durnych sąsiadów czy hamerykanów, ale teraz naczelny niemiecki neo-nazista donald tusk wpuści już setki tysięcy imigrantów do polski i w końcu będziemy ubogacani. Dziękuję wszystkim idiotom którzy się do tego przyczynili!



Rozumiem złość czy podejście ale raczej mi wlaśnie szkoda że nie bylo przewagi że nikt nie pomogł . Ale z drugiej teraz nie ma co się obrażać na ludzi . Bo po łbie dostaniemy "my" zwyczajne rodziny , typki z żonami czy z dziećmi , chlopaki w szkolach itp juz nie dość upadlina odpierdala , niczym się nie zajmujemy raczej ciężko to widzę. Jebal tych wszystkich ciuli pies ale jak będę coś takiego widzieć pomoge.
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-01-04, 21:55 13
psotny_fiutek napisał/a:

@Siriuz
No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)
Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.



U mnie oni byli już skreśleni za nadgorliwość w segregacji sanitarnej w czasie pandemii. Coż, przez ubogaconą i dumną ze swojej inkluzyjności i egalitaryzmu Szwecję przetacza się aktualnie fala bankructw.
Zgłoś
Avatar
Caanonierka 2024-01-04, 22:24 10
Jeśli nie mogą zutylizować tego szlamu-to potajemnie sterylizować! Hitler,taki potępiony-a jednak..dobre pomysły miał!Wyprzedził swoje czasy!!!!!!A Breivik..rację miał ostrzegając,tylko może niespecjalną metodę wybrał na zwrócenie na ten problem uwagi..W ostatecznym rozrachunku-ma dziś lepiej niż niejedna polska rodzina,uczciwa i praworządna! O emerytach nie wpomnę..
Zgłoś
Avatar
Bul_od_bytu 2024-01-05, 0:37 12
@Siriuz

Ikea mentalnie jest już zmurzyniona w chuj. Miałem okazję gościć u nich na kilku szkoleniach i po materiałach z bambusami człowiek by mógł pomyśleć, że to firma powstała gdzieś w Afryce, a nie w Szwecji
Zgłoś
Avatar
zotrix 2024-01-05, 3:45 4
no przecież ci wszyscy biali wokół to mocno zdziwieni jebać pisy więc skąd to zaskoczenie, to przyszłość polskich ulic
Zgłoś
Avatar
kakalos 2024-01-05, 5:14
blondyna chciala zrobic maly skok w bok i wrocic do swojego bialego rycerza, ale czarnemu sie to nie spodobalo
Zgłoś
Avatar
przemekkaro 2024-01-05, 7:54
psotny_fiutek napisał/a:

@Siriuz
No i cyk ! Od teraz Ikea u mnie już skreślona! (sporo tam kupowałem)
Zostaje jeszcze Jula i Jysk ze sklepw skandynawskich.



Pierdolisz głupoty, bedzie promocja na meble pierwszy bedzie tam stał w kolejce.Jak tak bojkotujesz to rozumiem ze wywalileś z domu wszystko co masz z Ikei ?
Zgłoś
Avatar
Tolkens 2024-01-05, 8:51 4
Zajebałbym murzyńskie ścierwo. Rozpierdolił te zmechacone czarne łby...
Zgłoś
Avatar
Belozaurus 2024-01-05, 9:08 3
@Siriuz

DODATKOWY WĄTEK odnośnie IKEA: te gnoje wycinają na potęgę lasy m.in. Karpaty

Zgłoś
Avatar
pytolsky 2024-01-05, 10:17 7
Typiara wypierdala się o własne nogi - od razu cztery osoby obok niej pomagają jej wstać.
W tym samym czasie: typ walczy z pięcioma człekokształtnymi na raz - chuj tam, da sobie radę.

Jakim cudem te strachliwe białasy podbiły pół świata?
Zgłoś