18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:10
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:10
Avatar
Smuggler1920 2013-11-12, 0:51 2
No lewaki widzę już panoszą się na sadolu. Chyba nikt nie będzie płakał za kolorową tęczą, która jest symbolem pedałów... Zniszczone samochody to te które były zaparkowane pod koczowiskiem antify. Popularni Łowcy hiv'a postanowili z dachu rzucać butalkami. Przestańcie płakać. eNeRgOoo kolego pierwsze zdanie Twoich wypocin wyjaśnia wszystko. W TV zobaczysz hot news a nie 99% ludzi, którzy spokojnie szli.
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-11-12, 2:36 3
No bo chuj nas (Polaków) obchodzi Marsz, Marszów rozmaitych jest dużo, szedł szedł i przeszedł, nic się nie działo. 5 minut w wiadomościach i news na Onecie, każdy temat by tak potraktowali, ale nie, O MN to powinni trąbić przez cały tydzień, że był i że przeszedł, i że był bardzo pokojowy, no kurwa.

A że 300 osób (TO JEST DUŻO, wyobraźcie sobie teraz na waszej ulicy albo w waszej wiosce 300 nabuzowanych, pijanych karków z cegłami w rękach) pojawiło się w centrum stolicy i zaczęło napierdalać z policją i antifą czy chuj wie czym (nie wiem jak tam ten skłot na co dzień, ale nie słyszałem, żeby wczoraj i przedwczoraj rzucali jakimiś koktajlami z dachu?), to powinni pominąć bo media psują dobre imię MN.

Z rozpędu głową w mur, co niektórzy.

A na Marsz nie pojechałem, bo jest zindoktrynowany i tyle, to nie jest Święto Niepodległości tylko manifest środowisk politycznych, a z tym się nie zgadzam.
Zgłoś
Avatar
satan696 2013-11-12, 10:43 1
Nie żeby coś ale ta rozmowa pana z RN i ONR się pokrywa z atakami na squaty... pewno jakiś lewak to jest : D Każdy wie że antifa całe lata trenuję przed marszem rzut kostka na odległość.... tak by trafiać z dachów w ludzi na marszu... Swoją drogą po atakach na rozbat z poznania, ci sie wkurwili i napierdalali kazdego skina na widoku przez 150 dni. Tera powinni to zastosować przez 300 dni w Wawie : ]
Zgłoś