18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
🎉🎉🎉 🥳🎂 17 urodziny sadistic.pl 🎂🥳 🎉🎉🎉
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 12:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:07
Avatar
mareczex093 2013-12-17, 3:02 2
Tylko debil, jebany imbecyl może przytoczyć kwejka jeśli chodzi o sentymenty albo obronę spraw ważnych kurwa. @do gościa co starał się być 100%-wym sadystą. Prędzej bym tej szmacie jebną z buta niż dla kota... Też nie ludzie tych sierściuchów ale te jak i inne zwierzaki zasługują na więcej szacunku niż połowa naszego społeczeństwa. Co kurwa może zrobić pies czy kot dla człowieka żeby jego kopać?! Człowiek bardziej wkurwia niż zwierzak, a każdy klei pizdę jak się do niego słowo powie, a zwierzaka to kopać czy bić bo bezbronny i nie odda!? WIELKI CZARNY chuj w dupę dla gościa z pierwszej strony komentarzy i dla sadystów .
Zgłoś
Avatar
Kranossos 2013-12-17, 5:10 1
Aż przypomniało mi się jak dziwny kot znajomego, który syczał i gniewnie mruczał na każdego jego gościa rzucił się na mnie bez powodu. Był tak gruby że nie potrafił wskoczyć na łóżko na którym siedziałem i z 5 minut nieudolnie próbował na nie wskoczyć za każdym razem lądując na podłodze. Smutne.
Zgłoś
Avatar
Kutarate-Miszcz 2013-12-17, 7:51
Ten filmik tylko potwierdza to że "koty to skurwysyni matki natury"

a i cieszy podwójnie bo grubas ucierpiał
Zgłoś
Avatar
M................y 2013-12-17, 10:00 1
kickyourheadoff napisał/a:

słyszałem historię o rolniku, który chciał się pozbyć kota

kot podpadł tym, że dobrał się do gołębi
facet wymyślił, że złapie kota, wywiezie w szczere pole, a potem zaszczuje psami
pomysł był dobry, z tym że stary kot znalazł najwyższy punkt na polu - czyli głowę rolnika
o mało nie wydrapał mu oczy, a psy zwlokły kota z dużymi fragmentami skalpu chłopa

taka urban legend, co nie zmienia faktu że dobra historia
Zgłoś
Avatar
3m 2013-12-17, 12:28
Kot jest po prostu głodny. Jak ktoś (coś) jest głodny to jest wkurwiony. Dostałby kawałek czegoś to by sobie poszedł. Ale głupia sraka go napierdalała śniegiem to się wkurwił. Potem jeszcze pies na niego szczekał to do psa też już chciał lecieć ale zamknięte było, niestety
Zgłoś
Avatar
w................4 2013-12-17, 21:23
Ashtarx napisał/a:

@wiesiors4 jak bym cie spotkał frajerze to bys zeby zbierał i błagał o litość a piesek by nie pomógł zresztą dla niego też mam godnego przeciwnika tylko pies nie winny ale ty skurwielu tak.
Miałbyś swojego sadola jak byś zobaczył tu swoj usmiech bezzebny. Frajer.. z nikiem jak sisior


Podaj swój adres kolego, zobaczymy kto będzie błagał o litość Ty jesteś internetowym napinaczem, a w prawdziwym świecie zerem, zwykłą pizdą więc odreagowujesz w sieci swoje smutne życie
Zgłoś