18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Wczoraj wieczorem, zupełnie z nudów wszedłem sobie na Chatroulette, i przeglądałem sobie zmieniające się średni co sekundę twarze mając nadzieję że zobaczę jakieś cycki z dalekiego kraju. Cycków co prawda nie zobaczyłem, ale po jakimś czasie mój ekran zatrzymał się na ciapatej twarzy jakiegoś ahmeda, który okazał się być wyjątkowo kulturalnym i dużo wiedzącym 22 letnim obywatelem Iranu, tamże mieszkającym. Jak tylko go zobaczyłem, chciałem mu napisać "hi Goat Fucker" albo jakieś inne miłe coś, ale on mnie ubiegł, i wiecie co napisał? Otóż ten 22 letni Irańczyk napisał mi na przywitanie Vivat Poloniae, i już wcale nie napisałem mu nic niemiłego. Po chwili rozmowy okazało się że chłopak ma pojęcie o czymś o czym nie ma pojęcia większość polaków- Że w jego kraju(przyp.Iranie) są trzy jedne z największych Polskich cmentarzy wojskowych na których spoczywają szczątki żołnierzy i cywilnych pracowników 2 korpusu WP który pod wodzą Generała Andersa na początku lat 40 uciekał ze związku radzieckiego przez kraje bliskiego wschodu. Ponad to chłopak powiedział że uważa że kraje we wschodniej europie takie jak polska powinny dbać i budować swoją niezależność od zachodu, bo kraje zachodniej europy są nastawione głównie na czerpanie korzyści z relacji z nami, i że nie traktują nas jak równych sobie... Taki Irańczyk... Konkludując- To że większość muslimów to prymitywne, tempe, jebiące kozy, krzyczące "allahu akbar" jak coś pierdolnie obrzezane brudasy to nie znaczy że wszyscy tacy są, Warto o tym pamiętać
Zgłoś
Avatar
Bazyliszek 2013-09-03, 15:34 1
Wystawili jednego, żeby im w internetach dobry PR robił a ty się podniecasz i już cię przekabacili na swoją stronę
Jesteś zbyt podatny na manipulacje
N mojej dzielnicy często się pojawia rodzina cyganów i nawet "dzieńdobry" mówią, mili jak chuj, ale do chaty ich raczej nie zaproszę i portfela nie dam potrzymać.
Ciapaty to ciapaty, zawsze trzeba być na oriencie
Zgłoś
Avatar
artis1990 2013-09-03, 15:35 5
Generalizacja, powielanie stereotypów i rasizm to dla mnie oznaka ludzi nie mających IQ większego niż 12. Tylko tępaki i ludzie mało inteligentni oraz głupi tak się zachowują. Jak można nienawidzić kogoś za nic? Przecież jest to tak głupie, że nie wierzę. Ja mieszkam w UK i mam mnóstwo powodów do nienawidzenia tych kozojebców, ale jak czytam komentarze kurwa 12-13 latków o islamizacji itd... to mnie chuj strzela. Jeszcze, żeby to były merytoryczne argumenty, ale czego się od idiotów można spodziewać jak nie mięsnych obelg max

Generalizowanie jest złe. Nie każdy ciapaty zasługuje na odstrzelenie. Znam kilku, którzy nie są muslimami, mają w chuju tą całą zacofaną ideologie i korzystają z życia na Ziemi, nie oczekują wiecznego w niebie (btw. czy żaden katolik jeszcze nie leciał samolotem? Widział gdzieś tą złotą bramę, czy Księstwo jakieś, bo ja ni chuj, a trochę tego nieba zwiedziłem )

Co do powielania stereotypów, trzeba pamiętać, że nie biorą się znikąd. Nikt na murzynów nie woła od złodziei, bo kiedyś tam jeden coś ukradł. Na Polaków nikt nie woła alkoholicy, złodzieje i śmierdziuchy, bo jakiś tam jeden pijany, śmierdzący coś ukradł. Trzeba po prostu mieć na tyle oleju w głowie aby wiedzieć, w którym momencie można dany stereotyp powielić, a w którym wyjdzie się na buraka. PIS JOŁ
Zgłoś
Avatar
p................a 2013-09-03, 15:35
borisklinga napisał/a:

widzisz kolego, Iran to nie jakieś ciapate gnoje i kozojebcy jak afganistan czy pakistan. Iran dawniej zwany Persją...a kim byli persowie to poczytasz w encyklopediach.To bardzo silny, dumny i honorowy naród. Nalezy ich szanować i to właśnie Iran powstrzyma wojującego w tamtym rejonie wujka Sama



niestety ci Persowie teraz w 99% to islam
Zgłoś
Avatar
jarek_ewz 2013-09-03, 15:35
kkndkkndkknd napisał/a:

A więc po skrócie. Zaimponował Ci ciapaty, który wie do czego służy google?

Jeśli chodzi o google, to na temat polski mógł w nim szukać np. frazy takiej jak "polish teen Kasia" (skądinąt bardzo ładna dziewczyna) ale On poszukał o polsce i polakach, jeśli w ogóle wiedział to z google, i to jest godne uwagi i wspomnienia napewno.
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-09-03, 15:45
pianista napisał/a:



niestety ci Persowie teraz w 99% to islam



Mysle że nie masz w ogóle pojęcia co to jest Islam
Zgłoś
Avatar
B................_ 2013-09-03, 16:16
Tak jeszcze gwoli ciekawości to właśnie Persowie oraz Turcja nie uznały rozbiorów Polski
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-09-03, 16:19
nidmord napisał/a:



rozumiem, że ty jesteś nieomylny, omnibusie jebany



zrób przysługę, zamilcz na wieki
Zgłoś
Avatar
Dymekx 2013-09-03, 16:36 3
borisklinga napisał/a:

widzisz kolego, Iran to nie jakieś ciapate gnoje i kozojebcy jak afganistan czy pakistan. Iran dawniej zwany Persją...a kim byli persowie to poczytasz w encyklopediach.To bardzo silny, dumny i honorowy naród. Nalezy ich szanować i to właśnie Iran powstrzyma wojującego w tamtym rejonie wujka Sama



Persowie cechowali się niezawisłością i bitnością, tylko, że Persowie zostali wybić, rozkurwieni, przetarci na miałko przez muzułmanów. Ciapciak z Iranu przyjdzie napisze "Wielka Polska" czy inny chuj i już ludzie "aaa to Pers". Iran to teraz truchło starej Persji, capi i jedyne co w niej tętni życiem to islamskie robactwo. Perska kultura wymarła i z nami będzie podobnie jak ciapatym damy fory. No chyba, że tak chcesz rozpamiętywać stare dzieje i jedyne co mieć wspólnego z naszymi przodkami to, to, że żyjemy na tej samej glebie. Iran dobrze sprawuje się jako wróg zasranych pejsatych i tyle. Persji w islamskim kraju się doszukuje, dobre to.
Zgłoś
Avatar
iwik555 2013-09-03, 17:24 1
Ta, a potem przybiegły kozy i zaczęły klaskać
Zgłoś
Avatar
Gordon 2013-09-03, 18:22
Porównywanie Iranu współczesnego do starożytnej Persji, to tak jakby powiedzieć, że Włosi są starożytnymi Rzymianami. Nie są. Ani jedni, ani drudzy.

Ale są kontynuatorami tej kultury i to w dużej mierze dzięki nim wiele ze starożytności przetrwało. Kultura nie zniknęła. Jak barbarzyńcy podbili Rzym, to chcieli się potem do tego Rzymu upodobnić. Ale inna religia, zwyczaje i inna kultura w finale wyszła.

I to samo było z Irańczykami. Są inni niż turki, czy pakistańczycy. To tak, jakby porównywać np. Anglika z Rumunem. No może za daleko ... Hiszpana z Rumunem
Zgłoś
Avatar
zarpion 2013-09-03, 19:05
nazwać persa arabem to tak jak splunąć mu w twarz (serio)
Zgłoś
Avatar
Pan_Generał 2013-09-03, 19:06
Cieszycie się że jakiś brudas napisał wiwat Polska W razie 'w', ten pan będzie wprowadzał jihad do europy. Pozdrawiam debile.
Zgłoś
Avatar
brt1529 2013-09-03, 19:46 1
Wiadomo, że żeby być tu fajnym to trzeba pisać rzeczy w stylu wszyscy ciapaci są tacy sami, do pieca z nimi itd. Ale na szczęście po ilości piw dla tego tematu i komentarzach widać, że są jeszcze ludzie myślący którzy swoje poglądy opierają na własnych doświadczeniach, a nie na obrazkach z kwejka
Zgłoś
Avatar
peter4 2013-09-03, 22:10
za Persów zawsze piwo!
Zgłoś
Avatar
Halibut 2013-09-04, 0:58
Irańczycy to ludzie biali jak my Polacy. To nie są ciapaci.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie