18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
Wczoraj wieczorem, zupełnie z nudów wszedłem sobie na Chatroulette, i przeglądałem sobie zmieniające się średni co sekundę twarze mając nadzieję że zobaczę jakieś cycki z dalekiego kraju. Cycków co prawda nie zobaczyłem, ale po jakimś czasie mój ekran zatrzymał się na ciapatej twarzy jakiegoś ahmeda, który okazał się być wyjątkowo kulturalnym i dużo wiedzącym 22 letnim obywatelem Iranu, tamże mieszkającym. Jak tylko go zobaczyłem, chciałem mu napisać "hi Goat Fucker" albo jakieś inne miłe coś, ale on mnie ubiegł, i wiecie co napisał? Otóż ten 22 letni Irańczyk napisał mi na przywitanie Vivat Poloniae, i już wcale nie napisałem mu nic niemiłego. Po chwili rozmowy okazało się że chłopak ma pojęcie o czymś o czym nie ma pojęcia większość polaków- Że w jego kraju(przyp.Iranie) są trzy jedne z największych Polskich cmentarzy wojskowych na których spoczywają szczątki żołnierzy i cywilnych pracowników 2 korpusu WP który pod wodzą Generała Andersa na początku lat 40 uciekał ze związku radzieckiego przez kraje bliskiego wschodu. Ponad to chłopak powiedział że uważa że kraje we wschodniej europie takie jak polska powinny dbać i budować swoją niezależność od zachodu, bo kraje zachodniej europy są nastawione głównie na czerpanie korzyści z relacji z nami, i że nie traktują nas jak równych sobie... Taki Irańczyk... Konkludując- To że większość muslimów to prymitywne, tempe, jebiące kozy, krzyczące "allahu akbar" jak coś pierdolnie obrzezane brudasy to nie znaczy że wszyscy tacy są, Warto o tym pamiętać
Zgłoś
Avatar
borisklinga 2013-09-03, 14:46 93
widzisz kolego, Iran to nie jakieś ciapate gnoje i kozojebcy jak afganistan czy pakistan. Iran dawniej zwany Persją...a kim byli persowie to poczytasz w encyklopediach.To bardzo silny, dumny i honorowy naród. Nalezy ich szanować i to właśnie Iran powstrzyma wojującego w tamtym rejonie wujka Sama
Zgłoś
Avatar
McSzczery 2013-09-03, 14:52
Ciapaty też człowiek.
Zgłoś
Avatar
Fakerę 2013-09-03, 15:02 6
To że miał wiedze o Polsce to nie znaczy że nie ruchał kozy

McSzczery napisał/a:

Ciapaty też człowiek.



Dowcipniś
Zgłoś
Avatar
nowynick 2013-09-03, 15:07 2
A więc po skrócie. Zaimponował Ci ciapaty, który wie do czego służy google?
Zgłoś
Avatar
Kemawir 2013-09-03, 15:07
Chuj mnie to
Zgłoś
Avatar
S................k 2013-09-03, 15:08 4
Persowie tłukli się od zawsze z ciapkami z Imperium Osmańskiego. Za czystych ciapków uważam Pakistańczyków (muzułmańska odmiana hindusów swoją drogą) i właśnie potomków byłych obywateli Imperium Osmańskiego. Persowie są spoko, raczej nie kolonizują krajów kultury łacińskiej.
Zgłoś
Avatar
ukcioo 2013-09-03, 15:08 6
jarek_ewz napisał/a:

[...]Irańczyk [...] polaków[...]



dalej nie czytam, szkoda czasu
Zgłoś
Avatar
ja.nie.kradne 2013-09-03, 15:10
Oj tam pierdolisz, kumpli szukasz.
Zgłoś
Avatar
vassili 2013-09-03, 15:18 11
Irańczycy i Syryjczycy to dwa narody, które powinniśmy wspierać. Są tak samo atakowani przez USA i Izrael jak kiedyś Polska przez niemców. Na dodatek nie są arabami. Coś jak Polscy Tatarzy (wyznają islam, lecz mają w dupie dżihad).
Zgłoś
Avatar
nidmord 2013-09-03, 15:19 3
ukcioo napisał/a:



dalej nie czytam, szkoda czasu



rozumiem, że ty jesteś nieomylny, omnibusie jebany
Zgłoś
Avatar
las84500 2013-09-03, 15:21 3
Irańczycy czyli dawni Persowie nie powinni być myleni z ciapatymi. To zupełnie inna nacja niż motłoch biegający po pustyni z AK-47 i RPG-6.
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2013-09-03, 15:24
Wszystko pięknie, tylko taki kulturalny ahmed x 1000 lub więcej = zajebać innowierców
Zgłoś
Avatar
dawsin 2013-09-03, 15:31 36
Drodzy Sadole,

jak spojrzycie na mój profil zobaczycie, ze g*no zrobiłem od kiedy mam tu konto. Jednak na temat Irańczyków się wypowiem, bo byłem u nich rok temu i co nieco wiem. I tak, są zaje*isci.

Przede wszystkim, to nie są ciapaki. Jak rozmawiałem z nimi, to oni arabów też uważają za brudasów itd., Co więcej, Irańczycy śmieją się z nich, że wprawdzie ciapaki siłą im "dali" wiarę w kozojebcę, ale całą kulturę (meczety, malarstwo, wzornictwo, technika i można wymieniać wiele więcej) przejęli od Iranu (wtedy Persja), bo po prostu była (i dalej jest) bardziej rozwinięta.

Poza tym, nawet jeśli przyjęli wiarę w Allaha, to w wersji nie do przyjęcia dla ciapaków (szyizm- poczytajcie oraz zobaczcie sobie mapkę, gdzie są szyici, a gdzie sunnici).

I teraz najważniejsze, bezpośredni kontakt z nimi. Z tak fantastycznym przyjęciem nie spotkaliśmy się nigdzie indziej ("na koncie" ponad 30 krajów). Ktokolwiek, kto znał chociaż trzy słowa po angielsku, chciał się dopytać jak to jest faktycznie w Europie. Zazwyczaj też potrafili powiedzieć 2 zdania o Polsce. Znalazł się też jeden pasjonat Gosi Andrzejewicz i Sylwii Grzeszczak, które zobaczył na MTV, czy czymś takim, przez co nauczył się polskiego (choć w ich stronach nikomu niepotrzebny, zresztą jak każdy inny język poza farsi i kilkudziesięciu innych na terenie Iranu).

Podsumowując (choć to nie wszystko):

ciapaki (sunnici) g*wno, Irańczycy (szyci) kultura pełna

Pozdro
Zgłoś
Avatar
jarek_ewz 2013-09-03, 15:32 1
borisklinga napisał/a:

widzisz kolego, Iran to nie jakieś ciapate gnoje i kozojebcy jak afganistan czy pakistan. Iran dawniej zwany Persją...a kim byli persowie to poczytasz w encyklopediach.To bardzo silny, dumny i honorowy naród. Nalezy ich szanować i to właśnie Iran powstrzyma wojującego w tamtym rejonie wujka Sama


wiem kim byli persowie, nie muszę tego czytać w encyklopediach...Kolego
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie