18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
Wczoraj wieczorem, zupełnie z nudów wszedłem sobie na Chatroulette, i przeglądałem sobie zmieniające się średni co sekundę twarze mając nadzieję że zobaczę jakieś cycki z dalekiego kraju. Cycków co prawda nie zobaczyłem, ale po jakimś czasie mój ekran zatrzymał się na ciapatej twarzy jakiegoś ahmeda, który okazał się być wyjątkowo kulturalnym i dużo wiedzącym 22 letnim obywatelem Iranu, tamże mieszkającym. Jak tylko go zobaczyłem, chciałem mu napisać "hi Goat Fucker" albo jakieś inne miłe coś, ale on mnie ubiegł, i wiecie co napisał? Otóż ten 22 letni Irańczyk napisał mi na przywitanie Vivat Poloniae, i już wcale nie napisałem mu nic niemiłego. Po chwili rozmowy okazało się że chłopak ma pojęcie o czymś o czym nie ma pojęcia większość polaków- Że w jego kraju(przyp.Iranie) są trzy jedne z największych Polskich cmentarzy wojskowych na których spoczywają szczątki żołnierzy i cywilnych pracowników 2 korpusu WP który pod wodzą Generała Andersa na początku lat 40 uciekał ze związku radzieckiego przez kraje bliskiego wschodu. Ponad to chłopak powiedział że uważa że kraje we wschodniej europie takie jak polska powinny dbać i budować swoją niezależność od zachodu, bo kraje zachodniej europy są nastawione głównie na czerpanie korzyści z relacji z nami, i że nie traktują nas jak równych sobie... Taki Irańczyk... Konkludując- To że większość muslimów to prymitywne, tempe, jebiące kozy, krzyczące "allahu akbar" jak coś pierdolnie obrzezane brudasy to nie znaczy że wszyscy tacy są, Warto o tym pamiętać
Zgłoś
Avatar
Kapsaicyna 2013-09-04, 17:00
Pracowałem kilka tygodni w kebabie w Anglii. Obsługa w tamtym czasie to był turek, kurd, irańczyk i polak czyli ja. Mimo różnic językowych i generalnie długiej i ciężkiej pracy pracowało się z nimi zajebiście i powiem wam, że mentalnie są nam bliżsi niż anglicy czy francuzi. Gdybym miał przemieżać dżungle wolałbym robić to w towarzystwie turka czy irańczyka niż francuza czy anglika.

A tak swoją drogą antagonizowanie arabów i chrześcijan jest domeną pejsatych pedałów może niektórych to zdziwi, ale np koran jest o wiele bardziej życzliwszy chrześcijaństu, Jezus jest w nim uważany za jednego z proroków natomiast w Talmudzie chrześcijanin jest gorszy niż pies, to tak pro forma. Wyśmiewanie się z arabów nie jest oznaką bycia fajnym sadolem, jest oznaką bycia mentalnie zapinanym przez jakiegoś mośka.
Zgłoś
Avatar
EvulMastah 2013-09-04, 18:56
No bo jak nazwiesz Turka czy Persa arabem, to się srogo obrazi (zdarzyło mi się) , to takie uczucie jak hamburgery mylące nas z ruskimi :|
Zgłoś
Avatar
donwasyle 2013-09-04, 19:03
Wielki murzyński chuj w dupę dla autora za napisanie Polska z małej litery.
Zgłoś
Avatar
jarek_ewz 2013-09-04, 21:17
donwasyle napisał/a:

Wielki murzyński chuj w dupę dla autora za napisanie Polska z małej litery.

mój Ty mały patryoto, Ty pewnie nigdy się nie myslisz i wszystko robisz dobrze, a jak ktoś napisze Twoje imię z małej litery to się denerwujesz... otóż pozwól teraz że Ci wyjaśnię----> jak poczytasz trochę książek z logiki na przykład, to się dowiesz że są nazwy i ich desygnaty, nazwa(mająca jakieś tam znaczenie) i desygnat(czyli coś co się mieści w zbiorze który ta nazwa określa, a zatem, polska---->to nazwa mojej kochanej ojczyzny która ma ogromne znaczenie w moim życiu, nie będę Ci pierdolił że byłem przez wiele lat Harcerzem, sprzątałem groby Polskich żołnierzy na Monte Cassino, i tak dalej. Wbij sobie do pustego łba że Polska czy polska zawsze będzie polską, Naszą kochaną ojczyzną, naszym wspólnym dobrem, czymś co okresla i definiuje w świecie nas wszystkich, A murzyńskiego Chuja zostawiam dla Ciebie, pośśij go sopie.
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-09-05, 0:00
tak walczysz o Polskę, Jej honor i pamięć, a tak kaleczysz Język Ojczysty...
Zgłoś
Avatar
jarek_ewz 2013-09-05, 1:15
@ up
Nie kaleczę ziomuś języka, tylko interpunkcję w pierdolonym internecie...Ja tutaj nie piszę żeby dostać nagrodę Pulitzera ani Grami... Nawet nie ortografię, Tylko się czepiasz o jebane duże i małe litery, kiedy wypowiedź ma logiczny sens, a z moich postów jasno wynika że potrafię konstruować zdania wielokrotnie złożone, a mój stosunek do dużych i małych liter, podczas konstruowania wypowiedzi, które zamieszczam jedynie, i szczególnie na tym portalu wyjaśniłem w poście powyżej. Dodam jeszcze że język w zależności od medium w którym jest stosowany ewoluuje, kształtują się specyficzne dla poszczególnych mediów i kanałów komunikacyjnych zasady posługiwania się nim, można to nieprecyzyjnie określić jako pewien rodzaj neologizmów... dzieje się tak zarówno w przypadku sms-ów, facebooka, twitera, pudelka, nawet qrwa komentarzy na forum gazety wyborczej---->są o tym naukowe i popularnonaukowe opracowania, ciekawe, można poczytać.
Zgłoś
Avatar
jzs44 2013-09-05, 11:23
odsetek statystyczny. wszystkie kozojebce do piachu. albo otworzyc nowa elektrocieplownie nimi zasilana, pol europy ogrzane, a i z ciapatych jakis pozytek.
Zgłoś