18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 Drzewo i piorun - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Clistwood 2022-01-12, 12:56 16
Jebana feminazistka. Sam nie pokaże a innym zabroni
Zgłoś
Avatar
Payan 2022-01-12, 13:09 2
Co jest z nią nie tak, jaki to problem ma... jakby swoich cycek nie widziała, a może nie widziała.
Zgłoś
Avatar
janlew 2022-01-12, 13:14 57
Clistwood napisał/a:

Jebana feminazistka.


To bardziej dewotka. Feminazistki i dzieciobójczynie cyce wywalają chętnie, najchętniej na mieście przy dzieciach, przy okazji pikiet i parad.
Tu po prostu dewotka się znalazła w złym miejscu, prawie same chłopy, meczyk, piwerko i kurwa z cycami na wierzchu, a ta próbuje zatrzymać zabawę. To jak przyjść do burdelu przeszkadzać i różańce rozdawać.
Zgłoś
Avatar
Mzimu 2022-01-12, 13:14 8
ja takim słodko pierdzącym paniusiom, co to bronią "godności" kobiet, mówię: a jak się nazywa najstarszy zawód świata? od razu zamykają pizdy.
Zgłoś
Avatar
voodoo_16 2022-01-12, 14:19
chuj z tą głupią babą. Ja sie pytam co za cwel cenzurę tam dodał
Zgłoś
Avatar
~prophetess 2022-01-12, 15:11 1
Babka wygląda na dosyć porobioną, więc cycki pewnie tez sztuczne… W takich przypadkach wcale mi nie przykro, że jest cenzura
Zgłoś
Avatar
Daedra 2022-01-12, 15:17 4
Samica klasy beta zareagowała agresją na zagrożenie jej i tak niskiej atrakcyjności, która została przyćmiona przez samicę klasy alfa.
Zwykła walka o dominację.
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-01-12, 15:18 3
Zgłoś
Avatar
keisats 2022-01-12, 15:18 7
tez bym się wkurwił jakbym był z dzieciakami w miejscu publicznym a jakaś lafirynda machałby cyckami.

Co innego w nocnym klubie czy kurwa o innej porze. Zwykła kurwa która powinna zebra ć po ryju bo pewnie większości się to nie podobało. A że kilku niedoruchańców-stulejarzy się podjarało bo pierwszy i ostatni raz w życiu zobaczyli cycka na żywo to przylecieli jak muchy do gówna i bronią tej kurwy szmatławej
Zgłoś
Avatar
Radbug 2022-01-12, 15:18
12 stycznia przeprowadziłam pokazywanie cycek na stadionie.
Zgłoś
Avatar
jozue 2022-01-12, 15:22 12
keisats napisał/a:

tez bym się wkurwił jakbym był z dzieciakami w miejscu publicznym a jakaś lafirynda machałby cyckami.
Co innego w nocnym klubie czy kurwa o innej porze. Zwykła kurwa która powinna zebra ć po ryju bo pewnie większości się to nie podobało. A że kilku niedoruchańców-stulejarzy się podjarało bo pierwszy i ostatni raz w życiu zobaczyli cycka na żywo to przylecieli jak muchy do gówna i bronią tej kurwy szmatławej



pokurwiony ty jakiś jesteś ? Ja bym właśnie swojemu synkowi kazał patrzeć na cyce, żeby mi się nie spedalił, potem przez takie wychowanie pedały się robią
Zgłoś
Avatar
htp 2022-01-12, 15:25 6
Ta dyskusja jest śmieszniejsza, niż sam film.
Zgłoś
Avatar
ritu4l 2022-01-12, 15:27 6
jozue napisał/a:

pokurwiony ty jakiś jesteś ? Ja bym właśnie swojemu synkowi kazał patrzeć na cyce, żeby mi się nie spedalił, potem przez takie wychowanie pedały się robią



Gorzej jakby córka podpatrzyła i później próbowała naśladować
Zgłoś
Avatar
zipi 2022-01-12, 16:18 1
jest to typ człowieka który przypierdoli się do wszystkiego, nie ważne czy to na meczu, czy w innej sytuacji, nikt takich ludzi nie lubi NIKT.
Zgłoś