18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
Avatar
Tamtaramtam 2013-10-25, 17:18
Niech go u mnie w doma tak przebije. Zbrojona ściana...
Zgłoś
Avatar
diski 2013-10-25, 17:55
Jak sie przyjrzycie to zobaczycie w lustrze, że dziura w ścianie jest już przed uderzeniem
Zgłoś
Avatar
mp_toujane 2013-10-25, 17:56
i co jak się wpierdala w tą ściankę to ani pół okruszka gipsu ani pyłku nie leci na podłogę? mhm
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2013-10-25, 17:58


Tak mi się skojarzyło
Zgłoś
Avatar
m................t 2013-10-25, 19:27 2
Banda idiotów, gdyby w Polsce występowały tornada o sile f4 czy f5 to ceglane domy waliłyby się tak samo jak amerykańskie "kartony". W USA specjalnie stawia się takie domy, bo są przygotowani na to, że kiedyś może pojawić się tornado, które rozjebie wszystko w pizdu,
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-10-25, 19:40
Ceglane domy przy tak silnych tornadach jakie występują w US składają się jak kostki domina, a domy z prefabrykatów (bo tamtejsze tartaki często oferują gotowce w postaci predefiniowanych rozmiarowo szkieletów z drewna) są o wiele tańsze w konstrukcji niż nasze europejskie murowane. Murowany dom nie daje żadnej gwarancji przetrwania ataku żywiołu, wystarczy zobaczyć co robi z domami powódź gdy podmyje fundamenty, tak więc pierdolicie od rzeczy, a barany Wam podobne to piwkują...
Zgłoś
Avatar
milfister 2013-10-25, 19:56
tylko zobaczcie ile kosztuje wybudowanie domu w "Polskiego"-metoda tradycyjna, a 'amerykańskiego' metoda prefabrykowana-szkieletowa. Za jeden 'nasz' wybudujesz co najmniej 4 'ich'
Zgłoś
Avatar
yeloneck 2013-10-25, 20:04
-=coma=- napisał/a:



I się dziwią później w Ameryce, że jak tornado przechodzi to im całe miasta zmiata Domy mają z takiego gówna pobudowane, że mogą śmiało rywalizować z buszmeńskimi lepiankami



Gdybyś odrobinę ruszył głową to wpadłbyś na pomysł, że właśnie te kartonowe lepianki mają się zburzyć przy tornadzie. Chyba lepiej, żeby w powietrzu latały karto-gipsy nić cegły? Myślałeś, że ceglany budynek wytrzyma?
Zgłoś
Avatar
LikeThis 2013-10-25, 20:41
Macie coś do ścian z karton gipsu ? Ja osobiście jebnąłem sobie w domu 3 takie ściany i puki co stoją i się mają dobrze Po prostu był mi potrzebny schowek na graty to jebnąłem dodatkowy pokój gdzie zamknę sobie drzwi i tego wszystkiego nie widać
Zgłoś
Avatar
ZetEPe 2013-10-25, 20:54
Heh. Wy naprawdę myślicie że oni z karton-gipsu robią zewnętrzne ściany budynków ?
Zgłoś
Avatar
dmnkzl 2013-10-25, 21:43
Raikiri73 napisał/a:

karton-gips... jakbyś się postarał to byś chujem przebił



Powodzenia w przebijaniu choćby 2x GK Ogień
Zgłoś
Avatar
jumpertbg 2013-10-25, 23:14
-=coma=- napisał/a:



I się dziwią później w Ameryce, że jak tornado przechodzi to im całe miasta zmiata Domy mają z takiego gówna pobudowane, że mogą śmiało rywalizować z buszmeńskimi lepiankami



Tylko, że oni podchodzą do tego inaczej - jak im tornado wessa dom, nie tracą dorobku całego życia a odbudowa takiego domu jest o wiele tańsza.
Zgłoś
Avatar
Z................z 2013-10-26, 2:01
LikeThis napisał/a:

Macie coś do ścian z karton gipsu ? Ja osobiście jebnąłem sobie w domu 3 takie ściany i puki co stoją i się mają dobrze Po prostu był mi potrzebny schowek na graty to jebnąłem dodatkowy pokój gdzie zamknę sobie drzwi i tego wszystkiego nie widać



Zgadzam się, robienie ścian działowych z szkieletu wypełnionego wełną mineralną i obitym płytą gk jest całkiem sensowne, w każdej chwili można niewielkim nakładem całkowicie zmienić ułożenie pomieszczeń w domu.
Zgłoś