18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:21
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:25
🔥 Żydów nie obsługujemy - teraz popularne
Avatar
metyoo 2024-01-05, 14:32 7
ten naród to jednak krzyżówka kurwy z osłem!
Zgłoś
Avatar
siwybis 2024-01-05, 15:49 1
metyoo napisał/a:

ten naród to jednak krzyżówka kurwy z osłem!



Tu się nie zgadzam. Kurwy są potrzebne na świecie a tak głupich osłów to nie ma.
Zgłoś
Avatar
Buddaa09 2024-01-05, 17:35 2
metyoo napisał/a:

ten naród to jednak krzyżówka kurwy z osłem!



Rosja to wielonarodowy kraj. Poza tym to fejk. To nagranie z upainu, a gościa w samochodzie chcą siłą wcielić do armii, dlatego spierdala.
Zgłoś
Avatar
Halman 2024-01-05, 17:46 2
Buddaa09 napisał/a:

Poza tym to fejk. To nagranie z upainu, a gościa w samochodzie chcą siłą wcielić do armii, dlatego spierdala.



Cytat:

W Tiumeniu w piątek 5 stycznia rano doszło do masakry przy użyciu noży i pistoletów. "Muravlenko 9. Dzisiaj o godzinie 10. Słyszeliśmy odgłosy strzałów i oglądaliśmy nagranie. Wszystko wyglądało jak w strasznym filmie" - relacjonują naoczni świadkowie. Na opublikowanym materiale wideo widać grupę mężczyzn próbujących zatrzymać czarny zagraniczny samochód. Jeden z nich trzyma przedmiot wyglądający jak pistolet. To prawda, że ​​próby kończą się niepowodzeniem – kierowca samochodu odjeżdża, uszkadzając samochód zaparkowany na podwórzu domu.



zobacz gdzie leży Tiumeń

onuce to się same ujawniają...
Zgłoś
Avatar
metyoo 2024-01-07, 0:44 1
Buddaa09 napisał/a:

Rosja to wielonarodowy kraj. Poza tym to fejk. To nagranie z upainu, a gościa w samochodzie chcą siłą wcielić do armii, dlatego spierdala.



nawet, gdyby to była upadlina to jeden chuj! ruskie i upaincy są siebie warci!
Zgłoś