18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Nie zostawiaj psa w aucie
F................m • 2013-09-01, 0:12
Nie zostawiaj swojego psa zamkniętego w samochodzie. Gdy temperatura na zewnątrz dochodzi do 30 stopni C, w środku może ona dojść nawet do 50 stopni C.
Psa powinno się przyrządzać w 180 stopniach, inaczej ryzykujesz zatrucie pokarmowe.
Zgłoś
Avatar
~DMT 2013-09-01, 0:23
No, się uśmiałem...
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-09-01, 0:52 10
Dam piwo i czekam na spinę obrońców psów
Zgłoś
Avatar
Jodek_wwa 2013-09-01, 1:20 3
mój pies się przydaje! jak na razie nie muszę gotować psa żeby cokolwiek zjeść

wolę już upolować zająca niż kochanego psiaka wcinać.
Zgłoś
Avatar
konopkop 2013-09-01, 7:21 4
Lepiej zostawić w samochodzie upierdliwego bachora przynajmniej nie zostanie politykiem ani małoletnią dz#wka za spodnie w galerii. Nie polecam przyrzadzać, to za mocne nawet na harda
Zgłoś
Avatar
WolferZmc 2013-09-01, 15:13
#up

Jebnij sobie w ten twój pusty łeb.
Zgłoś
Avatar
lotna 2013-09-01, 15:26 1
Zapomniałeś dodać, że zgodnie ze starodawną chińską recepturą najpierw należy ściągnąć skórę z psa. Inaczej ryzykujesz owłosieniem swojego gówna
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-09-01, 16:05
konopkop napisał/a:

Lepiej zostawić w samochodzie upierdliwego bachora przynajmniej nie zostanie politykiem ani małoletnią dz#wka za spodnie w galerii.



Zawsze można też dziecko wychować. Wiesz: dyscyplina, wyznaczanie zasad, konsekwencja, tłumaczenie co wolno a co nie i dlaczego, dawanie przykładu, spędzanie z nim czasu (najlepiej aktywnie, na spacerach, bawiąc się, a nie sadzając przed komputerem, czy telewizorem) itp.
Wtedy masz szansę na fajne dziecko i porządnego dorosłego, zamiast upierdliwego bachora i dziwki. No chyba że geny takie, że żadne wychowanie nie pomoże.

Swoją drogą, jak czasem mijam psy, to czuć jak one śmierdzą. No myty, czy nie myty - pies i tak będzie śmierdział. I tu mam pytanie, czy po ugotowaniu, wysmażeniu, czy co tam się z tym mięsem robi, to ono nie będzie śmierdzieć?
Zgłoś
Avatar
Punisher3456 2013-09-01, 16:07
sadistic.pl/nie-gotuj-vt210566.htm2279735

Moje też przeszło na główną ^^
Zgłoś
Avatar
PustySocho 2013-09-01, 17:48
To jest kurwa sadstic
leci piwo
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-09-01, 18:09
Czekając na odpowiedź na pytanie pierwsze zauważyłam post użytkownika PustySocho, a co za tym idzie, także i podpis.
Tu nasuwa mi się kolejne pytanie, czy jeżeli on ma większy biust w podpisie niż ja w staniku i czy jeżeli jego opis ewidentnie daje nam do zrozumienia, że on kogoś ma, kiedy to ja nie mam nikogo, a wszystko to sprawia mi przykrość, to aby nie jest ten moment, kiedy poprawność polityczna nakazuje mu usunąć obrazek z podpisu? Żeby mi oraz innym w mojej sytuacji tej przykrości nie sprawiać.
(Na takiej samej zasadzie jak przy czarnych, którym jest przykro, że nie są biali, więc uważają, że nie powinno się na nich tak wołać itp.)

Takie czysto ciekawskie pytanie, niemające na celu zmuszenia użytkownika do zmiany opisu.
Zgłoś
Avatar
Dalione 2013-09-01, 20:28
Małolata napisał/a:

Czekając na odpowiedź na pytanie pierwsze zauważyłam post użytkownika PustySocho, a co za tym idzie, także i podpis.
Tu nasuwa mi się kolejne pytanie, czy jeżeli on ma większy biust w podpisie niż ja w staniku i czy jeżeli jego opis ewidentnie daje nam do zrozumienia, że on kogoś ma, kiedy to ja nie mam nikogo, a wszystko to sprawia mi przykrość, to aby nie jest ten moment, kiedy poprawność polityczna nakazuje mu usunąć obrazek z podpisu? Żeby mi oraz innym w mojej sytuacji tej przykrości nie sprawiać.
(Na takiej samej zasadzie jak przy czarnych, którym jest przykro, że nie są biali, więc uważają, że nie powinno się na nich tak wołać itp.)

Takie czysto ciekawskie pytanie, niemające na celu zmuszenia użytkownika do zmiany opisu.



Pokaż cycki albo nie komentuj.
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-09-01, 20:36
Moje cycki nie są odpowiedzią na moje pytania.
Zgłoś
Avatar
szpila_forever 2013-09-02, 3:20
Cytat:

Moje cycki nie są odpowiedzią na moje pytania.


Na tym portalu, cycki są odpowiedzią na wszystkie pytania:)
Zgłoś
Avatar
Małolata 2013-09-02, 8:42
szpila_forever napisał/a:


Na tym portalu, cycki są odpowiedzią na wszystkie pytania:)



Więc nie muszę ich pokazywać a wystarczy, że dobrze przyjrzę im się w lustrze i odpowiedzi wpadną mi do głowy same?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie