18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (9) Soft (7) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-01, 21:54
🔥 Przepaliło styki - popularne w ostatnich 24h
Avatar
Prokurator 2011-06-09, 21:45 2
@Velture
Ty kurwa matole, najpierw Cię obraziłem ale czemu to zrobiłem napisze potem. Jak ktoś chce przejechać na pełnej prędkości przez przejazd kolejowy to przejedzie. Temu facetowi chodzi o to że automatyczny system zabezpieczenia przejazdu kolejowego jest spierdolony w tym jak i w wielu innych miejscach zapewne też. Typ wrzucił film nie ważne kogo autorstwa żeby pokazać kolejną płaszczyznę na której spółka PKP się nie popisała, oraz czym może się skończyć brak uwagi kierowcy. Niestety jak zawsze wzięli się na forum pryszczate dzieciaki w okularach z encyklopedią na kolanach.
Zgłoś
Avatar
ijo_ijo 2011-06-09, 21:45 1
rogatki a nie zapory
Zgłoś
Avatar
ronnie_gnr 2011-06-09, 21:53
haha jak w GTA: San Andreas pociąg przejeżdża, a szlabany się w tym momencie zamykają
Zgłoś
Avatar
n................e 2011-06-09, 22:02 1
ale te pociągi ledwo się toczą
Zgłoś
Avatar
pisage 2011-06-09, 22:05
@nieodwracalne
bo maszyniści wiedzą o problemach i celowo zwalniają. Żaden nie chce mieć rodzinnego minivana na zderzaku.
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-09, 22:17 1
queke3arena napisał/a:

jeeebać pkp. cala spolke wypierdolic w kosmos najlepiej!



Taaa... pociągiem.
Zgłoś
Avatar
MilkyWayPL 2011-06-09, 22:18
jakiego harda...
Zgłoś
Avatar
p................o 2011-06-09, 22:31
Ja pierdolę, dla mnie każdy przejazd kolejowy jest bezpieczny. Ciężko jest się zatrzymać przed przejazdem i kurwa się rozejrzeć. Uczą tego na kursie prawa jazdy.
Zgłoś
Avatar
maciucha888 2011-06-09, 22:34 1
Powiem wam tak: Wszystko odbywa się zgodnie z przepisami. to jest przejazd kat "B" tzw samoczynna rogatka, czyli zamkniecie odbywa się po najechaniu pociągu na czujnik znajdujący się kilka km przed przejazdem. W momencie wystąpienia usterki każdy maszynista dostaje rozkaz na którym jest napisane że jest awaria rogatki i w tym miejscu może jechać max 20 km na godzinę i przed przejazdem podawać sygnał "baczność" czyli jeden przeciągły sygnał. Tak jak na filmiku widać. Wiec nie pier**ić ze jest niebezpiecznie i że nikt tego nie ogarnia. Zresztą każdy przejeżdżający przez przejazd ma zachować szczególną ostrożność.
Zgłoś
Avatar
Vasquez 2011-06-09, 23:56
Miałem kiedyś taką sytuację poruszając się ciemną nocą po jakimś zadupiu gdzieś w województwie mazowieckim... pusta droga po jednym pasie ruchu w każdą stronę, prosta jak strzała indiańska. Lecę sobie 110-120 spokojnie i bez napinki a tu nagle 10 metrów przed samochodem widzę znak STOP i tory kolejowe... żadnych rogatek, migających światełek czy innych znaków ostrzegających chociażby kilkadziesiąt metrów wcześniej o przejeździe. Może ludność tubylcza o nim wie ale mi to się ciepło wtedy zrobiło bo nie zdążyłem nawet przenieść nogi na hamulce a co dopiero wyhamować jak by ciuchcia jechała.
Zgłoś
Avatar
a_kazik 2011-06-09, 23:58
"Pociąg jedzie... "
Kurwa! Ten pociąg nie jedzie! On leci! Spójrzcie na tę prędkość!
Przy takiej prędkości to nawet by się nic nie stało jakby się w auto wjebał...
Zgłoś
Avatar
Marbi 2011-06-09, 23:59
To my mamy takie pociągi ?! 0_o
Zgłoś
Avatar
krzychon 2011-06-10, 0:02
Czekam na Harda... W Cieszynie zamykają rogatki na 20 minut przed przejazdem pociągu(wlaku)...
Zgłoś
Avatar
The Butcher 2011-06-10, 0:30
@LegendarnyZiom

Przecież Hard umarł.
Zgłoś
Avatar
emilwkpg 2011-06-10, 1:53
do prawdy to jest dramat : O pociag jedzie ... a zapory nic : O
The ZONK
Zgłoś