18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:38
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:54
🔥 Tylko nie chuju! - popularne w ostatnich 24h
Avatar
dangda 2011-06-09, 16:11
jeden ruski, i same ukrainskie wagony. nie szkoda ich
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2011-06-09, 16:27 7
To jest pociąg który miał 30min opóźnieia a szlabany zamknęły się już dla następnego.
Zgłoś
Avatar
queke3arena 2011-06-09, 16:48 2
jeeebać pkp. cala spolke wypierdolic w kosmos najlepiej!
Zgłoś
Avatar
~Velture 2011-06-09, 17:16 3
Kurwa kolejny film z cyklu "Zycie codzienne KURWA MAĆ".

Ja pierdole chyba nagram na telefon jutro jak chmury po niebie się poruszają i go wrzuce.....

Każdy ,kto zdał prawko w miare uczciwie wie ,ze przed przejazdem kolejowanym należy się zatrzymać (czyli zwolnić do 0km/h dla debili) i upewnić się czy można bezpiecznie przejechać.

Logiczne ,ze w nocy takie 3 halogeny jebiące z pociągu widać odrazu i chuj czy światła na szlabanie się świecą oraz czy szlaban pojdzie w dół.

Oczywiście kretyn jak nie zna przepisów rozjebie się o krawężnik w najmniejszej wsi w polsce prawdopodobnie.
Zgłoś
Avatar
LOADING... 2011-06-09, 17:47 5
LegendarnyZiom napisał/a:

Jeśli czegoś z tym nie zrobią, to będziemy mieli ładne filmy na harda z tego miejsca.



Ale Harda Hardowego już nie ma, teraz jest Maso-Ero-Medyczny Hard
Zgłoś
Avatar
baxter 2011-06-09, 18:47 3
@Velture

chyba ci się coś popierdoliło synek - jakie zatrzymywanie do zera przed przejazdem ?

Cytat:

Art. 28.

1. Kierujący pojazdem, zbliżając się do przejazdu kolejowego oraz przejeżdżając przez przejazd, jest obowiązany zachować szczególną ostrożność. Przed wjechaniem na tory jest on obowiązany upewnić się, czy nie zbliża się pojazd szynowy, oraz przedsięwziąć odpowiednie środki ostrożności, zwłaszcza jeżeli wskutek mgły lub z innych powodów przejrzystość powietrza jest zmniejszona.



może obejrzyj ten filmik pare razy aż zrozumiesz o co chodzi
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-06-09, 19:51
@baxter

Sam się synek zastanów, czy dobrze przepisy interpretujesz.

"jest obowiązany zachować szczególną ostrożność" co nie zmienia faktu, że jeśli cenisz sobie zdrowie i życie, zatrzymasz się w takich okolicznościach żeby się nie narażać.

Może wyjedź poza swoją mieścinę/wieś i poznaj więcej dróg.
Zgłoś
Avatar
Roomski 2011-06-09, 20:00
a ja lubię Harda. Zawsze sobie oglądam do śniadania. Nie mówcie nic nikomu bo będzie mi się nudziło każdego ranka
Zgłoś
Avatar
krajan 2011-06-09, 20:25
toć mruga czerwone światło które znaczy tyle co tradycyjny znak STOP
Zgłoś
Avatar
baxter 2011-06-09, 20:58
@kamil66

widze że problemy czytaniem masz, więc wytłumacze ci to jak głupkowi - nie ma obowiązku zatrzymywać się do zera przed każdym przejazdem tak jak to Velture napisał w swoim poście - tylko do tego się przyczepiłem, a ostrożność swoją drogą
Zgłoś
Avatar
kamil66 2011-06-09, 21:03
baxter napisał/a:

@kamil66

widze że problemy czytaniem masz, więc wytłumacze ci to jak głupkowi - nie ma obowiązku zatrzymywać się do zera przed każdym przejazdem tak jak to Velture napisał w swoim poście - tylko do tego się przyczepiłem, a ostrożność swoją drogą



To i ja pokuszę się o podobny wywód dla "głupka".

Napisałem - w takich warunkach - ciemno, słaba widoczność, tory przecinające drogę pod ostrym kątem - chyba tak właśnie to kurwa ująłem w poprzednim poście, więc nie próbuj grzmieć, jeśli masz mały piorun.
Zgłoś
Avatar
baxter 2011-06-09, 21:08
@kamil66

aleś ty niekumaty, aż nie chce mi się odpisywać
Zgłoś
Avatar
lobominator 2011-06-09, 21:37
Cytat:

Jeśli czegoś z tym nie zrobią, to będziemy mieli ładne filmy na harda z tego miejsca.



Więc piszmy petycję od użytkowników, żeby nic z tym nie robili.
Zgłoś
Avatar
kurdeusunalem 2011-06-09, 21:44
No cóż te szlabany to szybkie jak budowa autostrad w Polsce. Ale ładny pociąg tam był. U nas w Pomorskim nie ma takich tylko takie w barwach Arki jeżdżą.
Zgłoś