18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
🔥 "Nietolerancyjna" Hiszpania - popularne w ostatnich 24h
Avatar
sereg 2011-06-10, 7:54
Prokurator napisał/a:


Typ wrzucił film nie ważne kogo autorstwa żeby pokazać kolejną płaszczyznę na której spółka PKP się nie popisała, oraz czym może się skończyć brak uwagi kierowcy. Niestety jak zawsze wzięli się na forum pryszczate dzieciaki w okularach z encyklopedią na kolanach.



Niestety to forum nie jest miejscem na filmiki o takiej tematyce, nazwa "sadistic" o czymś świadczy i do czegoś zobowiązuje. Jak chcę pooglądać/poczytać o porażkach PKP, lub innych podobnych, to wchodzę na inny portal.
Niestety, pryszczatym dzieciakiem sam ledwo przestałeś być, a jak na forum pobędziesz dłużej to może ogarniesz jakie materiały powinny tu trafiać na stronę główną.
Temat moim zdaniem do wyjebania, ale co ja tam wiem...
Zgłoś
Avatar
marcinek80 2011-06-10, 9:29
zastanów sie o co chodzi pociąg jechał 20 km/h przez przejazd ponieważ ostrzegały go tarcze przejazdowe ze sygnalizacja jest nie sprawna na tym przejezdzie a Ty masz zachować szczególną ostrożność jadąc nawet przez strzeżony przejazd doczytaj troszkę a nie panikuj że bedzie temat do hardu
Zgłoś
Avatar
marcinsud 2011-06-10, 10:47
To w niedalekiej mi miejscowości tory idą wzdłuż drogi i na jednej krzyżówce, tam gdzie normalnie są pasy dla pieszych jest torowisko, widoczność tam jest słaba, więc chcąc wyjechać trzeba stać na torach ;D Na szczęście jako, że cała linia jest zabytkowa, jeżdżą tam tylko szynobusy i spalinowozy ST43 towarowe, czyli bez zapierdalania.
Zgłoś
Avatar
b................c 2011-06-10, 11:28 1
PRZEJECHAŁ PRZED INTERCYTY !!!!
Zgłoś
Avatar
pakicito 2011-06-10, 11:35
jestes wampirem, ze tylko w nocy miozesz filmy nagrywac??
takich przejazdow na mazurach jest mnostwo i to bez szlabanu
Zgłoś
Avatar
Arekabat 2011-06-10, 14:34
Haha widziałem jak ostatnio ktoś majstrował przy tym szlabanie, widocznie to oni coś zjebali tam.
Zgłoś
Avatar
longer1231 2011-06-10, 16:00
Zgodnie z przepisami kolejowymi (Ir-1 - instrukcja o prowadzeniu ruchu pociągów) w razie uszkodzenia SSP (Samoczynnej Sygnalizacji Przejazdowej) maszynista ma obowiązek przejechać przez przejazd z prędkością nie większą niż 20 km/h podając przy tym sygnał Rp1 "Baczność". Tak zrobił więc pytam się:

O chuj ci chodzi ?!
Zgłoś
Avatar
azerbejdzanification 2011-06-10, 17:07
Nic specjalnego, po prostu mamy tyle idiotów na drogach, że selekcja naturalna zaczyna sprawdzać czy ktoś uważa na przejazdach, a nóż widelec paru osobników do eliminacji samych się zgłosi do eksterminacji.
Zgłoś
Avatar
snif 2011-06-10, 21:26
Wystarczylo sie pod niego pierdolnac jutro by naprawili
Zgłoś
Avatar
maciuch2 2011-06-10, 22:54
tam niebezpieczny, dróżnik najebany ot co
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2011-06-11, 10:25
"..pociąg jedzie, to jest dramat..."
Zgłoś
Avatar
MihauIC 2011-06-12, 21:04
longer1231 napisał/a:

Zgodnie z przepisami kolejowymi (Ir-1 - instrukcja o prowadzeniu ruchu pociągów) w razie uszkodzenia SSP (Samoczynnej Sygnalizacji Przejazdowej) maszynista ma obowiązek przejechać przez przejazd z prędkością nie większą niż 20 km/h podając przy tym sygnał Rp1 "Baczność". Tak zrobił więc pytam się:

O chuj ci chodzi ?!


Dodam jeszcze że ograniczenie do 20km/h w takich przypadkach obowiązuje tylko dla czoła pociągu.
Dziękuje. Dobranoc.
Zgłoś
Avatar
kopiko19 2011-06-14, 18:39
Widać,że pociąg zwalnia do 20 km/h kierujący samochodem,jeżeli jest debilny pojedzie dalej,normalny i myślący zatrzyma się i poczeka.Tyle w temacie i nie napierdalać głupot na kolejarzy,bo dróżnika tu nie ma,bo rogatki są samoczynne.
Zgłoś