18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się

niech będą
nowynick • 2019-05-15, 09:20


a teraz pani wybaczy idziemy zagłosować...

2019-05-15, 09:28
My wszyscy jesteśmy pedofile, ale z tego wyrastamy

2019-05-15, 09:38
Niech będzie pochwa Lony.

2019-05-15, 09:38
A czy ty wyraziłes spoleczne oburzenie pedofilia w Kościele? Pamietaj to twój obywatelski obowiązek, ch*j z tym że w w KK jest 3% wszystkich pedofili.

2019-05-15, 09:40
j***na stara szmata ... Niech będą ale mnie wk***ila !!

2019-05-15, 09:40
poligon6 napisał/a:

A czy ty wyraziłes spoleczne oburzenie pedofilia w Kościele? Pamietaj to twój obywatelski obowiązek, ch*j z tym że w w KK jest 3% wszystkich pedofili.



jak skazują co setnego księdza to nieco wypaczają statystyki ;)

2019-05-15, 09:47
nowynick napisał/a:

jak skazują co setnego księdza to nieco wypaczają statystyki



Biorę jedyne wiarygodne dane z "natemat" i Gazety Wyborczej. ;-) .

2019-05-15, 10:10
Po pierwsze primo , każdy materiał w TVN jest zmanipulowany tak , żeby poprzeć odpowiednią tezę .
Po drugie primo , dane o tym , że odsetek homoseksualistów wśród pedofilów jest ogromny są ukrywane, a ludzie informujący o tym są ścigani po sądach
Po trzecie primo . to właśnie środowiska homoseksualno lewicowe najbardziej krzyczą o pedofilii w kościele vide Biedroń , Shering -wielgus , Michnik
Po czwarte primo boję się rzeczywistości kiedy to własnie homoseksualiści i socjaliści będą nam ustalać normy moralne. Bo chrześcijańskie normy i instytucje je głoszące zostaną przez nich zdyskredytowane.

2019-05-15, 13:43
poligon6 napisał/a:

A czy ty wyraziłes spoleczne oburzenie pedofilia w Kościele? Pamietaj to twój obywatelski obowiązek, ch*j z tym że w w KK jest 3% wszystkich pedofili.



Cały czas nie możecie skumać, że nie chodzi o to, że są tylko, że świadomie ich ukrywa i zaprzecza o ich istnieniu?

2019-05-15, 14:02
skywalker75 napisał/a:

Po pierwsze primo , każdy materiał w TVN jest zmanipulowany tak , żeby poprzeć odpowiednią tezę .


Jak każde media? Normalnie Ameryka odkryta.
skywalker75 napisał/a:

Po drugie primo , dane o tym , że odsetek homoseksualistów wśród pedofilów jest ogromny są ukrywane, a ludzie informujący o tym są ścigani po sądach


No widzisz, a to samo robi druga strona, zamiatając pod dywan pedofilskie zbrodnie kleru. Wy wszyscy jesteście siebie warci. Jesteście tym samym zmanipulowanym bydłem, próbującym za wszelką cenę pokazać, że ta druga strona jest ta zła, co jest hipokryzją, bo działacie tymi samymi metodami.
skywalker75 napisał/a:

Po trzecie primo . to właśnie środowiska homoseksualno lewicowe najbardziej krzyczą o pedofilii w kościele vide Biedroń , Shering -wielgus , Michnik


Ciekawe dlaczego? Może dlatego, że na tym opiera się ich polityka i dzięki niej zyskują swój elektorat?

2019-05-15, 14:03
Abraxus napisał/a:

Cały czas nie możecie skumać, że nie chodzi o to, że są tylko, że świadomie ich ukrywa i zaprzecza o ich istnieniu?



To tylko świadczy o bezsilnosci wymiaru sprawiedliwości, albo mamy rzecywiscie do czynienia z aferą o ogromnych rozmiarach i to nie tylko w KK ale i we wszystkich dotychczasowych rządach.

Za komuny pedofile w koloratkqch działali jeszcze bardziej bezkarnie np Jankowski. Co najwyżej werboweała ich bezpieka. Potem włos im z głowy nie spadł za Solidarności, SLD, UW, PO czy teraz PiS. Wygląda to na jakąś pedofilska miedzynarodówkę, bo Latowski nakrecił film o pedofilach wsród ludzi kultury i tez ch*j sie wielki stał.

Raka trzeba palić kompleksowo, bo inaczej tylko sie przeniosa z KK do edukowania dzieci pod płaszczykiem LBGT.

2019-05-15, 14:15
poligon6 napisał/a:

To tylko świadczy o bezsilnosci wymiaru sprawiedliwości, albo mamy rzecywiscie do czynienia z aferą o ogromnych rozmiarach i to nie tylko w KK ale i we wszystkich dotychczasowych rządach.
Za komuny pedofile w koloratkqch działali jeszcze bardziej bezkarnie np Jankowski. Co najwyżej werboweała ich bezpieka. Potem włos im z głowy nie spadł za Solidarności, SLD, UW, PO czy teraz PiS. Wygląda to na jakąś pedofilska miedzynarodówkę, bo Latowski nakrecił film o pedofilach wsród ludzi kultury i tez ch*j sie wielki stał.
Raka trzeba palić kompleksowo, bo inaczej tylko sie przeniosa z KK do edukowania dzieci pod płaszczykiem LBGT.



A ja gdzieś napisałem, że pedofilia w KK to wina PIS? Problem j***nia dzieci przez księży istnieje od początku istnienia kościoła.
Za komuny księża dupcyli dzieci tak jak i dziś za pisowskiej neokomuny. Wtedy byli pod ochroną i dzisiaj też są.
Śmieszni są dla mnie politycy PO ujadający o księżach pedofilach. Rządzili 8 lat... mogli ten problem rozwiązać.

2019-05-15, 14:32
Abraxus napisał/a:

A ja gdzieś napisałem, że pedofilia w KK to wina PIS? Problem j***nia dzieci przez księży istnieje od początku istnienia kościoła.
Za komuny księża dupcyli dzieci tak jak i dziś za pisowskiej neokomuny. Wtedy byli pod ochroną i dzisiaj też są.
Śmieszni są dla mnie politycy PO ujadający o księżach pedofilach. Rządzili 8 lat... mogli ten problem rozwiązać.



Tyle ze pedofilia w KK to tylko ułamek zagadnienia. I nie tylko w KK pedofile sa chronieni, Jest pełno afer pedofilskich gdzie zamieszani sa politycy czy wysocy urzednicy np Belgia czy Litwa, a winnych nie ma. Ludzie zamieszani znikaja w dziwny sposób, zaciera sie slady i wsadza niewinnych do pudła.

Np sprawy odnośnie Marc Dutroux, Drasius Kedys. Tam to sie dopiero imby odpie**alały.

Ni...........ny
2019-05-15, 17:05
poligon6 napisał/a:

Tyle ze pedofilia w KK to tylko ułamek zagadnienia. I nie tylko w KK pedofile sa chronieni, Jest pełno afer pedofilskich gdzie zamieszani sa politycy czy wysocy urzednicy np Belgia czy Litwa, a winnych nie ma. Ludzie zamieszani znikaja w dziwny sposób, zaciera sie slady i wsadza niewinnych do pudła.
Np sprawy odnośnie Marc Dutroux, Drasius Kedys. Tam to sie dopiero imby odpie**alały.



Jest jeszcze marszałek kuchciński i jego nieletnia kurewna ;-)

2019-05-15, 17:08
Na 1000 pedofili ksiądz i lekarz jest szt. 1. praktycznie wszystkich zawodów jest więcej.
Do tego na 1000 pedofilów, 400 wydupczyło chłopców, więc to zwykłe pedały.
Piszą tylko o katolickich księżach, bo media są w rękach parchów i nazistów (niemieckich protestanci)
Ksiądz któremu coś udowodnią idzie siedzieć, oskarżać to sobie można każdego.
A wszystkie księżyny na ów popularnym dziś filmie, to konfidenci SB