18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:15
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Niecierpliwy klient
phrontch • 2019-08-09, 9:21
Klient zdenerwowany na wielogodzinne opóźnienie samolotu postanowił ocieplić wizerunek przewoźnika. Nie ukrywam, że nie raz miałem ochotę tak zrobić na przykład na poczcie. Ogień od 0:50

Zgłoś
Avatar
~Velture 2019-08-09, 9:34 15
Podchodzi Anglik do Ślązaka:
- Polish?
- Nie, rzuciłem.
Zgłoś
Avatar
Janusz_k 2019-08-09, 10:16 2
Teraz to już na pewno polecą
Zgłoś
Avatar
McQurwa 2019-08-09, 10:30 4
~Velture napisał/a:

Podchodzi Anglik do Ślązaka:
- Polish?
- Nie, rzuciłem.



podchodzi kelner w Londynie do klijenta:

-are you finish?
-not, i´m german
Zgłoś
Avatar
mygyry 2019-08-09, 12:31 1
No to będzie w chuj szybciej teraz
Zgłoś
Avatar
Nellum 2019-08-09, 17:33
ta na pewno przyśpieszyło to opóźniony lot
Zgłoś
Avatar
UkrytaPodNickiem 2019-08-09, 17:51 2
jedyne co sobie zaserwował takim zachowaniem to ban we wszystkich liniach lotniczych na terenie kraju
Zgłoś
Avatar
qbaseq 2019-08-09, 18:02 2
Zgłoś
Avatar
Rafer 2019-08-09, 21:14 7
To ja wam opowiem co odjebał kiedyś mój dziadek w PZU w Katowicach.
Otóż dziadkowi jakiś kmiot wjebał do fury. A zrobił to tak niefortunnie, że szkoda była całkowita. Orzekli tak dwaj rzeczoznawcy i jeszcze jeden powołany niezależnie. Niestety PZU grało w chuja jak Sasha Grey i nie chcieli wypłacić hajsu. Co zrobił mój dziadek - wariat. Wziął butle po occie nalał napoju (żółta Hellena) do flaszeczki, wziął chusteczkę materiałową i zapalniczkę. Poszedł do biura PZU. Baby go jak zwykle zbywały słodkim pierdoleniem. Narracja się zmieniła kiedy mój dziadek wyjął spod pazuchy butelkę, ścierkę i zapalniczkę i zapytał co on ma teraz zrobić. Te kurwy grube tak przewijały nogami...widzieliście kiedyś zapierdalające nosorożce?
Oczywiście alarm, policja, straż, dziadka mi zdrutowali, wywieźli na komendę, wezwali mu pogotowie czy z deklem ma ok. Na komendzie ten bierze flaszkę i mówi "dyć to jest kurwa mój napój, szmata, ta pizda nie odróżnia szmaty od chusteczki! Fojercok, bo se kurwa zakurzyć lubia". Poprosili o konsultację psychiatryczną i wyszło, że zdrowiuśki, tylko mocno wkurwiony na oszustów. Jakoś się dziadek wymiksował i nic mu nie dojebali za to. A PZU się ogarnęło, po kilku miesiącach jak dostało list od prawnika nawet spalenie tych kurew nawet by nie pomogło.
Zgłoś
Avatar
MadDave 2019-08-10, 11:45
Zajebiście teraz zamiast lotu będzie ewakuacja, wizyta policji i przesłuchanie, spisanie zeznań, sporządzenie raportów ze zdarzenia. Gościu na prawdę pomógł
Zgłoś