18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 5 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
K................n 2016-02-07, 4:28 11
Nie wierzę w tego kretyna..
Robi jak to się mówi 'kurwę z logiki', ucz na placu żeby auto nie gasło.. kurwa mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym kurwa jeszcze pół roku spędzić na placu? To co ten gościu gada to jest bez sensu
Zgłoś
Avatar
W................. 2016-02-07, 5:05
Jezu, jaki egzemplarz... Takiego to zbadałbym na złośliwe połączenie cukrzycy z niskim IQ i zbyt zaawansowanym wiekiem.
Zgłoś
Avatar
SpirytusSalicylowy 2016-02-07, 5:53 3
Pierdolona kurwa bez szkoły, której w życiu nie wyszło, musi się wszystkiego czepiać. Oby zdechł na raka od tych swoich papierosków Taryfiarze to debile, czasem zdarzy się jakiś bardziej błyskotliwy, ale zazwyczaj to umysłowe szambo.
Zgłoś
Avatar
rewer 2016-02-07, 7:20 6
Czepiaj się, że ktoś "utrudnia ruch" przez 15 sekund, zablokuj drogę na parę minut, wcześniej dokonując paru innych wykroczeń. Brak słów. Mam nadzieję, że sprawą zainteresowano organy porządkowe.
Zgłoś
Avatar
Joystick466 2016-02-07, 9:40 1
jak ja nienawidzę tej bandy skurwysyńskich wymuszaczy, ile razy jebańcy wymuszają stłuczki, aby tylko bok sobie za darmo odmalować
Zgłoś
Avatar
KlinikaAborcyjna 2016-02-07, 10:41 2
KondziuSzczecin napisał/a:

Nie wierzę w tego kretyna..
Robi jak to się mówi 'kurwę z logiki', ucz na placu żeby auto nie gasło.. kurwa mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym kurwa jeszcze pół roku spędzić na placu? To co ten gościu gada to jest bez sensu



Zmień swoje CC 700 na coś z silnikiem o pojemności między 2,0 a 3,0 to nie będzie ci gasło.
Zgłoś
Avatar
woofer51 2016-02-07, 10:42
więcej czasu zmarnował na swoje pierdolenie buc jebany
Zgłoś
Avatar
SkoQ 2016-02-07, 10:55
Kondziu zasada jest prosta... dużo gazu i sprzęgło od razu
Zgłoś
Avatar
d................p 2016-02-07, 11:10
kurwa znowu sosnowiec co wy nie macie co robić
Zgłoś
Avatar
Tryper 2016-02-07, 11:31 2
Stary chuj nie widzi, że L-ka i młody dopiero jeździć się uczy? Pogoniłbym tego śmiecia a nie dyskutował. Z chamami się nie dyskutuje.
Za samo trąbienie na L-ke można dostać mandat, i bardzo słusznie.
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-02-07, 11:49 1
KondziuSzczecin napisał/a:

kurwa mi auto zgasło nawet na egzaminie, ba nawet jak juz miałem prawko to mi auto gasło, czyli co, miałbym kurwa jeszcze pół roku spędzić na placu?



Najwidoczniej powinieneś jeszcze pół roku spędzić na placu, jak ciągle Ci auto gaśnie. Ale w Polsce jest minimum godzin i każdy tylko liczy, jak tego nie przekroczyć, bo koszta rosną. A nawet niektóre szkoły tną, bo liczą "godziny lekcyjne" zamiast "zegarowych", bo przepisy nie określają. Więc jak ktoś, to wcześniej nie jeździł, ma się nauczyć w tak krótkim czasie?

cuurniprime napisał/a:

@ tranzystor, puknij ty się w czoło. Tobie nigdy nie zgasł? Uczy się? Uczy. Na chuj drążysz temat jak L-ka wymaga zachowania szczególnej ostrożności.



To ty się puknij w czoło. Każdy użytkownik ruchu wymaga ostrożności, bo stosuje się zasadę ograniczonego zaufania. Elka nie jest pojazdem uprzywilejowanym.

chujec napisał/a:

Stary chuj nie widzi, że L-ka i młody dopiero jeździć się uczy?



Płynnego ruszania i hamowania powinno się uczyć na placu manewrowym, żeby m.in. nie stwarzać zagrożenia dla innych na drodze.

chujec napisał/a:

Za samo trąbienie na L-ke można dostać mandat, i bardzo słusznie.



Nieuzasadnione użycie sygnału dźwiękowego jest karalne. Czy eLka, czy nie, to nie ma znaczenia.

Nie lubię taksówkarzy, ale w tym przypadku ma chłop rację, choć mógł to delikatniej wyrazić.
Gimbusy tak pierdolą, że gość w eLce się dopiero uczy itp. Wyjeżdżając do miasta przyszły kierowca powinien umieć sprawnie jeździć i hamować. Tylko was przyzwyczaili reformą szkolnictwa, że nie trzeba nic umieć, a i tak lecicie dalej, a każde niepowodzenie wynikające z braku umiejętności tłumaczone jest "że się dopiero uczy". No kurwa, to po co te kursy, niech dają Prawo jazdy jak nową "maturę" każdemu, a później się taka osoba nauczy.
Zgłoś
Avatar
Doremi 2016-02-07, 12:32 1
No ale ej, rozumiecie że to była L`ka?
Zgłoś
Avatar
jedrzej152 2016-02-07, 12:35 4
Haha przypomina mi się moja sytuacja z robienia kursu 3 lata temu, a uczył mnie taki karczek koleś dwa metry wzrostu i tyle samo w szerz. Zagapiliśmy się oboje na światłach bo przechodziła dobrej jakości dupa, no i nie ruszyłem od razu na zielonym, a jakiś debil zaczął na mnie trąbić, i teraz wyobraźcie sobie minę gościa który widzi jak z eL'ki którą strąbił wychodzi mu taki karczek z pełną powagą na twarzy, podchodzi do auta zaczyna napierdalać w szybę z pięści i wydziera się "Też się kiedyś kurwa uczyłeś jeździć pedale..." -.-
Zgłoś
Avatar
szefszefow 2016-02-07, 13:56 1
no ale, no ale ej, ej no ale ej, no ale ej
Zgłoś
Avatar
Altacet 2016-02-07, 14:01
Japierdole ;-; moje miasto takie piękne <3
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie