18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
Avatar
TesterPizzy 2016-02-06, 23:54 95
Kurwa taksówkarze to zawsze pierd**ni królowie dróg. Stan umysłu...
Zgłoś
Avatar
Kriski 2016-02-07, 0:31 1
Oklahoma i wszystko jasne (OK XXXX Opolskie - Kędzierzyn-Koźle)
Jak takiego widzę to wolę zjechać i przeczekać.
Zgłoś
Avatar
Rinko 2016-02-07, 0:39 39
no ale ej
Zgłoś
Avatar
r................y 2016-02-07, 1:09 9
ja pierdole co tam za ciec za kierownica siedzi ze go kobita tłumaczy
Zgłoś
Avatar
k................0 2016-02-07, 1:14 2
Chyba tylko w Polsce taksiarze tacy są. Gdzie nie pojade, są mili i przepuszczają chetnie kazdego
Zgłoś
Avatar
panchamityle 2016-02-07, 1:22 4
@Kriski
Oklahoma to OKL, tj. Kluczbork, taki Radom opolskiego. A przedstawiona tutaj OK, to Kędzierzyn-Koźle, czyli Sosnowiec tego województwa.
A złotówa to już bez znaczenia skąd, to zawsze debil i niedojda!
Zgłoś
Avatar
Norbek 2016-02-07, 1:28 25
Co za ameba...
Sam chodziłem na kurs jazdy i wiem dobrze, że gdy gaśnie Ci samochód a ktoś z tyłu trąbi i odpierdala manianę tylko Cię stresuje i dekoncentruje, doprowadza do zrobienia czegoś pośpiesznie i często mylnie co skutkuje powtórzeniem sytuacji. Ale zawsze znajdzie się szeryf, który musi sobie powyzywać bo jego cenny czas, który mógłby spędzić na siedzeniu przed TV i piciu taniego VIPa z biedronki się marnuje...
Zgłoś
Avatar
bercik05 2016-02-07, 1:47 2
Nie dziwię się złotówie. Czasem w pracy jak mam zlecenia tylko w mieście, to takie fujary drażnią bardzo. Tu przykład z Kędzierzyna, ale w moim Wrocławiu to korkotwór.

Piszę mój Wrocław, bo jestem jego dumnym rdzennym mieszkańcem.
Zgłoś
Avatar
kris444548 2016-02-07, 1:49
Jak ja rok temu robiłem kurs to czasem zdarzało się że auto zgasło, ale powiem szczerze że ani razu nikt nie zatrąbił chociaż czasem czekali dłużej niż ten taksówkarz. No, ale są tacy ludzie którym wszystko nie pasuje i już zapomnieli że sami się kiedyś uczyli, tym bardziej że nawet doświadczonemu kierowcy może czasem zgasnąć.
Zgłoś
Avatar
kokos_123 2016-02-07, 1:51 3
Jedno mi się podoba, poszedł się kłócić z instruktorką... tu się logicznie zachował, ale dialog to już porażka.
Zgłoś
Avatar
artiee 2016-02-07, 1:59 6
Niedorozwinięty. Przekrzykuje, łamie język, przerywa i gówno ma w głowie. Pytanie: czy takim ludziom można przyznać uprawnienia, na cokolwiek poważniejszego niż kierowanie pilotem od telewizora ?
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2016-02-07, 2:07 2
Złotówa ma rację - uczyć ruszania powinno się na placu. Ale w Polsce jest dziwny zwyczaj, na pierwszej godzinie w miasto, żeby czasu nie marnować.
Zgłoś
Avatar
cuurniprime 2016-02-07, 3:31 34
@ tranzystor, puknij ty się w czoło. Tobie nigdy nie zgasł? Uczy się? Uczy. Na chuj drążysz temat jak L-ka wymaga zachowania szczególnej ostrożności.
Zgłoś
Avatar
omgkurwa 2016-02-07, 4:23 31
Taksówkarzowi tak się spieszy, ale na dwuminutową rozmowę ma czas...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie