18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:44
Avatar
IceMen 2021-06-13, 12:31
niedzielne ćwiczenia a myślałem ze złamie się na niej ta decha. wszyscy cali nikt nie umarł
Zgłoś
Avatar
Juzwa 2021-06-13, 12:37 1
Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?
Zgłoś
Avatar
h................o 2021-06-13, 13:00 5
Juzwa napisał/a:

Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?



Nie pisz tak o kobiecie którą kocham.
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2021-06-13, 13:38 44
Juzwa napisał/a:

Taka stara chuda franca chyba coś ukradła, bo nie uwierzę, że zdradziła męża. Kto by się za takiego paździerza chwycił?



Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy...
Obstawiam, że owszem coś zajebała, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-06-13, 13:55 20
grudzin7 napisał/a:

Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy...
Obstawiam, że owszem coś zajebała, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



Japierdolę wasza mać... toć to pierwszy normalny komentarz na tym portalu odkąd Bongman nie żyje....
Zgłoś
Avatar
~DMT 2021-06-13, 14:33 2
Zacznijmy popuszczać złodziejom, to się kurwa moment zdziwicie, co by z tego wyszło...

Nawet w tak zjebanym dasilvowie, są ośrodki pomocy, misje humanitarne...

NIE TWOJE? NIE RUSZAJ!
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2021-06-13, 15:36 1
Widze elegancki postep technologoczny
Zgłoś
Avatar
A................r 2021-06-13, 15:56 2
Deska tłuczona deską
Zgłoś
Avatar
serenity 2021-06-13, 19:43
fiattt napisał/a:

Japierdolę wasza mać... toć to pierwszy normalny komentarz na tym portalu odkąd Bongman nie żyje....



Jak Bongman nie żyje?!
Zgłoś
Avatar
Japiszon 2021-06-13, 22:54
Taka sucha, że wygląda jakby ją drzewem nakurwiał.
Zgłoś
Avatar
swampman 2021-06-14, 1:26
serenity napisał/a:

Jak Bongman nie żyje?!



po cichu
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2021-06-14, 1:35 1
serenity napisał/a:

Jak Bongman nie żyje?!



nie czytasz gazet? nawet na sadolu był filmik: sadistic.pl/smiertelny-odkurzacz-vt506440.htm?highlight=smiertelny+odkurzacz
Zgłoś
Avatar
Fx12 2021-06-14, 9:27 1
grudzin7 napisał/a:

cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



aj owszem. Jeden "gupi" co pracuje utrzymać musi 1,5 nieroba 0,5 urzędnika. Bilans mamy zajebisty. Właśnie doganiamy Grecję.
Zgłoś
Avatar
Kat-men-Du 2021-06-14, 15:41
grudzin7 napisał/a:

Przecież ona ma biedę wypisaną na twarzy...
Obstawiam, że owszem coś zajebała, ale nie z nieróbstwa tylko z tego, że nie jest w stanie w żaden normalny sposób związać końca z końcem.
Oglądając takie filmiki cieszę się, że urodziłem się w Polsce, gdzie wystarczy chęć do pracy i człowiek jest w stanie w miarę łatwo znaleźć źródło utrzymania.



a i dechami po rękach nie wala i prądem tez jak cos zajumasz.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie