18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niehigieniczne!
kdwdj • 2016-05-12, 9:57
Ostatnio na jednym z polskich "portali śmieszkowych" był artykuł o opuszczaniu muszli/deski klozetowej i przypomniało mi się zdarzenie z mojego życia.

Swego czasu dzieliłem mieszkanie z pewną "damą". Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne, że potem siada na opryskanej desce itp itd. No spoko... tylko jednego do dziś nie potrafię zrozumieć. Całą awanturę zrobiła jakieś 30 minut po tym jak wyznała, że czasem fantazjuje o tym, żebym po seksie na nią nasikał.
Zgłoś
Avatar
mateusos 2016-05-12, 10:16
Dama w chuj
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-05-12, 10:20 82
Wzorowy synek. Matkę tytułować "damą".
Zgłoś
Avatar
janlew 2016-05-12, 11:38 4
kdwdj napisał/a:

Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne

Całą awanturę zrobiła jakieś 30 minut po tym jak wyznała, że czasem fantazjuje o tym, żebym po seks ie na nią nasikał.



Czego nie rozumiesz? Chciała byś opuścił deskę, by była obszczana.
Nie bądź głupi jak to lubiące szczochy zwierze z który mieszkałeś, bądź mieszkasz.
Zgłoś
Avatar
eunstachy 2016-05-12, 12:22 8
oszczałeś ją w końcu czy nie?
Zgłoś
Avatar
jan0sik1 2016-05-12, 13:36 5
Czyli teraz ja z nią mieszkam.... Fak.....
Zgłoś
Avatar
eligurf 2016-05-13, 0:33 6
Lanie do kibla na stojąco to głupota. Nie dość, że faktycznie się pryska i sam w to możesz usiąść, a nawet jak podnosisz deskę to kropelki walą w spodnie i okolice. Śmierdzące sikami spodnie na kolanach to nawet jak na takiego fleję jak ja słaba zabawa. A jak siądziesz to można jeszcze chwycić gazetkę i krótki artykulik w gazecie przejrzeć a przy okazji zagrzmieć do muszli bez obaw, że trzeba będzie zmieniać gacie z powodu zbłąkanego kasztanka.

A i podobno korzystne dla prostaty.

Pewnie zaraz się odezwie armia tych co zawsze na stojąco i wszyscy inni to Żydzi i pedały. Ale mam was głęboko.
Zgłoś
Avatar
C.Z.E.S.I.E.K 2016-05-13, 5:39 1
eligurf, też wolę załatwić "poranną toaletę" za jednym zamachem, ale w zasadzie tylko wtedy idę na łatwiznę.
Wszystko zależy od techniki lania, celności oraz kształtu muszli. Trochę wprawy i sprawność starszego sikawkowego osiągnięta.
Zgłoś
Avatar
Bartolomeo92 2016-05-13, 7:34 5
eligurf, jak Ty tak za każdym razem to nie zapominasz sobie cipki podetrzeć?

Rano to dość zrozumiałe, bo jak człowiek zaspany to nie do końca wiadomo co się chce, i lipa jakby coś więcej poleciało na stojąco
Zgłoś
Avatar
bli3 2016-05-13, 9:13 3
kdwdj napisał/a:



Pewnego razu zrobiła mi awanturę o to, że nie opuściłem deski, że to niehigieniczne, że potem siada na opryskanej desce itp itd.



Coś tu kurwa nie pasuje.
Nie opuściłeś deski, to znaczy że była podniesiona,
więc nie mogła zostać opryskana.
Awantura była o nieopuszczoną deskę, bo to nie higieniczne.

Wniosek:
Twoja wyimaginowana dziewczyna robi cię w chuja!
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2016-05-13, 21:26
Świeży mocz nie jest toksyczny, taki który leży ileś dni jest silnie trujący. Może o to jej chodziło.
Zgłoś
Avatar
korinogaro 2016-05-13, 21:26 15
Mnie zastanawia co innego. Co z tymi laskami jest nie tak że bez patrzenia siadają dupą na kibel. Bo nie czarujmy się, to całe pierdolenie o higienie itd. to bzdura. Bo gdyby o higienę chodziło to by klapę opuszczały a wiele tego nie robi. One zwyczajnie lezą do kibla i siadają dupą bez patrzenia i potem pretensja bo na zimny kibel siadły albo dupą do środka wpadły.
Zgłoś
Avatar
Fdslatghdlks 2016-05-13, 22:25 1
Dlatego ja leję do zlewu
Zgłoś
Avatar
r................u 2016-05-13, 22:44 1
Gdzies w wieku 2-3 lat nauczyłem się sikać do kibla na stojąco. Pamiętam ze mialem nawę taki stolek bo bylem na tyle maly ze nie siegalem.

A tu będę z drugim up pierdoli farmazony ze nie umie sikac na stojąco bo sra w majtki albo sika se po kolanach...ja pierdole co za tłumoki...
Zgłoś
Avatar
thewhitestar 2016-05-13, 23:20
Żeby lać na siedząco to trzeba mieć cipę albo być cipą. Koniec dyskusji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie