18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:34
🔥 Ratowanie jaszczurki - teraz popularne
Avatar
k................m 2014-12-23, 20:07
@Pater patriae - chuj mnie obchodzi twoje zdanie. A dupę to ty zamknij, ja chuju nikogo nie obrażam. Więc zrób pożytek ze zwieraczy i daj im pracować.
Zgłoś
Avatar
J................r 2014-12-23, 20:09 4
Inteligencja wyborcow PISu miazdzy, najwieksze gowno sie im powie ale oni tak to lykna.
Zgłoś
Avatar
m................t 2014-12-23, 20:20 1
kurwa dwadzieścia tysięcy zwolnionych nauczycieli, ale poprawnie wypowiedzieć roku nie potrafi
Zgłoś
Avatar
Rafixo 2014-12-23, 20:32 4
Jak tak patrze na posty użytkownika kalium to dochodzę do wniosku że jest on jednym z największych kretynów na sadolu, razem z dust devilem i bongmanem na czele, i nie ma co z nim dyskutować, najlepiej idiotę ignorować.
Zgłoś
Avatar
Karpiula 2014-12-23, 20:44
Przypuszczam, że ta Pani należy do tych dwudziestu tysięcy zwolnionych nauczycieli. Jednakże po usłyszeniu "dwajścia", które padało kilkukrotnie w jej wypowiedzi, jakoś mnie to nie dziwi...
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-23, 20:47 2
Rafixo napisał/a:

Jak tak patrze na posty użytkownika kalium to dochodzę do wniosku że jest on jednym z największych kretynów na sadolu, razem z dust devilem i bongmanem na czele, i nie ma co z nim dyskutować, najlepiej idiotę ignorować.



No kurwa autorytet się odezwał. Wszyscy zesrani i będą słuchać jedynego wodza. Marnujesz się tu człowieku, wiesz? Tobie iść w politykę, możesz być w tym dobry.
Zgłoś
Avatar
c................s 2014-12-23, 20:54 5
@kalium
Ale Ty faktycznie trochę srasz barszczem ziomek.
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2014-12-23, 21:09 6
a ja tam się cieszę że pozwalniali tych nauczycieli. Jest mniej dzieci to po chuj trzymać tych głąbów i im płacić. Jak nie potrafią robić nic poza kazaniem dzieciom przepisywać podręcznik to mają pecha. W większości nauczyciele to przemądrzałe pajace co na niczym się nie znają poza programem nauczania, posłać takiego do normalnej pracy to się zapłacze i dostanie opierdol za błędy i brak kumatości.
Zgłoś
Avatar
k................m 2014-12-23, 21:10 1
To kurwa post o mnie czy pyta.pl, gdzie wrzucający nie potrafi poprawnie napisać słowa: niekompetencja?

Czym ja sram to mój problem ziomek. Ja tu nikogo nie obraziłem, chciałem się ponabijać ze zwykłej pomyłki. Każdemu się może przytrafić, wystarczyło obrócić to w żart. Ale nie, inkwizycja będzie, wyprawy krzyżowe, zwoływanie kolesi.

Ale to dobrze, przynajmniej widać kto tu słaby psychicznie.
Zgłoś
Avatar
vandamme1 2014-12-23, 21:27 1
Tragedia bo 20 tys nauczycieli zostało zwolnionych... skoro jest niż demograficzny to co mieli siedzieć na dożywotnim płatnym urlopie z tego powodu ? od paru lat było wiadomo że nadchodzą niżowe roczniki to mieli czas żeby szukać nowej roboty
Zgłoś