18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 4 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Avatar
koniu 2011-05-17, 1:02 1
czytanie z moczu. diabolo. dragonesdrank. polisz. gwiezdne wojny. o kurwa, jebnąłżem.
Zgłoś
Avatar
Prozac 2011-05-17, 1:27 1
tak to jest jak ktos wierzy w mity izraelskie!!! kurwa do nauki bo bedziecie jak ten pedofil! chodzi w sukience a mowi ze wszyscy inni sa pojebani..... to jest normalne w kraju jaki wymarzyl sobie wymarzyl "jan pedofil 2"!!!!! dzieki ci santo subito za oswiecenie.... hahahaha....!!!
Zgłoś
Avatar
lapps 2011-05-17, 3:04 80
Ah niekryty krytyk...
najbardziej zalosna postac internetu
Zgłoś
Avatar
Duath 2011-05-17, 4:36 101
@Up
Łap kamerę i pokaż jaki ty jesteś zajebisty.
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2011-05-17, 5:38 6
Całość wywodów księdza Natanka Tutej.
Zgłoś
Avatar
laciek_mocy 2011-05-17, 11:17 3
Mamy XXI wiek, a ludzie dalej wierzą w tak durne zabobony! co jest do kurwy nedzy z tym krajem? a no tak wpuściliśmy SZATANA na naszą ziemie, HELOWIM i inne SZATAŃSKIE wynalazki.. Wg. tego księdza 99% wszystkich ludzi na ziemi to wyznawcy SZATANA..o co mu kurwa chodzi? poszedłby poruchać czy coś, a nie ciemnote ludziom wciska!
Zgłoś
Avatar
Fabek69 2011-05-17, 12:17 18
ciekawe czemu nie zabronil molestowania dzieci
Zgłoś
Avatar
Zaharias 2011-05-17, 12:42 4
Niekryty Krytyk jest ubogą kopią Nostalgia Critic'a. Za Każdym razem jak widzę jego parszywą mordę to mam chęć się zajebać : (.
Zgłoś
Avatar
adekk 2011-05-17, 13:21 2
kurwa mać! Dlatego pierdole ten kościół! Pierdolą takie bzdety wmawiają moherom, a później to idzie w świat! Ludzie powinni wchodzić na takie strony jak ta, żeby widzieli że takie bzdety co ten ksiądz pierdoli to nic w przeciwieństwie co się dzieje na świecie!

Zjebane kościelne gimbusy :[
Zgłoś
Avatar
Robster 2011-05-17, 13:47 1
Do takiego kościoła to ja mogę chodzić Zazwyczaj na Comendy Central o tej porze siedzę, a tak miałbym standup.
Zgłoś
Avatar
snik0 2011-05-17, 14:18
Jak ktoś oglądał oryginał to klecha najpierw mówi, żeby poszukać sobie o czymś w internecie, obejrzeć jakiś szajs na tvn'ie, a później wymieniając siedliska zła wspomina o internecie, telewizji.

ale kogo tutaj obchodzi moje biadolenie... Nie ma cycków, nie ma piwa...

ps cycki (. )(. )
Zgłoś
Avatar
Black Snake 2011-05-17, 15:08
Ostatnio na religii (nie chodzę, ale zastępstwo miałem i postanowiłem posłuchać tych bzdetów) ksiądz pierdolił o in-vitro i ciągle wmawiał nam, że plemniki to już ludzie i nie wolno robić in-vitro bo w tym procesie ginie dużo plemników i embrionów (?). Myślałem, że padnę ze śmiechu (jak i kilku moich kumpli) gdy powiedział, że plemnik to mały człowieczek. Ogólnie 45 minut pierdolenia o niczym, musielibyście to słyszeć
Zgłoś
Avatar
adam1c 2011-05-17, 15:24
@Black Snake
Wiemy, każdemu zdarzyła się jakaś lekcja religii, a takie pierdolenie jest u nas wszechobecne
Zgłoś
Avatar
Saia 2011-05-17, 15:53
@Lapps, nie martw się. Nadal prowadzisz
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie