18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 14 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
🔥 Się zagapił - teraz popularne
Avatar
wormgoro 2015-07-03, 7:50 4
Może się spieszył obić komuś ryja.
Zgłoś
Avatar
o................i 2015-07-03, 8:07 42
Ech... często pomykam na rowerze tą trasą. Nagroda Darwina dla tego, kto to projektował i kolejna dla tego kto zatwierdził projekt.
I aby być absolutnie szczerym - rowerzyści też jeżdżą jak chcą. Nie usprawiedliwiam gościa z samochodu, ale od początku jechał z myślą o skręceniu w prawo. Należało też przyczepić się do dwóch pieszych: brunetki, która lazła jak chciała po ścieżce rowerowej i mężczyzny, który przechodził w niewyznaczonym do tego miejscu, na czerwonym między stojącymi w korku samochodach.
Po prostu bądźmy ludźmi
Zgłoś
Avatar
knopflerfan 2015-07-03, 8:34 99
@oczami30latki

Wiesz, zaskoczyłaś mnie! Myślałem, że skoro tyle siedzisz w internecie, to jesteś gruba i sama na rower nie wsiądziesz!
Zgłoś
Avatar
chester 2015-07-03, 10:00 36
"do kamery", "na policję..." Dla wszystkich co się bali dresów technologia wyszła na przeciw i zastąpiła masę mięśniowa megapikselami w kamerze. Muszę się zastanowić kto mnie bardziej wkurwia: cwaniaczek z volvo czy strażnik teksasu na rowerze...
Zgłoś
Avatar
Volfodzio 2015-07-03, 10:28 11
^ cwaniaczka z volno czeka proces i grzywna, więc spokojnie możesz się wkurwiać na strażnika tekasu
Zgłoś
Avatar
Voleyko 2015-07-03, 11:19 1
A co się rowerzysta dziwi? Kierowca tylko po drodze a rowerzyści po drogach, chodnikach no i swoje ścieżki mają. Jakoś mnie nie dziwi że sobie skorzystał
Zgłoś