18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:41
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
x................s 2014-05-23, 21:34 53
jestem ekspertem, tyle ludzi z kamerami znalazło się tam przypadkiem, to nie reżyserka.
Zgłoś
Avatar
tora-tora 2014-05-23, 21:48 2
Jeśli chcecie pooglądać fajne wozy i prawdziwe ucieczki przed policją, to polecam wyszukać na youtube serię Getway in Stockholm.
Zgłoś
Avatar
Schabovy 2014-05-23, 21:50 1
@tora-tora oglądało się wszystkie PIONA!
Zgłoś
Avatar
Kopcio 2014-05-23, 23:32 3
Ma tak wielki silnik, że musi mieć hamulec tarczowy na kole zamachowym.
Zgłoś
Avatar
elektrycerz 2014-05-24, 0:57 2
Wiem, że to na 90% fejk, ale powiedzmy, że gościa by gonił prawdziwy patrol. Typek ma zabawę, a w tym czasie jakaś kobieta może być tłuczona przez swojego pijanego męża (albo odwrotnie, precz z negatywnymi stereotypami o płci męskiej), bo akurat nie ma kto do niej przyjechać i jej pomóc. Takie akcje są równie szkodliwe społecznie co fałszywe telefony na pogotowie i tym wszystkim prankerom-srankerom zajmującym czas służbom powinno się ujebywać łapy na poczekaniu, lub stosować jakieś inny ciekawe środki.
Zgłoś
Avatar
R................y 2014-05-24, 3:07
[up] To nie Polska że mają tylko 1 patrol na stu tysięczne miasto
Zgłoś
Avatar
takija 2014-05-24, 9:51 1
elektrycerz napisał/a:

Wiem, że to na 90% fejk, ale powiedzmy, że gościa by gonił prawdziwy patrol. Typek ma zabawę, a w tym czasie jakaś kobieta może być tłuczona przez swojego pijanego męża (albo odwrotnie, precz z negatywnymi stereotypami o płci męskiej), bo akurat nie ma kto do niej przyjechać i jej pomóc. Takie akcje są równie szkodliwe społecznie co fałszywe telefony na pogotowie i tym wszystkim prankerom-srankerom zajmującym czas służbom powinno się ujebywać łapy na poczekaniu, lub stosować jakieś inny ciekawe środki.



Zawsze ktoś sie wpierdoli z takim głupim komentarzem
Zgłoś
Avatar
elektrycerz 2014-05-24, 17:42
@takija Co jest głupiego w tym komentarzu? Rozumiem, że to Sadol i tu się powinno śmiać z czyjegoś nieszczęścia, ale przez to nieszczęście rozumiem raczej czyjąś głupotę (np. jak się ktoś wyjebie na twarz po powiedzeniu "co, ja nie zrobię?"), ale chyba jednak normalnym ludziom się powinno żyć jak najlepiej, a służby publiczne są po to, żeby pomagać.
Zgłoś
Avatar
BlackRaven45 2014-05-24, 18:26 1
Cytat:

Miło się ogląda. Polecam włączyć głośniki


Dzięki za poradę, bo zawsze jak oglądam filmiki to mam wyłączone
Zgłoś