18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Niemcy przegrali
~Velture • 2024-09-29, 11:47
Żymianie wygrali importując afrykę do krajów zachodnich.
Cytat:


Wczoraj w Essen w Niemczech syryjski migrant podpalił dwa domy. Następnie zaatakował sklepy maczetą. 31 osób zostało rannych, a stan dwójki dzieci jest krytyczny.





ukryta treść
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
Janek_Pradera 2024-09-29, 12:47 1
To jest fikcja. czegoś takiego na pewno nie było.
Zgłoś
Avatar
MansoN 2024-09-29, 13:24 4
Garnek z wrzątkiem by załatwił sprawę, jak za średniowiecza, no niestety… Europa się cofa to i do starych metod trzeba wrócić.
Zgłoś
Avatar
Jebadło 2024-09-29, 14:17
Z życia wzięte 😊

Dzisiejszego piątkowego wieczoru miałem ugościć kilku znajomych pochodzenia arabskiego: było to dwóch inżynierów i trzech lekarzy, wyznawcy muzułmańscy. Pod to spotkanie bardzo dokładnie się przygotowałem. Od wujka Stacha ze wsi zabrałem kilka świń, które ubiłem i rozkładały się od dobrych kilku tygodni - poprzez rozkład ich ciał już mocno pogniły i zmiękły. Wnętrzności świńskie wrzuciłem do balii plus z moim podstawowym dodatkiem, składającym się z: kilkunastu kilogramów rolniczego, rzadkiego, sraczkowatego stolca, stężonej końskiej i wieprzowej spermy plus wyciąg z cyst i ropniaków pochodzenia ludzkiego, jak i zwierzęcego. To wszystko wymieszałem łopatą i z wywaru zaczęło aż bulgotać i parować. Smród jaki się przez to wydzielał, był nie do opisania - z tego wrażenia zrzygałem się i naszczałem gęstym, gorącym moczem do środka. Pięcioro ahmedów właśnie weszło do środka. Poprosiłem żeby się rozebrali i umyli wszyscy razem w wielkiej balii, wypełnionej wyżej wspomnianymi cudownymi, nietuzinkowymi darami prosto od Allaha ich bożka. Koledzy inżynierowie i lekarze po kąpieli czuli się cudownie i wykrzykiwali Allah Akbar itp. Na obiad przygotowałem wieprzowinę z rozkładajacych się ciał świń. Każdy był mocno uradowany i rzewnie wszyscy razem zapłakaliśmy ze wzruszenia 🥲. Tak mija u mnie niecodzienne piątkowe popołudnie. Na koniec wizyty dałem każdemu z abdullachów pełen słoik rozkładającego się świniaka, spermy, ropniaków, cyst, plus od siebie nektar z niemytego od urodzenia pępka i pożegnaliśmy się. Pozdrawiam cieplutko 😊
Zgłoś
Avatar
elim 2024-09-29, 14:21 2
TerazPolska123 napisał/a:

i to:



W Izraelu dzietność zawyżają Arabowie którzy także tam mieszkają oraz ortodoksi których głównym celem w życiu jest studiowanie Tory, reszta już tak się nie rozmnaża.
Zgłoś
Avatar
sensation87 2024-09-29, 14:28 2
to nie dobra tak mówić
Zgłoś
Avatar
Slawek80 2024-09-29, 15:17
Nie widzę tam tfuska na zdjęciu
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-09-29, 15:27 2
a na zdj same stare żydowskie kurwy
Zgłoś
Avatar
Kidl3r 2024-09-29, 16:00
~Velture • Dzisiaj 11:47
Żymianie wygrali importując afrykę do krajów zachodnich.

Tak w sumie to chciwosć jednych i drugich.
Tak będzie wygladał upadek cywilizacji. Idiokracja postępuje. Bo bogaci chcą być jeszcze bardziej bogaci. Mam nadzieję że tego nie dożyję. Ale tylko nadzieję...
Zgłoś
Avatar
juderaus 2024-09-29, 16:07
htp napisał/a:

Samochody byśmy kupowali tylko ze wschodu?



Jebać ich samochody. kilka Mirasów ''handlofcuf'' przy okazji zdechnie to tylko na plus.
Zgłoś
Avatar
suborg 2024-09-29, 16:43
Niemców nie szkoda
Zgłoś
Avatar
mazga50 2024-09-29, 17:28
TerazPolska123 napisał/a:

i to:



O, lata '60 i zjebana rewolucja seksualna. Cóż za dziwny zbieg okoliczności...

[ Dodano 2024-09-29, 17:32 ]
Slawek80 napisał/a:

Nie widzę tam tfuska na zdjęciu



To bo jest opcja niemiecka.
Zgłoś
Avatar
Marian_Koniuszko 2024-09-29, 18:37 3
Zgłoś
Avatar
nagniotki_bolesne_i_syfilis 2024-09-29, 18:48
AnnaNowakowska napisał/a:

Całe niemcy powinny spłonąć



Oprócz fabryki pizzy Dr Oetkera
Zgłoś
Avatar
BarteQ 2024-09-29, 18:55
Kurwa 2 km od mojego zamieszkania ..
Zgłoś
Avatar
kefir123pl 2024-09-29, 19:03
i my mamy te małpy tutaj wpuszczać ? nie ma mowy
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie