18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:39
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
Niemcy vs Battlefield
BongMan • 2011-11-08, 20:47
Naród, który posyłał miliony ludzi do komór gazowych, płacze nad żywotem jednego WIRTUALNEGO szczura.
Cytat:

PETA, czyli organizacja zajmująca się ochroną praw zwierząt, nie śpi, czuwa i gra w Battlefielda 3. Oczywiście po to, by sprawdzić czy nie krzywdzi się tam futrzaków. A przecież doskonale wiecie, że na tym ta gra polega...

No dobra, ale mówiąc poważniej, PETA naprawdę doszukała się w Battlefieldzie 3 szokującej sceny, przez którą młodzi ludzie zwariują, chwycą za noże, wyjdą na ulice i skierują się do pobliskiego zoo, by tam czynić rzeź na zwierzętach.

A tym fragmentem jest etap, w trakcie którego jeden z żołnierzy czołga się w kanale i nagle zostaje ugryziony przez szczura. Co robi wojak? No niestety, nie bierze szczura w rękę i nie tłumaczy mu grzecznie, że tak nie wolno, bo żołnierz jest teraz w pracy, a jak szczur jest głodny, to wystarczy poprosić, w końcu żołnierz zawsze nosi ze sobą kanapkę dla futrzaków, a na końcu nie głaszcze i wypuszcza na wolność. O nie, przecież psychopaci z DICE na coś takiego by nie wpadli! Bandzior chwyta za nóż i zabija stworzonko.

PETA jest w szoku i już najchętniej zorganizowałaby krucjatę. Oczywiście ich tłumaczenie dobrze znamy: młodzież zobaczy, że w grze zabija się zwierzęta, to od razu zrobi to samo. Śmiać się czy płakać?

Treść pochodzi z oświadczenia niemieckiego oddziału PETY. Mamy jakiegoś czytelnika w Niemczech? Czy mógłby nam powiedzieć, czy u naszych sąsiadów faktycznie takie upały o tej porze roku, że ludzi tak grzeje w głowę?

Piszemy to po raz setny, prawdopodobnie do takich ludzi i tak do nie dotrze, ale jakoś skomentować to trzeba: jak ktoś ma w głowie siano, to może zrobić krzywdę nawet po obejrzeniu reklamy proszku do prania. Niestety, tak to już na tym świecie jest.


A oto ta jakże brutalna scena:
Zgłoś
Avatar
dQrw10nYk0k5 2011-11-09, 21:05
Ja pierdole na najłatwiejszym poziomie go zajebali po kilku sekundach.
Zgłoś
Avatar
szczepan1234 2011-11-09, 22:31
w 1:02 martwy pan pozdrawia szczura środkowym palcem
Zgłoś
Avatar
krycha7 2011-11-09, 22:55
Uwaga! Chciałem z góry zaznaczyć, że nie usprawiedliwiam obrońców praw zwierząt, jednak jeżeli naciśniesz to kochane RT, czego nie zrobił ten facet (specjalnie, wiem o tym geniusze) to nasz bohater zamorduje biedną myszkę nożem który wchodzi przez brzuch a wychodzi przez jej kręgosłup. Ale co to zmienia? Sam nie wiem. Chciałem tylko nieco sprostować, no bo w tym filmiku szczurowi nic się nie dzieje a przedstawiony został jako "ta jakże brutalna scena". Wszystko powiedzieć nam jednak powinien ostatni akapit w cytacie. Amen
Zgłoś
Avatar
mrkler 2011-11-10, 2:18
@Pan Mularz
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-11-10, 11:40
"Co robi wojak? No niestety, nie bierze szczura w rękę i nie tłumaczy mu grzecznie, że tak nie wolno, bo żołnierz jest teraz w pracy, a jak szczur jest głodny, to wystarczy poprosić, w końcu żołnierz zawsze nosi ze sobą kanapkę dla futrzaków, a na końcu nie głaszcze i wypuszcza na wolność"

o kurwa leżę

Piszecie że o gówno się rzucają, a ile jest gówniarzy którzy nie odróżniają już gry od rzeczywistości.

Skoczył z okna myślał że jest superman, dziabną kolegę nożem myślał że odżyje.
Zgłoś
Avatar
petru23 2011-11-10, 15:49
ale w 1.01 środkowy palec był
Zgłoś
Avatar
Gienek2 2011-11-17, 10:14
niebawem oddychanie będzie złe bo będziemy zabierać za dużo tlenu
Zgłoś