18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:58
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Niemcy vs Battlefield
BongMan • 2011-11-08, 20:47
Naród, który posyłał miliony ludzi do komór gazowych, płacze nad żywotem jednego WIRTUALNEGO szczura.
Cytat:

PETA, czyli organizacja zajmująca się ochroną praw zwierząt, nie śpi, czuwa i gra w Battlefielda 3. Oczywiście po to, by sprawdzić czy nie krzywdzi się tam futrzaków. A przecież doskonale wiecie, że na tym ta gra polega...

No dobra, ale mówiąc poważniej, PETA naprawdę doszukała się w Battlefieldzie 3 szokującej sceny, przez którą młodzi ludzie zwariują, chwycą za noże, wyjdą na ulice i skierują się do pobliskiego zoo, by tam czynić rzeź na zwierzętach.

A tym fragmentem jest etap, w trakcie którego jeden z żołnierzy czołga się w kanale i nagle zostaje ugryziony przez szczura. Co robi wojak? No niestety, nie bierze szczura w rękę i nie tłumaczy mu grzecznie, że tak nie wolno, bo żołnierz jest teraz w pracy, a jak szczur jest głodny, to wystarczy poprosić, w końcu żołnierz zawsze nosi ze sobą kanapkę dla futrzaków, a na końcu nie głaszcze i wypuszcza na wolność. O nie, przecież psychopaci z DICE na coś takiego by nie wpadli! Bandzior chwyta za nóż i zabija stworzonko.

PETA jest w szoku i już najchętniej zorganizowałaby krucjatę. Oczywiście ich tłumaczenie dobrze znamy: młodzież zobaczy, że w grze zabija się zwierzęta, to od razu zrobi to samo. Śmiać się czy płakać?

Treść pochodzi z oświadczenia niemieckiego oddziału PETY. Mamy jakiegoś czytelnika w Niemczech? Czy mógłby nam powiedzieć, czy u naszych sąsiadów faktycznie takie upały o tej porze roku, że ludzi tak grzeje w głowę?

Piszemy to po raz setny, prawdopodobnie do takich ludzi i tak do nie dotrze, ale jakoś skomentować to trzeba: jak ktoś ma w głowie siano, to może zrobić krzywdę nawet po obejrzeniu reklamy proszku do prania. Niestety, tak to już na tym świecie jest.


A oto ta jakże brutalna scena:
Zgłoś
Avatar
Andrev 2011-11-08, 21:37 1
tyle dobrze że aby Gejów można zabijać ;]
Zgłoś
Avatar
S.O.A.D. 2011-11-08, 22:05 3
ja pierdolę... ale tak jest ze wszystkimi zielonymi pojebami, nie tylko tymi z PETY. i tak naprawdę: co z tego, że cyfrowy szczur został zabity? mam szczury, to naprawdę fajne zwierzaki, pocieszne i futrzaste, ale nie zapierdolę ich dlatego, że właśnie zagrałem w BF3. zielone eko pojeby...
Zgłoś
Avatar
Pan Mularz 2011-11-09, 0:45 2
O to chodzi. Takie gry szkolą przyszłych zabójców. Idioci naoglądają się filmów typu rambo, nagrają w battlefielda i później myślą, że tak wygląda wojna. Następnie jadą zadowoleni do iraku, a potem wracają bez rąk i nóg zdziwieni.

PETA czepia się jednego zabitego szczura, a w całej grze giną setki osób. Wniosek? Życie szczura jest cenniejsze od człowieka.
Zgłoś
Avatar
Novotko 2011-11-09, 2:05 3
@up whooooaaaaa ta gra wzbudziła we mnie jebanego POTWORA !!!

ide zabijać!!
Zgłoś
Avatar
~tip.top 2011-11-09, 7:53 29
Tyle w temacie praw zwierząt.
Zgłoś
Avatar
bleblebetor 2011-11-09, 9:14
A widzieliście niemiecką wersję CS1.6. Po prostu można umrzeć ze śmiechu.
Zgłoś
Avatar
B................g 2011-11-09, 9:31
BongMan napisał/a:

Naród, który posyłał miliony ludzi do komór gazowych, płacze nad żywotem jednego WIRTUALNEGO szczura.



Tak kurwa bo to Ci współcześni posyłali.
Wiń Rosjan za Stalina
Zgłoś
Avatar
androgenius 2011-11-09, 16:19
W żadnej jebanej grze nikogo się nie zabija. To,że piksele na ekranie zmieniają kolorki i jakiemuś pedałowi
się owe zmiany kojarzą z zabijaniem kogokolwiek lub czegokolwiek jest tylko i wyłącznie wynikiem jego przesianego łba.
Zgłoś
Avatar
m................7 2011-11-09, 16:19 1
Niemcy to najbardziej popierdolony kraj jaki moze byc. Unikajcie tych kurew jak ognia. Tłuste, głupie to, pełno turasów, czepiają sie pierdół i najchetniej zezarliby komus wszystko sprzed ust, nie mowiac o chorych przepisach..

ps: moje ip. pzdr.
Zgłoś
Avatar
jamiemonovitz 2011-11-09, 16:37
Głupie skurwiele, lepiej niech porządnie zajmą się mobilnymi krematoriami dla psów na Ukrainie.
Zgłoś
Avatar
pkh 2011-11-09, 16:53
ajtam tutaj gracz nie wcisnął odpowiedniego przycisku w odpowiednim momencie, jeśli sie wciśnie to kolo zabija szczura nożem
tez mnie wkurwiają ci napinacze z pety
Zgłoś
Avatar
rockface123 2011-11-09, 17:41
a jak w the sims 3 zwierzaki nie dam żreć psowi i zdechnie pójdę do sądu oskarżony o maltretowanie zwierząt?!
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2011-11-09, 18:56 1
zara zara... hola hola... jakiej kuźwa młodzieży?? ta gra nie jest 18+??
PS.Ja będę zajebywał wszystkie szczury jakie spotkam w normalnym życiu tylko dlatego, że zabrali mi rozkosz wbicia wirtualnego ostrza w wirtualnego szczura. Poza tym ten szczur jest wyraźnie agresywny... uczcie ludzi nie oddawać tylko nadstawiać drugi policzek. Jebana żydomasoneria...
Zgłoś
Avatar
Z................z 2011-11-09, 20:17
Eeeh... Współczesne strzelanki dla każuali. Na pół ekranu wyjebana instrukcja co masz teraz zrobić, bo mimo iż plansze i tak są w chuj liniowe, to przecież na jaki chuj każual ma przeczytać obłożenie klawiszy/przycisków (która, notabene, do strzelanki nie zajmuje więcej niż jedną stronę), lepiej utknąć jak debil w miejscu i pozwać twórców za zbyt trudna grę. Ja pierdolę, to więcej film niż gra (chociaż z filmem dzieli to coś głównie wady).
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie