18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 22 minuty temu
Avatar
d................k 2012-05-27, 20:51 9
Nie lubię żydów i nie lubię arabów. Dobrze, że się tłuką.
Zgłoś
Avatar
sadyk 2012-05-27, 21:05 1
Nie nudzi się wam to już?
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-27, 21:44 12
Ale o co chodzi? Po wojnie angole nie chcieli użerać się wiecznie z kebabami i żydkami to się stamtąd wycofali. ONZ podzielił to wszystko między Izrael i Palestynę, miły powstać dwa niepodległe państwa. Żydki powiedzały ok. a araby, że ni chuja. Była wojna, araby przegrały. Żydki wygrały wolna Palestyna nie powstała. Później była wojna sześciodniowa-żydki znów wygrały. Później była wojna jom kippur, żydki znów wygrały. Brudasy stwierdziły, że coś nie gra i kolejnej wojny nie było, zamiast tego zaczęły się ochoczo wypierdalać w powietrze w autobusach, pociągach, sklepach….
Nie uważam żeby żydki robiły coś złego, rozpieralając tą parchatą hołotę. Mają dosyć fartownie swój kraj to go bronią. Jak kurwa ktoś się wypierdala w powietrze w jakim szpitalu czy chuj wie gdzie to raczej nie siada się z nim do stołu i nie mówi, że może jednak by tego nie robił, tylko odstrzeliwuje i im wcześniej tym lepiej. Jak jakiś świr zapierdoli 50 osób to się go nie sądzi tylko pakuje do psychiatryka. To samo tutaj nie ma z kim gadać to nie gadają tylko robią i tyle. Z perspektywy Europy trudno jest wyczaić tamtą sytuacje (bo pokażcie mi jedno państwo w Europie, które wszyscy sąsiedzi chcą wymazać z mapy) mają taką sytuacje i dobierają do niej środki.
Co do Niemiec porównanie jest całkowicie popierdolone, że tak zwięźle napisze.
Bo co zrobili Niemcy? Wjebali się do większości krajów Europy i zaczęli zapierdalać ludzi w imię jakichś popierdolonych zasad. A żydki mają kraj tam gdzie mają i bronią go tak jak umieją przeciwko hołocie, z którą inaczej rozmawiać się nie da. Palestyńczyki miały szanse na swoje państwo obok Izraela ale nie skorzystały, a że później ujebały trzy wojny to się wzięły za stare sprawdzone metody
I tak na koniec w kwestii formalnej mam napletek, ale wszystkich arabów wysłałbym z powrotem tam skąd przyszli….
Zgłoś
Avatar
specodhec341 2012-05-27, 21:54 1
A Palestyna nie była przypadkiem chrześcijańska? Czy może chociaż w mniejszości, z tego co pamiętam, ale są tam chrześcijanie.
Zgłoś
Avatar
MrocznyCaw 2012-05-27, 21:55 1
Żydzi wcale nie są tacy święci jak by mogło się nam wydawać. Jeśli się trochę poszpera chociażby w internecie można znaleźć drugą stronę medalu. Z samej telewizji nie dowiecie się prawdy, a ona promuję PRO żydowski pogląd - tak mi się przynajmniej wydaje.
Zgłoś
Avatar
WHITE$TOCKER 2012-05-27, 22:05 8


Pozdrowienia dla mośków sadistica
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-27, 22:22 16
Żydzi to ścierwo i nie pierdolcie mi tu że jest rasistą , bo to gówno prawda .
Żydzi do tej pory płaczą , jak to oni wielce byli poszkodowani , a Polacy co z Polakami .
Jakoś bardzo wiele żydów łazi z tymi tatuażami , a Polaków za wiele nie ma .
Niedawno w mediach wypowiedział się Polski dziadek który przeżył obozy i nagrał reportaż , w którym przytoczył że żydzi dostają comiesięcznie ogromne sumy odszkodowania , żas Polak dostaje raptem ułamek z tego .
Na obecną chwilę żydzi powtarzają dosłownie to samo co naziści , mordując bez wyrzutów sumienia kobiety i dzieci .
Zgłoś
Avatar
Coliber 2012-05-27, 22:35 4
coolfon napisał/a:

Z perspektywy Europy trudno jest wyczaić tamtą sytuacje (bo pokażcie mi jedno państwo w Europie, które wszyscy sąsiedzi chcą wymazać z mapy) mają taką sytuacje i dobierają do niej środki.


Jeszcze niedawno to była Polska.
coolfon napisał/a:

Co do Niemiec porównanie jest całkowicie popierdolone, że tak zwięźle napisze.
Bo co zrobili Niemcy? Wjebali się do większości krajów Europy i zaczęli zapierdalać ludzi w imię jakichś popierdolonych zasad


Jakich kurwa zasad? Te "zasady" były tylko przykrywką. Niemcy znajdowały się w '39 w głębokim kryzysie, a w czasie wojny nie płaci się długów.

Gówno mnie obchodzi Twój napletek, ale w tym co napisałeś nie było krzty obiektywizmu, a jedynie zaprezentowałeś to w co żydzi chcą żebyśmy wierzyli, że to oni są wiecznie pokrzywdzeni i należy im się wsparcie od całego świata (i wymachują przy tym atomowym kutasem na prawo i lewo).

Swoją drogą ciekawe że na takie tematy można współcześnie porozmawiać (bez ryzyka że ktoś zacznie drzeć mordę o antysemityzmie) jedynie na takich... nietypowych portalach.

Tak mi się przypomniało:

Zgłoś
Avatar
arkadiuss92 2012-05-27, 22:54 1
jebane ścierwa
Zgłoś
Avatar
kokinosz 2012-05-27, 23:04 8
Różne mogą być racje, byle słuszne. Ale zapewniam Was, że wolelibyście mieć za sąsiad Izrael niż państwo muzułmańskie... W Izraelu dzieje się nieprawość. Ale tą nieprawość pokazują również izraelskie organizacje praw człowieka. Nie słyszałem o czymś takim w krajach arabskich... Jeżeli jesteście wierzący, to w Izraelu możecie się czuć bezpiecznie. Spróbujcie się tak poczuć w krajach arabskich. Tak de facto, to Izrael to jedyny cywilizowany kraj w tamtym regionie... Z całym szacunkiem do kultury perskiej, etc. To muzułmanie są zagrożeniem dla Europy, a nie Żydzi... Zobaczycie za jakieś 50 lat... ja już na szczęście nie dożyję...
Zgłoś
Avatar
coolfon 2012-05-27, 23:22 1
Cytat:

Jakich kurwa zasad? Te "zasady" były tylko przykrywką. Niemcy znajdowały się w '39 w głębokim kryzysie, a w czasie wojny nie płaci się długów.



Kryzys to był w Niemczech przez całe lata dwudzieste. Hitler doszedł do władzy przez kryzys w Niemczech i przez rozwój przemysłu ten kryzys stłumił. Słyszałeś o takim koncernie jak IG FARBEN? Jak nie to se poczytaj o ich związkach z nazistami i o tym co naziści zrobili dla tej firmy a co ona dla nazistów. Długi w innych państwach to miał Adolf w dupie, podobnie jak reparacje wojenne dla Francji. Za Hitlera w Niemczech istniała własność prywatna, niemniej całą gospodarką sterowało państwo, prywaciarze się godzili bo mieli z tego pieniądze
Mówisz że w 39 był kryzys. To co? oni wymyślili wojnę w 39 żeby długów nie spłacać? (przykład miałeś jak się przejmowali zdaniem zachodu przy remilitaryzacji Nadrenii) Mi się wydawało że te zasady (według ciebie przykrywka) Hitler wymyślił jednak trochę wcześnie j. w 27 roku wydano mein kampf i tam już to wszystko było. Potem zdobył władze i spokojnie przygotowywał się do zadania, które sobie postawił.

Cytat:

Gówno mnie obchodzi Twój napletek, ale w tym co napisałeś nie było krzty obiektywizmu, a jedynie zaprezentowałeś to w co żydzi chcą żebyśmy wierzyli, że to oni są wiecznie pokrzywdzeni i należy im się wsparcie od całego świata (i wymachują przy tym atomowym kutasem na prawo i lewo).



A dla czego mam być obiektywny, ty możesz pierdolić głupoty o Niemczech, żadnej wiedzy nie posiadając, to ja mogę być nieobiektywny. Fakty są takie:
Cytat:

Po wojnie angole nie chcieli użerać się wiecznie z kebabami i żydkami to się stamtąd wycofali. ONZ podzielił to wszystko między Izrael i Palestynę, miły powstać dwa niepodległe państwa. Żydki powiedzały ok. a araby, że ni chuja. Była wojna, araby przegrały. Żydki wygrały wolna Palestyna nie powstała. Później była wojna sześciodniowa-żydki znów wygrały. Później była wojna jom kippur, żydki znów wygrały. Brudasy stwierdziły, że coś nie gra i kolejnej wojny nie było, zamiast tego zaczęły się ochoczo wypierdalać w powietrze w autobusach, pociągach, sklepach….



ni chuja nie ma tu żydowskiej propagandy. Chuj wie co by się stało, gdyby araby zaakceptowały plan ONZ, osobiście myślę, że żydki i tak znalazłyby powód do wojny ale w takiej sytuacji….

Cytat:

coolfon napisał/a:
Z perspektywy Europy trudno jest wyczaić tamtą sytuacje (bo pokażcie mi jedno państwo w Europie, które wszyscy sąsiedzi chcą wymazać z mapy) mają taką sytuacje i dobierają do niej środki.

Jeszcze niedawno to była Polska.



I tu się objawia mądrość przywódców, Piłsudski nigdy nie doprowadziłby do z góry przegranej wojny z silnymi niemcami, mając za plecami wrogie kacapstwo. Co więcej w 1933 r. chcał wykonać uderzenie prewencyjne na Niemców, ale Anglia i Francja się nie zgodzili.
Poza tym sam przywołałeś przykład polski. Pytanie za 100 punktów: co robili Polacy podczas wojny? AK? LWP? Wojsko polskie na zachodzie? Odpowiedz walczyli z Niemcami bo Niemcy zaatakowali Polskę. Co robili Żydzi podczas wojny 6 dniowej? Walczyli z tymi którzy zaatakowali ich kraj (a że araby są tak niedopierdolenie, że przejebali w niecały tydzień to inna sprawa) co robią żydki terz? Zapierdalają brudasów, którzy zabijają ich obywateli, proste…
I znów powtarzam, nie jestem za Żydami, wkurwia mnie ich język, ich postawa, podejście do świata…. Traktują arabów tak jak tamci na to zasługują i tyle, bez żadnego lewackiego pierdolenia o równości, braterstwie i innych bzdetach. Traktują arabów tak jak oni traktowaliby ich gdyby powygrywali te wojny…
Zgłoś
Avatar
Jopas91 2012-05-28, 0:15
coolfon napisał/a:


I tu się objawia mądrość przywódców, Piłsudski nigdy nie doprowadziłby do z góry przegranej wojny z silnymi niemcami, mając za plecami wrogie kacapstwo. Co więcej w 1933 r. chcał wykonać uderzenie prewencyjne na Niemców, ale Anglia i Francja się nie zgodzili.



Masz rację:
1. W 1934 r. Reichswehra liczyła 240 tys. woja
2. W 1933r. Wojsko Polskie po mobilizacji mogło wystawić około 1.3 mln woja

A wiec można się domyślić kto by dostał po portkach

Po odmowie żabojadów i angolów Piłsudzki sam chciał zaatakowac szwabów, ale nie miał wystarczającego powodu do przedstawienia opini miedzynarodowej.Więc wszystko wina angolów i Republiki "poddajemy się" Francuzkiej
Zgłoś
Avatar
gracii 2012-05-28, 0:22
@up co ty pierdolisz, od kiedy w Izraelu jest tolerancja religijna, poczytaj sobie o sytuacji katolików w tym kraju lub prawosławnych.
Zgłoś
Avatar
solteck 2012-05-28, 0:42
Na Onecie jest film o Palestynie
vod.onet.pl/na-punkcie-kontrolnym,6147,film.html

Nie pójdziesz do pracy, nie pójdziesz do lekarza, nie wrócisz do domu, bo żydek cię nie puści z jednego miasta do drugiego...
Dlaczego? bo jest godzina policyjna i nic go więcej nie obchodzi.
Zgłoś
Avatar
Ansgar 2012-05-28, 0:56 1
Chyba temat z harda wywalili...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie