18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 60 minut temu
Avatar
bravoteampolska 2012-05-28, 0:57
Żydzi rządzą całym światem , bynajmniej 90 procentami , o te 10 właśnie walczą .
Ale najlepsi z tego wszystkiego są żydzi z ameryki ,wiadome jest że na górnych stołkach siedzą pejsaci i jak tylko wyszukają jakiś kraj obrzydliwie bogaty w ropę, który niby potrzebuje pomocy w przemianowaniu ustroju władzy , tak jak Irak Afganistan , to pędzą pełną siłą ku pomocy . Zaś jakoś nie prędko im z pomocą w konflikcie Izrael Palestyna , gdzie w większości giną bezbronni ludzie bombardowani z powietrza przez izraelczyków .
Zgłoś
Avatar
Parzo 2012-05-28, 1:06 2
Tak to prawda, a biblia mowi narów wybrany. Do czego? Do gazu chyba... popatrzcie sobie na przestrzeń lat przed narodzinami Chrystusa też musiało być coś nie halo z ajwaj wajkami - Egipcjanie co wyzysk na nich robili, Hitler co ich tłukł, antysemityzm co powstał najszybciej w Polsce (bodajze XVw), myślcie dalej sobie, że to nie bez kozery było robione, jak oni własńą starą by sprzedali za pare srebrników to co dopiero takiego polaka który jest "ciemnota" poza tym żyd nie trzymał niczego w dłoni cięższego od ołówka temu 99% pracuje w bankach i innych gownach, ja osobiscie nie widzialem by żyd harował ciężko (chyba ze filmy z birkenau) - więc? Żyd chyba zasłużył przez te tysiace lat na takie traktowanie, bo jakoś nie było słychać o innych narodach gnębionych przez tyle lat tylko żydzi przez egipt pozniej hitlera... ciekawe czemu nie? Ciekawe...a to ich zachowanie oh ah! Teraz mnie zwyzywajcie od anty i innych cholerstw beznapletowe swinie a wlasnie propo. jak to mowia kanibalizm tak to zjadanie czlowieka brata, i tak ludzie walcza o to by nie zabijac swoich braci itd itp, czyli co świnia to żyd, swój swego nie je...
Zgłoś
Avatar
Shatter 2012-05-28, 2:35
Bla bla bla...Szkoda że niektórzy są takimi idiotami, że nie dociera do ich świadomości informacja o tym że niezależnie od kraju, do władzy zawsze może dojść banda debili...
Zgłoś
Avatar
bravoteampolska 2012-05-28, 11:40 1
Żydzi pisali biblię i logiczne jest że nie napisaliby w biblii prawdy która miałby na celu ich obrazić , a mianowicie chodzi mi o to że uznali się narodem wybranym , owszem zgodzę się wybranym ale narodem wybranym do '' sprostowania ''
Jestem wierzącym i moim zdaniem Jezus został zesłany w celu ukazania żydom prawidłowej drogi bytu , okazania prawidłowych cnot , bo jak wiadome żydzi czcili jedynie złoto i dobro materialne , świadczy o tym chociażby wspominka o złotym cielcu , nie interesował ich byt innych , zresztą teraz też interesuje .
Zgłoś