18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:09
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
🔥 Zguba motocyklisty - teraz popularne
Niemiecka antifa w akcji
yaiba • 2023-01-15, 21:47
Niemiecka antifa zaatakowała w Erfurt przechodnia - w ich oczach prawicowego extremiste. W ataku użyli siekierę, baton i gaz pieprzowy.

Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-01-15, 21:51 47
niemiecka antifa czyli kilku turków, marokańczyk i ich biały przydupas?
Zgłoś
Avatar
szubiennica2 2023-01-15, 21:51 22
Antifa to najgorsze co spotkało niemcy
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-15, 21:56 5
szubiennica2 napisał/a:

Antifa to najgorsze co spotkało niemcy



Czemu?
To nie ciemniejszej karnacji inżynierzy jednak?
No i najważniejsze - dla kogo najgorsze, dla nich czy dla nas? Ja tam szwabów mało lubię, mają nieco odmienne interesy niż my.
Zgłoś
Avatar
nowynick 2023-01-15, 22:09 14
ja tylko przypomnę, że kilka lat temu prawicowcy w Lublinie zaatakowali jakąś gówniarę widząc w niej lewicowego ekstremistę... zjebana każda skrajność po równi, trzeba mieć tekturę zamiast mózgu żeby popierać czy to antifę czy radykalną prawicę
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-15, 22:25 7
nowynick napisał/a:

ja tylko przypomnę, że kilka lat temu prawicowcy w Lublinie zaatakowali jakąś gówniarę widząc w niej lewicowego ekstremistę... zjebana każda skrajność po równi, trzeba mieć tekturę zamiast mózgu żeby popierać czy to antifę czy radykalną prawicę



Dokładnie. Zawsze jak poznam kogoś o ekstremistycznych zapędach typu pedały do pieca, księża do pieca, tylko lewo albo tylko prawo to zakodowuje w głowie żeby na niego uwazac bo coś z nim nie tak.
Życie to nie bajka dla dzieci, że ten zły, ten dobry a tak robić zawsze dobrze.
Jak ktoś uważa inaczej, to niech sobie określi swoją ulubioną temperaturę i wszystko w niej robi. Od kurwa kąpieli po smażenie żarcia.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2023-01-15, 22:31 4
szubiennica2 napisał/a:

Antifa to najgorsze co spotkało niemcy



Mają co chcieli, ni huj mi ich nie żal.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2023-01-15, 22:42 5
Heliar napisał/a:

Mają co chcieli, ni huj mi ich nie żal.



Nie co niemcy chcieli tylko co czosnki chciały.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-15, 22:53
VeIture napisał/a:

Nie co niemcy chcieli tylko co czosnki chciały.



Kto? Nie znam tego określenia a Google podaje niepasujące znaczenia.
Zgłoś
Avatar
Antypolak 2023-01-15, 22:59
A jak inaczej leczyć z faszyzmu?
Zgłoś
Avatar
~DMT 2023-01-15, 23:11 3
Każda jedna skrajność jest zła. We wszystkim, bez wyjątków, ZAWSZE...

Dlatego dążyć należy, do równowagi, stanu mistycznego*...



*Od stanu tego, przysługuje nieograniczona ilość dni wolnego na żądanie, bez podawania konkretnej przyczyny, oraz daty powrotu z urlopu...

Zgłoś
Avatar
Kriski 2023-01-15, 23:29 1
sothis napisał/a:

Kto? Nie znam tego określenia a Google podaje niepasujące znaczenia.



Bo pod parch musisz szukać.
Zgłoś
Avatar
neo001 2023-01-15, 23:45 11
sothis napisał/a:

Dokładnie. Zawsze jak poznam kogoś o ekstremistycznych zapędach typu pedały do pieca, księża do pieca, tylko lewo albo tylko prawo to zakodowuje w głowie żeby na niego uwazac bo coś z nim nie tak.
Życie to nie bajka dla dzieci, że ten zły, ten dobry a tak robić zawsze dobrze.
Jak ktoś uważa inaczej, to niech sobie określi swoją ulubioną temperaturę i wszystko w niej robi. Od kurwa kąpieli po smażenie żarcia.



Osoby o prawicowych poglądach są przeważnie normalne, to lewakom ubzdurało się zbawianie obecnego świata na siłę wbrew większości, więc z łaski swojej weź niepierdol. Spotkać normalnego lewaka to dziś trzeba mieć szczęście, bo ci się nawet do lewicowego spierdolenia nie przyznają publicznie.
Zgłoś
Avatar
sothis 2023-01-16, 0:01 3
neo001 napisał/a:

Osoby o prawicowych poglądach są przeważnie normalne, to lewakom ubzdurało się zbawianie obecnego świata na siłę wbrew większości, więc z łaski swojej weź niepierdol. Spotkać normalnego lewaka to dziś trzeba mieć szczęście, bo ci się nawet do lewicowego spierdolenia nie przyznają publicznie.



Nie lubię lewactwa jeszcze bardziej niż ekstremistycznych prawicowców.
Nie bardzo też odróżniam ekstremistę prawicowego od nazisty, ale to raczej przejaw niedostatecznego przyjrzenia się obu spaczeniom.
A twierdzenie, że prawicowiec jest najczęściej normalny... Nie prowadzę statystyk, ale większość takich dresokształtnych, prostych ludzi głosi właśnie prawicowe poglądy. Wiesz, ci od jp100%, małpka przed pracą itd. Uznajesz ich za normalnych?
Ja tak, normalnych jak na te niższa warstwę społeczną.
Bo jednak jak człowiek nieco się rozwinie to pomyśli o wadach i zaletach strony prawej, wadach i zaletach lewej i jakoś tak wolałby wybrać to co dobre z obu a nie się ekstremizowac.
Zgłoś
Avatar
roxster 2023-01-16, 0:24 2
A pies ich wszystkich tam ebał...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie