18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 10:37
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:18
Nieodpowiedzialna prędokość
milox • 2013-02-19, 18:44
Do wiosny jeszcze spory kawałek czasu. A na rower iść się chce. Przedstawiam chyba najgłupszą i najmniej rozsądną formę pedałowania którą sam parokrotnie testowałem. Ogólnie sprawa nie wygląda za ciekawie i poza olbrzymimi prędkościami (jak na rower) oraz dość poważnym skokiem adrenaliny jedyny pozytywnym skutkiem tej aktywności jest polepszenie selekcji naturalnej. A wiec do rzeczy:

I na koniec jakby ktoś stękał że to jest sadol a nie kwejk czy inne tego typu. Proszę bardzo jest i jeb%&$cie.(filmik dość stary to i nie dziwne że nagrywany tosterem)


Myślę że temat został wyczerpany.Jakby ktoś miał chęć na więcej napisać w komentarzach, coś jeszcze dorzucę.
Zgłoś
Avatar
d................4 2013-02-21, 20:52
@ukcioo to policz ile kwadratów jest w 2 filmie
Zgłoś
Avatar
krisek 2013-02-21, 22:09 1
A to moja Asterka F 1.8 16v. Niby Opel, a potrafi więcej niż niejedno BMW czy Merc



Zgłoś
Avatar
kanarinho 2013-02-21, 22:09 1
Mam asterixa z 1995 roku i badałem mit o zawyżaniu prędkości. Przy rozmiarze felg i opon zalecanych przez producenta autko jechało średnio o 7 km/h wolniej niż pokazywał prędkościomierz (zakres pomiaru od 10 km/h do 190 km/h).
Zgłoś
Avatar
djhexe 2013-02-21, 22:11 3
krisek napisał/a:

A to moja Asterka F 1.8 16v. Niby Opel, a potrafi więcej niż niejedno BMW czy Merc




potrafi się zjebać !!!
Zgłoś
Avatar
radom17 2013-02-21, 22:28
mój rekord rowerem za Tirem 74 km/h, ale nie chce trafić na harda, więc jechałem jakieś 1,5 m za naczepą, przez co musiałem walczyć trochę z oporem powietrza...ale bez większej spiny przejechałem tak 2,5 km;)...w te wakacje spróbuje trochę poprawić wynik, jak nadarzy się okazja
Zgłoś
Avatar
lukaszdzi 2013-02-21, 22:33
Wyjebałem się kiedyś jadąc za tirem na jakimś rozlanym oleju czy czymś w tym rodzaju. Byłem w bluzie i długich spodniach to trochę zniwelowało otarcia.

Jednak jak za tirem czy autobusem to na sprawdzonych odcinkach, a i tak jest możliwość, że będzie coś leżało na jezdni. Jest ryzyko jest zabawa.
Zgłoś
Avatar
ska 2013-02-21, 22:36
Zjeżdżałem ze Szrenicy (Szklarska Poręba) po kostce brukowej i dziurach na rowerze z predkością 86 kh/h. Sytuacja z filmów to była codzienność. Jedni płaszczą tyłki przed telewizorem i narzekają jakie to życie nudne a inni żyją jak się da.
Zgłoś
Avatar
BDrummer 2013-02-22, 0:04


niema takiego pedałowania !!
Zgłoś
Avatar
Pajoresko 2013-02-22, 1:17
odważni kolarze i 120km/h latają z górki
Zgłoś
Avatar
thez 2013-02-22, 10:10
kanarinho napisał/a:

Mam asterixa z 1995 roku i badałem mit o zawyżaniu prędkości. Przy rozmiarze felg i opon zalecanych przez producenta autko jechało średnio o 7 km/h wolniej niż pokazywał prędkościomierz (zakres pomiaru od 10 km/h do 190 km/h).



Ale czym badałeś? Innym autem? Bo każdy prędkościomierz przekłamuje w górę, Najlepiej jest przejechać się z gpsem. Na zegarze 120km/h, a gps lekko ponad 100 pokazuje.
Zgłoś
Avatar
herbalix 2013-02-22, 13:24
jak mnie kiedyś miśki złapały na suszarkę to wyszło mi 90, a na budziku miałem 110, gps też pokazuje 20km/h mniej. poza tym wskazówka budzika startuje od 20 także w/w wydaje się całkiem logiczne.
Zgłoś
Avatar
rzeznik14 2013-02-22, 16:10
ale chwila, po pierwsze taki 'trening' wykonuje sie zeby zwiekszyc zdolnosci szybkosciowe zawodnika. ciezko to wytrenowac jak na polskie warunki dlatego zawodnicy czy kolarze mniej amatorscy uzywaja ciezarowek, sam jezdzilem to wiem. a po drugie primo ten na 1 filmiku robil tak jak napisalem,nie dotykal ciezarowki a imbecyl na 2 trzymal sie reka betoniarki, kretyn.....
Zgłoś
Avatar
milox 2013-02-22, 18:25
Sam tak śmigałem za busem kolegi ale byłem pewien że nic nie leży na drodze i żaden imbecyl nie zacznie hamować. Także jeśli chodzi o trening żadnych zastrzeżeń jednakowoż tiry to lekka przesada...
Zgłoś
Avatar
kanarinho 2013-02-23, 2:06
thez napisał/a:

Ale czym badałeś? Innym autem? Bo każdy prędkościomierz przekłamuje w górę, Najlepiej jest przejechać się z gpsem. Na zegarze 120km/h, a gps lekko ponad 100 pokazuje.

Użyłem do tego GPS i stoper.
Zgłoś