18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
varti 2012-11-13, 1:15 1
Ja chciałem tylko powiedzieć, że przy zatrzymaniu jednemu z tych rzekomych "Policjantów Prowokatorów" rozpięła się bluza i ukazała piękna, soczysta literówka Nie dość, że ci niby policjanci mieli nie ten pattern na koszulkach, nie to logo to jeszcze mieli na nich literówki (Ps, POLICJA pisze się przez ICJA a nie przez POLICJIA ).
Apel do Panów z Młodzieży Wszechpolskiej i ONR i reszty narodowych oszołomów, jak chcecie się bawić w udawane prowokacje, to potrzeba czegoś więcej niż teleskopowej pałki (które można kupić na połowie aukcji allegro) zielonych kominiarek i koszulek z naprasowanym napisem policja Aha i uważajcie na literówki!

Pozdrawiam, z przeciwnej strony barykady (tak też byłem w Warszawie, ale to we mnie ci niby policyjni prowokatorzy rzucali petardami) Psiarnia.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-11-13, 1:29 4
czerpak napisał/a:


A widzisz co ja wyżej napisałem? Właśnie to; są policjanci łapówkarze, są lekarze łapówkarze, są urzędnicy łapówkarze, są (wstaw nazwę swojego zawodu - łapówkarze i oszuiści i sqsyny). No są i co? Co trzeba zrobić? Przecież wiesz.



Widzę, co napisałeś. Np. "gupi jesteś".
A tak poważnie, to chyba sam mnie wcześniej nie zrozumiałeś, bo ja nie wrzucam nigdy ludzi do jednego wora. Nie uważam, że cała policja jest zła, czy cała jest dobra. Świat nie jest czarno biały.
Ton twojej wypowiedzi sugerował, że mi zarzucasz, iż wyrokuję, że ci wszyscy są tacy, a ci są tacy.

czerpak napisał/a:


A możesz normalnie? Jak człowiek? Masz coś do powiedzenia? Debil? Ja wiem, sadistic, ale coś próbujesz przekazać, hamuj się.



Sorry, pierwszy wyskoczyłeś z "ironicznym" i "prześmiewczym" komentarzem.
Jak mnie atakujesz w ten sposób, spodziewaj się kontry.

czerpak napisał/a:


Stary... Po co mi to mówisz. Aż sprawdziłem czy Mała śpi spokojnie. Tak to już jest. Odpowiadamy za swoje Rodziny. Jestem Mężczyzną. To mój psi obowiązek. Ale do rzeczy.



Po to to mówię, że wielu ludzi nie zdaje sobie sprawy z tego, że licho nie śpi. Nie mówię akurat o tobie. Mówię o ludziach, którzy chcą mieć poczucie bezpieczeństwa, a bezpiecznym nie jest się nigdy.

czerpak napisał/a:


Jak widzisz mapę Europy, spójrz w lewo. Tam to norma. Nie piszę tego bo tak mi się wydaje.



Nie. Ojciec niedawno kupił samochód w salonie w Niemczech. W Polsce może i by kupił, ale trzeba by było czekać 6 miesięcy.
Co zrobił diler? W tiffie niemieckim było wpisane, że jest na felgach 17 calowych, a wcisnął ojcu 16.
Na dodatek, ojciec pojechał i na autostradzie zaczął słyszeć szumy. Zatrzymał się przestraszony.
Okazało się, że śruby były niedokręcone. Mogłeś je wykręcać palcem. Nie muszę dodawać, jak bardzo to było niebezpieczne.

Dlaczego ojciec dał się tak zrobić? Bo zapamiętał, sprzed 35 lat, że Niemcy to uczciwi i porządni ludzie, którzy nigdy nikogo nie kiwają. Gówno prawda. Nie ma reguły. Niemcy są bardziej sumienni, ale na dziadów, którym się udaje zawsze możesz natrafić. Wszędzie trzeba być czujnym, żeby nie dać się oszukać.

czerpak napisał/a:


Wybacz, napisałeś mnóstwo mądrych rzeczy, no i z czy ja mam polemizować?



Wcale.

czerpak napisał/a:


Mam. Boli mnie.



Weź ibuprom.

czerpak napisał/a:


No to brawo stary. Wejdź na Sadistica. Zobaczysz przekłutego kut**a, hejt na murzyna/rudego/rumuna/napewnojeszczekogośkogoniepamiętam i jesteś ustawiony! Dałeś radę! A twoja rodzina, o którą się boisz, będzie bezpieczniejsza.



I po co ironizujesz?
Wiesz co, kompletnie nie wiem, jak z tobą rozmawiać. Raz piszesz poważnie, raz ironizujesz, a raz w ogóle nie dajesz do zrozumienia, o co ci chodzi.
Zgaduję, że motywujesz mnie do działania, żebym nie wchodził na sadistica, tylko próbował coś zmienić?
Wybacz, tutaj kończy się moja rola. Mogę ludzi uświadamiać, na nic więcej nie mam ochoty, to raz, bo tego nie potrzebuję.
Po drugie, nawet gdybym chciał, to: musiałbym startować do sejmu. Z listy poparcia jakiejś partii, będąc później związanym dyscypliną partyjną. Czyli pole manewru miałbym żadne.

Nie widzę sposobu, w jaki mógłbym coś zmienić. Mogę tylko starać się ludzi uświadomić, co niniejszym czynię. Nie zmuszam nikogo, żeby temu zawierzał. Niech wierzy w co chce, jego sprawa.
Może żyć w wyimaginowanym, kolorowym świecie, w fałszywym poczuciu bezpieczeństwa. Szczerze, to naprawdę zazdroszczę.
Zgłoś
Avatar
czerpak 2012-11-13, 1:48 1
@up Slonx

My się rozumiemy; też martwisz się o Rodzinę. Wystarczy być za kogoś fizycznie odpowiedzialnym. Zgadzam się z większością teego co piszesz. Mała śpi spokojnie. Żebyś ją widział... Pozdrawiam serdecznie.
Zgłoś
Avatar
killerZeWsi 2012-11-13, 2:20
@up
Jak dorośnie to ją wyrucham.

Wypierdalajcie z waszymi rzewnymi, pełnymi wzruszeń, wzlotów i upadków na PW, bo chuj większość obchodzi, że przeruchaliście swoje żonki i wam się bachor urodził, a teściu sobie nowe auto kupił.
Zgłoś
Avatar
czerpak 2012-11-13, 2:30 2
killerZeWsi napisał/a:

@up
Jak dorośnie to ją wyrucham.

Wypierdalajcie z waszymi rzewnymi, pełnymi wzruszeń, wzlotów i upadków na PW, bo chuj większość obchodzi, że przeruchaliście swoje żonki i wam się bachor urodził, a teściu sobie nowe auto kupił.



Nie martw się. Ty też kiedyś coś wyrwiesz. Pewnie spod jakiegoś nagrobka, ale i tak ci stanie. Giń ch*ju. I tak cię matka nie kocha (fizycznie, to słyszałem że daje też tobie).
Zgłoś
Avatar
Zlorf 2012-11-13, 4:03
killerZeWsi napisał/a:

@up
Jak dorośnie to ją wyrucham.


Też Ci życzę szczęścia w życiu, niech Cie Anna Grodzki przytuli do łona.
Zgłoś
Avatar
drakkarrudy 2012-11-13, 7:20
Kurwa.. @Maślak, przez przypadek piwo ci postawiłem..
Zgłoś
Avatar
Maślak 2012-11-13, 9:30
Jeśli dobrze zrozumiałem twierdzicie ,że to przebrani za bojówkarzy policjanci prowokowali starcia z jednostkami które pilnowały bezpieczeństwa. A robili to na rozkaz jakieś osoby która chciała skompromitować marsz. Jest to coś w co mogę uwierzyć tylko ,nie rozumiem jak to się stało ,że "tak mądrzy, zapewne katoliccy i patriotyczni uczestnicy marszu" stali się ofiarami tak prymitywnej prowokacji a race i płyty chodnikowe/kostkę brukową to im policja do rąk wciskała i kazali rzucać?
Zgłoś
Avatar
diablo5257 2012-11-13, 10:46 1
Maślak znowu zaczynasz lewaku? przykro Ci się zrobiło że ktoś Ci pojechał i ma zarazem najlepszy komentarz ?
Zgłoś
Avatar
Muzz 2012-11-13, 10:58 1
Maślak napisał/a:

Jeśli dobrze zrozumiałem twierdzicie ,że to przebrani za bojówkarzy policjanci prowokowali starcia z jednostkami które pilnowały bezpieczeństwa. A robili to na rozkaz jakieś osoby która chciała skompromitować marsz. Jest to coś w co mogę uwierzyć tylko ,nie rozumiem jak to się stało ,że "tak mądrzy, zapewne katoliccy i patriotyczni uczestnicy marszu" stali się ofiarami tak prymitywnej prowokacji a race i płyty chodnikowe/kostkę brukową to im policja do rąk wciskała i kazali rzucać?


Wiesz, niektórych można wkurwiać wiele lat, a i tak nikt nic nie zrobią (przykład - większość obywateli Polski, dymana przez rząd). Innym wystarczy mały impuls i już rzucają czym popadnie.
Policja też święta nie jest - wielu z tych skurwieli prowokuje. I dostają za to całkiem ładną kasę. Zawodowi bojówkarze - miałem okazję poznać kiedyś jednego. Poziom jego IQ był na poziomie czubka mojego fiuta (a ten zwisa do samej ziemi). Idiota do wykonywania rozkazów.
W telewizji i tak pokażą tych z marszu jako najgorsze ścierwo, zrobią z tego temat zastępczy... o ile już nie zrobili, bo nie oglądam tv i nie jestem na bieżąco z tą propagandą i fikcją.
Zgłoś
Avatar
Maślak 2012-11-13, 14:10
@diablo5257
Jest mi przykro ,że jest tylu prawicowców ale z drugiej strony jest o motywujące do działania.
Zgłoś
Avatar
MareKSG 2012-11-13, 14:58
Widzę, że TVN (lub w innym wydaniu - onet) działa Chuj, że jest pełno filmików pokazujących, że policja sama sprowokowała tą całą sytuację, chuj, że marsz przebiegał bezproblemowo do tego momentu. Niedługo będziecie sprawdzać na tvn czy macie sraczke lub czy jesteście w ciąży. Otwórzcie oczy i myślcie samodzielnie!!!!
Zgłoś
Avatar
b................d 2012-11-13, 17:19
@MareKSG,
kurwa... no to dlaczego jak jebane cielęta widząc policyjnych prowokatorów nie wyłapali ich, nie dali im w pizdę i nie doprowadzili do umundurowanych policjantów? zaraz by się wyjaśniło kto zacz i zostałby usunięty, a przy okazji zostałby zdobyty ostateczny dowód na to, że to jest prowokacja, bo jakby policja ruszyła bronić zamaskowanych gnoi to byłoby to jednoznaczne. to jest raz...

dwa, ta reszta rac, rzucanie kamieniami i ogólny rozpierdol to też była policyjna prowokacja? kurwa, nie przebierajcie się za gołąbki pokoju, nie pierdolcie głupot licząc na to, że prezentowanie szczytnych skądinąd haseł da wam jakiś immunitet. jedni drugich wyzywają od lemingów, a sami się tak zachowują. (notabene ten kto innych wyzywa od lemingów sam nim jest, bo dał się wmanipulować w ich rzekomy pęd ku samozagładzie... co jest piramidalną bzdurą).

to co mnie wkurwia to to, że przy takich okazjach nie ma dyscypliny... musi być zadyma i rozpierdol, nie ważne kto zaczął. oznaka totalnego braku organizacji. i takie barany chcą w domyśle zdobyć władzę... bo skoro są przeciwko obecnemu systemowi to rozumiem, że chcą wprowadzić jakąś alternatywę. jak tak ma ona wyglądać to naprawdę nie wiem co gorsze .

szsz kurwa... polaczkowate machanie szabelką, sobiepaństwo i rozpasanie. pierdoli się jednemu z drugim wolność z samowolką, a prawdziwe kurwy powoli i po cichu demontują państwo. smutne to...
Zgłoś
Avatar
sidsky 2012-11-13, 17:28
Bo inteligencja zbiorowa ma to do siebie, że równa w dół do najgłupszego w stadzie. A dodatkowo tłum i związane z nim uczucie anonimowości, tak jak w internecie, prowokuje zachowania, których na co dzień dana osoba nigdy by nie podjęła.

Drodzy narodowcy. W reżimowym TVN widziałem tylko jednego z rzucających, który po rzuceniu racy podszedł do policji z rękoma za głową i z miejsca pocałował asfalt. Cała reszta wtapiała się spowrotem w tłum "patriotów" więc nie pierdolcie, że przechodzili przez kordon jeśli nie macie jednoznacznego nagrania jak rzucają i przechodzą.
Zgłoś
Avatar
zonk 2012-11-13, 18:26
z filmu da się zauważyć że ten co rzucił racę nie był w zielonej kominiarce więc dalej to do myślenia że nie był z policji.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie