18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
MareKSG 2012-11-13, 22:37
bloodstained napisał/a:

@MareKSG,
kurwa... no to dlaczego jak jebane cielęta widząc policyjnych prowokatorów nie wyłapali ich, nie dali im w pizdę i nie doprowadzili do umundurowanych policjantów? zaraz by się wyjaśniło kto zacz i zostałby usunięty, a przy okazji zostałby zdobyty ostateczny dowód na to, że to jest prowokacja, bo jakby policja ruszyła bronić zamaskowanych gnoi to byłoby to jednoznaczne. to jest raz...

dwa, ta reszta rac, rzucanie kamieniami i ogólny rozpierdol to też była policyjna prowokacja? kurwa, nie przebierajcie się za gołąbki pokoju, nie pierdolcie głupot licząc na to, że prezentowanie szczytnych skądinąd haseł da wam jakiś immunitet. jedni drugich wyzywają od lemingów, a sami się tak zachowują. (notabene ten kto innych wyzywa od lemingów sam nim jest, bo dał się wmanipulować w ich rzekomy pęd ku samozagładzie... co jest piramidalną bzdurą).

to co mnie wkurwia to to, że przy takich okazjach nie ma dyscypliny... musi być zadyma i rozpierdol, nie ważne kto zaczął. oznaka totalnego braku organizacji. i takie barany chcą w domyśle zdobyć władzę... bo skoro są przeciwko obecnemu systemowi to rozumiem, że chcą wprowadzić jakąś alternatywę. jak tak ma ona wyglądać to naprawdę nie wiem co gorsze .

szsz kurwa... polaczkowate machanie szabelką, sobiepaństwo i rozpasanie. pierdoli się jednemu z drugim wolność z samowolką, a prawdziwe kurwy powoli i po cichu demontują państwo. smutne to...



Już widzę jak biegniesz do policjanta strzelasz mu w pysk i zanosisz go do drugiego policjanta niczym bohater z hollywood. To, że dali się złapać na tą prowokację i ruszyli na nich to już czysta oznaka wkurwienia, że robią najazd na niewinnych ludzi. Nie robię z nich świętych ale też kurwa nie są bydłem tak jak to pizdy oglądające 24h/7 tvn piszą. Jeżeli nie chcesz mieć na takich marszach rozpierdolu to zrób porządek w policji, bo w końcu jesteś bohaterem narodu.
Zgłoś
Avatar
masabitumiczna 2012-11-13, 22:47
"nie będzie drugie okrągłego stołu, nie będzie grubej kreski" - pewnie, że nie będzie bo nigdy nie dojdziecie do władzy...
Zgłoś