18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
2oo4life 2015-10-30, 8:27
Jako specjalista się wypowiem:
Na ulicy w 90% liczy się 1 zasada:
"KTO PIERWSZY UDERZY, WYGRYWA."
To ulica a nie kółko gospodyń wiejskich. Nawet jak by od tylu podleciał to na ulicy takie są zasady i trzeba się z tym pogodzić a oczy mieć dookoła głowy. A ta pizda zamiast ręce z przodu i trzymać go na dystansie to, aż sam sprowokował agresję dając się całkowicie zdominować chociażby przez ciotowatą pozycję....
Zgłoś
Avatar
Polak1988 2015-10-30, 10:28
nurgiel napisał/a:

Znów pierdolenie, że koleś pizda w rurkach, drugi koleś pizda, że znienacka. Koniec końców wygrał mądrzejszy, czyli poszkodowany. Jest nagranie, jest dowód, hajs się będzie zgadzać ojj będzie się zgadzać.



oho ktoś tu nosi rureczki i do tego konfidenci,rudy to Ty?

A tak całkiem serio,to: Paaanie co Ty pierdolisz za przeproszeniem? cwaniaczył,trzymał ręcę z tyłu dostał w pizde
Co ten koleś miał mu napisać pisemne zaproszenie?
Kłócisz się z kimś to jesteś gotowy na walkę a nie trzymasz łapki z tyłu i myślisz,że wszyscy mogą Ci gówno zrobić a Ty możesz pyszczyć bo tak mama Cię wychowała bezstresowo.
Mamie mógł pyskować to go nie biła,a tu zonk,pyszczył?Dostał,nie lał go chuj wie jak,dostał strzała wyłożył się i koniec zabawy.Powinien przyjąć to jak facet,przełknąć ślinę i następnym razem trzymać mordę na kłódkę.

A co do Twojego "Hajs się będzie zgadzał" To za przeproszeniem chuj ci w pysk za takie gadanie,bądź facet chłopie a nie na skargę na policję lecisz.Nauczyli takich kurwa donosić i tylko siedzą i prują się jak stare rajstopy.
Zgłoś
Avatar
EventHorizonDecay 2015-10-30, 11:02 1
Kiedyś będąc w Warszawie nad Wisłą od strony Stadionu Narodowego przyczepił się do nas gość w typie cwaniaczka z tego filmiku z tym że tamten był gruby i w obsranym dresie powtarzający że on "jest charakterny".Kiedy okazało się że jego kozakowanie na mnie nie działa próbował przejść do argumentów siłowy i zaatakował mnie z partyzanta.Jego "charakterność" skończyła się kiedy jego kolega rudy dres jedno-strzał wylądował na ziemi a on sam skulony jak dziwka dostawał wpierdol.Przed kalectwem uratowało go jedynie niepewne i błagalne szlochanie kolegi rudego dresa "nie bij go już".

Do czego zmierzam ?
Gość na filmiku poczuł się za pewnie mimo że nie przemawiały za nim żadne argumenty,dodatkowo prowokował prawdopodobnie podpitego jegomościa który mimo wszystko nie wydawał się agresywny.Niestety wiara w to że jesteśmy nietykalni w przestrzeni publicznej jest zgubna a jak ktoś wspomniał ulica to nie ring,cios z partyzanta? bicie leżącego ? jak najbardziej,nikt z nas nie chciałby odwrócić się plecami i dostać kosy albo kamieniem w łeb.
Zgłoś
Avatar
cayminho 2015-10-30, 12:55
Z doświadczenia powiem tak. Często wyprowadzałem "delikwentów" z pubów czy klubów i etc. na zewnątrz na solówki by zachować się honorowo, do momentu, w którym zostałem dźgnięty nożem (dodam że nożownik padł po tym jak szmata ). Po rekonwalescencji zostałem zaproszony na wieczór kawalerki, na którym oczywiście pewien typowy Seba zaczął kozaczyć do pana młodego i do mnie. Wtedy postanowiłem że już nie będę wychodził na solówki bo kolejnego dźgnięcia nożem mogę już nie przeżyć. Po zakończonej kuracji wstrząsowej na środku klubu, Sebuś pospał 3 minutki na podłodze wstał przeprosił wszystkich dookoła i poszedł do domu W dzisiejszym świecie nie opłaca się zachowywać honorowo bo większość tych pseudo twardzieli nie wie nawet co to jest honor...
Zgłoś
Avatar
longinus 2015-10-30, 14:26
TB303 napisał/a:

Nienawidzę takich gnojów atakujących z partyzanta, zamiast po męsku go wyzwać na pojedynek, to atakuje z zaskoczenia. Brak honoru i jakichkolwiek zasad.


strzał z klasą
Zgłoś
Avatar
defcon1 2015-10-30, 16:23 1
E tam, szukał, więc dostał. Posłuchajcie, co gościu mówi na początku, coś w stylu "... 'starting no problems, alright?" i wygląda na to, że wcale mu nie chciał wyjebać, tylko po prostu chciał by gość się od niego odjebał. Bez przesady, kto jest tak głupi, żeby uważać, że może dwa razy większemu gościowi w twarz powiedzieć "pierdol się" bezkarnie? Facet był spokojny, w dodatku nie napierdalał go po nokaucie, więc to sugeruje, że ma raczej mniej więcej równo pod sufitem. Raz, mając może 18 lat też myślałem, że mogę sobie popyskować do większych i starszych, dostałem szybkiego strzała (akurat mniej dotkliwego, bo z otwartej ręki, choć i tak dość bolesne, ale zderzenie głowy ze ścianą było bardziej dotkliwe) i nikt mnie "nie wyzywał na pojedynek". Co w ogóle chciał osiągnąć? Jeżeli chciał się bić, to nie powinien był stać z rękami z tyłu, a jeżeli nie chciał się bić to po kiego chuja mówił gościowi "fuck off", skoro tamten zachęcał go, by grzecznie odszedł? Owszem, chłop mógł pomyśleć: "chłopaczek pijany, daruję mu", ale nie każdy ma taki łagodny temperament.
Zgłoś
Avatar
the_sickness 2015-10-30, 17:38
TB303 - co Ty pierdolisz baranie, ktoś Ci każe spierdalać a Ty się honorem będziesz unosił ? Jak Ty kurwa cioto życia nie znasz
Zgłoś