18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 18:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:25
🔥 Głaskanie misia - teraz popularne
Avatar
DużyKutas 2017-04-21, 13:25 127
Gdyby to był statek pod banderą UE to zamiast karabinów to wymachiwaliby dildosami i krzyczeli "Refugees Welcome"
Zgłoś
Avatar
Acerad 2017-04-21, 13:31 30
25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.
Zgłoś
Avatar
Chakotay 2017-04-21, 13:32 6
Można ? Można kurwa....
Zgłoś
Avatar
Krak 2017-04-21, 13:44 4
Acerad napisał/a:

25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.


Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2017-04-21, 13:58 35
Krak napisał/a:


Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E



Na wodzie, z takiej odległości raczej ciężko kogoś zabić z takiej broni. Ale pomińmy to, tu pewnie chodzi o odstraszenie, piraci myśleli że to zwykły transportowiec i sobie go zabiorą a tu taki chuj. Tak w ogóle nie wiem dlaczego na każdym takim statku nie ma grupy uzbrojonych ochroniarzy czy jak to tam zwał.
Zgłoś
Avatar
janlew 2017-04-21, 14:05
I co kuźwa nie da się? A pontony chyba szybsze nie są.
Zgłoś
Avatar
Grajek_ 2017-04-21, 14:06 5
Najbardziej mi się ten drut kolczasy do okoła podoba;D
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-21, 14:24 1
Jak można nie trafić emką ze stu metrów?
Zgłoś
Avatar
~Velture 2017-04-21, 14:33 24
@up
Ty pewnie trafiłbyś headshota z 300m w CS'ie

Cytat:

Tak w ogóle nie wiem dlaczego na każdym takim statku nie ma grupy uzbrojonych ochroniarzy czy jak to tam zwał.


No bo taka ochrona to w chuj, ale to w chuj ogromny wydatek.
Zgłoś
Avatar
Jesse.Pinkman 2017-04-21, 14:39 12
Acerad napisał/a:

25 sekunda typ strzela w belkę zamiast w piratów. Przy odrobinie szczęścia sam by się zabił.


Krak napisał/a:

Ogólnie to strzelanie jakoś idzie im marnie.
Pewnie to ci, z kategorią E


Abraxus napisał/a:

Jak można nie trafić emką ze stu metrów?



Oj panowie panowie...łatwo siedzieć przed komputerem i komentować ale życie to nie kurwa Counter Strike.

Zajebisty materiał. Pełen szacuneczek dla tych panów.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2017-04-21, 14:47 15
Velture napisał/a:

@up
Ty pewnie trafiłbyś headshota z 300m w CS'ie

No bo taka ochrona to w chuj, ale to w chuj ogromny wydatek.



Aaa czyli lepiej stracić statek wart ileś tam milionów do tego ładunek wart ileś tam milionów i jako kumulację płacić za wykupienie załogi z rąk porywaczy... No kurwa w chuj opłacalny biznes. Żydzą na ochronę to porywają. Nie żydzą, jest bezpiecznie. Porównał bym to do armii każdego kraju, nie codziennie ktoś nas atakuje a nawet przez długi czas nikt a jednak mamy wojsko które kosztuje w chuj pieniędzy bo ma reagować podczas zagrożenia. I tak właśnie powinno być na statkach. Zwłaszcza tych które pływają w zagrożonych piratami regionach.
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2017-04-21, 14:56 2
No kurwa. Oczywiście, że bym trafił. Strzelałem z broni wielokrotnie. Trafienie w taki cel za osłony, bez bycia pod ostrzałem to jak ćwiczenia na strzelnicy.
Zgłoś
Avatar
Neuromancer 2017-04-21, 15:09 34
Jak dla mnie praca marzeń.
Zgłoś
Avatar
Ruttenskog 2017-04-21, 15:20
Za strate statku placi ubezpieczyciel nie wlasciciel, a za ochrone juz ubezpieczalnia placic nie chce. Wszelkiej masci prywatni ochroniarze to tylko i wylacznie dobry gest armatora. Sami eksperci strzelctwa tutaj, jakos was nie widac na tych statkach za to kupa chlopakow z 25 brygady kawalerii powietrznej dorabia sobie do emerytury.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie