18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Dokumentalne Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info

Nieprzebrane tłumy
~Velture • 2019-05-19, 11:05
Tłumy jak na otwarciu biedronki w Pcimiu dolnym :wyj***ne:


2019-05-19, 11:07
na zdjęciu ~350 osób z błędem statystycznym +/- 3%

2019-05-19, 11:11
Szkoda, ze w tym kraju zniewolonej rdzennej ludności nie wolno walić w ryj za kłamstwo. Ta baba powinna wyłąpać liścia od każdego chętnego.

Ni...........ny
2019-05-19, 11:29
Sytuacja szybko się zmienia, w minutę się trochę ludzi zbiegło ;-)




Ale to TVN kłamie :wyj***ne:

2019-05-19, 14:52
Niezwyciężony napisał/a:

Sytuacja szybko się zmienia, w minutę się trochę ludzi zbiegło
Ale to TVN kłamie


1) "zdjęcia organizatora"
2) to zupełnie dwa inne miejsca w warszawie.

Zdjęcie z tvp info jest robione pod ratuszem a zdjęcie z tvn24 jest zrobione na placu konstytucji.

Ni...........ny
2019-05-19, 15:16
Velture napisał/a:

1) "zdjęcia organizatora"
2) to zupełnie dwa inne miejsca w warszawie.
Zdjęcie z tvp info jest robione pod ratuszem a zdjęcie z tvn24 jest zrobione na placu konstytucji.



Tak, tvp pokazuje zdjęcia z momentu zanim marsz się zaczął ( bo było mniej ludzi ) a tvn na żywo z końca.
Ta sama godzina, jeden obrazek przedstawia aktualne wydarzenia, drugi jest manipulacją dla ciemnego ludu.

O 13:26 w tvn było tyle ludzi



Pół godziny później w tvp tylko tyle



No chyba nawet ty widzisz że tvp w ch*ja wali i ma widzów za idiotów.

2019-05-21, 10:58
To że wala w ch*ja to nie dziwota. Mnie zastanawia czemu tam pełno niebieskich szmat? Żyjemy chyba w Polsce a nie wymyslonym państwie, którego nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie bo ZSRR juz przerabiano.

2019-05-27, 05:33
poligon6 napisał/a:

Mnie zastanawia czemu tam pełno niebieskich szmat? Żyjemy chyba w Polsce a nie wymyslonym państwie, którego nie ma i mam nadzieje ze nie bedzie bo ZSRR juz przerabiano.


Te niebieskie szmaty sa po to zeby nie było czerwonych - niestety - połowa narodu to debile lub daltonisci i jebie im sie to na potege