18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Nieprzekraczalne granice
Sinus • 2016-05-14, 17:43
Z cyklu sadol uczy sadol bawi. O tym jak daleko możemy zawędrować i o tym jakie wszechświat stawia przed nami ograniczenia.


Ogólne polecam cały kanał na YT. Świetne filmy z zakresu kosmologii i fyzyki kwantowej z łopatologicznym tłumaczeniem. Dla językowych patriotów polskie napisy
Zgłoś
Avatar
Cyrk 2016-05-14, 23:12 9
grudzin7 napisał/a:

Ludzi zabitych z powodów religijnych można wyliczać w grubych milionach (a może nawet w miliardach?), więc nie pierdol, że to ateiści by się nawzajem pozabijali.

Startujesz w wyścigu o tytuł kretyna roku czy coś? Ludzie się zabijają. Bo się nie zgadzają, bo ktoś chce coś co do niego nie należy, albo ktoś komuś dupę przeruchał. Robienie z tego ideologii "religia odpowiada za zabijanie", a potem przerabianie jej na "ateiści to pacyfiści" jest po prostu oznaką niedojebania umysłowego. A tak przy okazji komunizm zabił O WIELE więcej ludzi, niż wszystkie religie razem wzięte. Ale co tam fakty, jak gimboateista wie swoje...

Cytat:

Logika mówi mi wprost

Dzieko ty koło logiki nawet nie stałeś. Tym bardziej ta twoja sterta urojeń...
Zgłoś
Avatar
grudzin7 2016-05-14, 23:48
Cyrk napisał/a:

Startujesz w wyścigu o tytuł kretyna roku czy coś? Ludzie się zabijają. Bo się nie zgadzają, bo ktoś chce coś co do niego nie należy, albo ktoś komuś dupę przeruchał.


...albo że komuś rodzice wmówili inną bajkę o stworzeniu świata...

Cyrk napisał/a:

A tak przy okazji komunizm zabił O WIELE więcej ludzi, niż wszystkie religie razem wzięte.



A chuj ma do tego komunizm? Oni w imię braku boga nie zabijali, a cała ich walka z kościołem rozchodziła się o pieniądze i wpływy polityczne.

A wyzywania od gimboateistów tylko dlatego, że ktoś uważa, że religie są największą przyczyną zacofania cywilizacji nawet już nie będę komentował...

Zapamiętaj złotą zasadę - jak jesteś pijany to nie pisz komentarzy w internecie.
Zgłoś
Avatar
phil123 2016-05-15, 0:05 2
@grudzin7

Z tego co wiem, to kościoły zakładały uniwersytety, czy zwykłe szkoły. Tak naprawdę, to w większości dzięki niemu mamy taki postęp
Zgłoś