18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Szukaj Forum Odznaki Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski (tylko materiały z opisem) - ostatnia aktualizacja: 2024-07-04, 11:38
Ta pani przespała wiele lat. Ominęły ją takie rzeczy, jak;
-wyrok dla O. Jędrzejczak za zabicie brata,
-wyrok dla młodego Ziętarskiego za zabicie kolegi,
-brak wyroku dla Kiszczaka,
-brak postępowania w aferze taśmowej
i wiele, wiele innych.

Zgłoś
Avatar
MaratHS 2015-11-21, 14:22 32
Weźcie to wyjebcie. Nie mogę patrzeć na tą zakazaną mordę!!!
Zgłoś
Avatar
krzyks 2015-11-21, 14:42 8
Ta pani?
.
.
.
.
Kurwa.... dojebałeś.
.
.
.
Toż to bardziej do żmii podobne, tak z charakteru, jak z wyglądu.
Zgłoś
Avatar
asco 2015-11-21, 15:19 14
To jest kurwa dopiero pokaz hipokryzji...
Zgłoś
Avatar
MówięPrawdę 2015-11-21, 15:27 4
Dlaczego ta kobieta placze? Sama robila jakies przekrety to wszystko pod dywan, a jak ktos zgodnie z prawem uniewinni niewinnego, ktory byl 2 razy uniewinniany i za trzecim nieprawomocnie skazany wiec ciagle nie wolno mówić o winie, zgadniez zasadą domniemania niewinnosci to granda. Politycy po naginali prawo dla wlasnego interesu, a kaminski jaki mial interes żeby wyłapywać łapówkarzy? Ewentualnie dojechać po.
Zgłoś
Avatar
4................h 2015-11-21, 15:30 4
Ja pierniczę, nie wiem co kurwa ta PO bierze, ale zachowuje się jak dziecko i to z niedorozwojem mózgowym. Sami kurwa afer wszędzie narobili, gościa skazano że ujawnił aferę, został ułaskawiony (chyba że pomyliłem gościa) bo pracował na wyższe dobro, a tej kurwa nie pasuje - sami zajebali 6 milionów odprawy i chuj nikt się nie czepia. Nawet PiS takich akcji po przegranych wyborach nie odpierdalał. Komorowski nie ułaskawiał? Kurwa ... Ehh taki ludzie powinni trafiać do domu bez klamek aż ogarną, że widzą co chcą widzieć. Platforma Obywatelska rządziła 8 lat a mnie nadal dziwi że nie wykonali wszystkiego co założyli/naobiecywali. Nie jestem za PiSem, ale kurwa dziwie się ludziom jak opierdalają PiS, które nawet nie objęło jeszcze dobrze rządów, tysiące stron wyśmiewających - tak kurwa działa pranie mózgów przez PO. PO najchętniej by obaliło rząd by znów przejąć władzę i pierdzieć w stołki, jebane dupowłazy, co z Polski zrobiły pośmiewisko. Myślicie, że czemu się nie liczymy nigdzie - przez jebanych PO, którzy kurwa boją się cokolwiek powiedzieć bo kogoś urażą, ale jak stracili władzę to wychodzi to gówno co ukrywali, to jebane my nie mamy to wy też nie.

Plis dajcie tej pani pokój bez klamek, bo kurwa gorsza niż Tusk a to jest wyczyn.

P.S. Komorowski uniewinnił 52 osoby, co aby osiągnąć średnią Dudy musiałby rządzić 5200 dni
Zgłoś
Avatar
T................h 2015-11-21, 15:34 3
PiS i PO są siebie warte. Dziękuje za uwage.
Zgłoś
Avatar
kalijanek 2015-11-21, 16:23
4hitch@ oni nic nie biorą, oni żerują na tym, że Polacy są bezdennie głupi i zapominają bardzo szybko, że ktoś im chuja w dupe wsadzał przed chwilą
Zgłoś
Avatar
saves 2015-11-21, 16:45 2
Ty mendo, zacząłem oglądać i dostałem ataku anafilaktycznego. Mam uczulenie na tę panią i jej pierdolenie.
Zgłoś
Avatar
scofi16 2015-11-21, 17:32 5
Jak Komorowski ułaskawiał zabójców i złodziei to było wszystko ok nawet media o tym nie wspomniały, ale jak Prezydent Duda ułaskawił gościa, który przekroczył uprawnienia ścigając przestępców to już koniec świata i od tygodnia o niczym innym nie gadają..
Zgłoś
Avatar
głodny_toster 2015-11-21, 18:19 2
Jeszcze ta głupia kurwa nie wyjechała do Kanady !?
Zgłoś
Avatar
Syn_Milionera 2015-11-21, 19:12 1
Jej głos sprawia wrażenie jakby miała bolca w dupie.
Zgłoś
Avatar
caldo 2015-11-21, 19:43
Widać, że botox przestaje działać, bo ryj jej się krzywi.
Zgłoś
Avatar
Recydywista 2015-11-21, 20:02 1
"zaprzyjaznionych kolegow w pisie" placzliwym glosem . rycz kurwo poki leb masz na karku !!
Zgłoś
Avatar
4................h 2015-11-21, 20:20 1
kalijanek napisał/a:

4hitch@ oni nic nie biorą, oni żerują na tym, że Polacy są bezdennie głupi i zapominają bardzo szybko, że ktoś im chuja w dupe wsadzał przed chwilą


Ustawę o odprawach wprowadziło PO ( a raczej o ich podwyższeniu), ale niestety ani ty ani ja nie możemy nic z tym zrobić.
Nawet gdyby wprowadzali ustawę, zamknijmy wszystkich przeciwko władzy to nic nie zrobisz.

Wg mnie ta pani ma coś pod skórą na 90% w innym wypadku nie srałaby tak po majtach, że jej od tego smrodu aż oczy łzawią. Nie wierzę w to aby to było z takiej ludzkiej zawiści to całe atakowanie PiS. Bardzo chętnie bym zobaczył zatrzymania byłych polityków PO, bo kurwa nie wierzę że nie mieli żadnych interesów w tym, aby zwalniać z podatków coraz to kolejne zagraniczne firmy
Zgłoś