18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Rutynowy odbiór śmieci - co może pójść nie tak? zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 20:36
dżonyłojlker napisał/a:

śmigło, bystrzaku, a ty nie widzisz, że to jest sklejko/ustawka? Nawet nie dobrali takiego samego kosza, a ty to łykasz jakby cię wczoraj do tych służb przyjęli.


Dbam o porządek. Z takimi rzeczami nie ma żartów. Dzieci tu obecne przeczytają i mogą sobie krzywdę zrobić. Jak wiesz jest ustawa o ochronie przeciwpożarowej i każdy obywatel Polski musi jej bezwzględnie przestrzegać. Zabawy Zbigniew czy substancjami palnymi/wybuchowymi, w miejscach i warunkach do tego nieprzeznaczonych są surowo zabronione pod karą grzywny lub pozbawienia wolnością

[ Dodano 2024-09-09, 20:38 ]
Ach co ważne a zapomniałem. Hulajnogi elektryczne (jak wiele urządzeń zasilane są z bateri litowo-jonowych) pożar takiego ogniwa jest nie do opanowania przez cywili bez odpowiedniego przeszkolenia oraz środków gaśniczych.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-09, 20:39 2
baronturbina napisał/a:

Dbam o porządek. Z takimi rzeczami nie ma żartów. Dzieci tu obecne przeczytają i mogą sobie krzywdę zrobić. Jak wiesz jest ustawa o ochronie przeciwpożarowej i każdy obywatel Polski musi jej bezwzględnie przestrzegać. Zabawy Zbigniew czy substancjami palnymi/wybuchowymi, w miejscach i warunkach do tego nieprzeznaczonych są surowo zabronione pod karą grzywny lub pozbawienia wolnością



śmigło, tematy ci się pojebały.

[ Dodano 2024-09-09, 20:40 ]
baronturbina napisał/a:

Ach co ważne a zapomniałem. Hulajnogi elektryczne (jak wiele urządzeń zasilane są z bateri litowo-jonowych) pożar takiego ogniwa jest nie do opanowania przez cywili bez odpowiedniego przeszkolenia oraz środków gaśniczych.



Nadal nie ten temat.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 20:42
dżonyłojlker napisał/a:

śmigło, tematy ci się pojebały.
Nadal nie ten temat.


A racja. Wzburzyło podniecenie. Wracam z tym gdzie trzeba

[ Dodano 2024-09-09, 20:44 ]
Fajnie że czujny jesteś. Potrzebuje adiutanta. To stanowisko uszyte na miarę dla Ciebie
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-09, 20:46 1
baronturbina napisał/a:

A racja. Wzburzyło podniecenie. Wracam z tym gdzie trzeba
Fajnie że czujny jesteś. Potrzebuje adiutanta. To stanowisko uszyte na miarę dla Ciebie



Możesz się zatrudnić jako markietanka w UPA
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 20:48 1
dżonyłojlker napisał/a:

jakby cię wczoraj do tych służb przyjęli.



Teraz biorą kogo popadnie, bo i tak mało kto wytrzymuje dwa, trzy lata. A jak widzę działania naszych służb, to wydaje mi się, że więcej rekrutują z kwejka.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 20:59
smc napisał/a:

Teraz biorą kogo popadnie, bo i tak mało kto wytrzymuje dwa, trzy lata. A jak widzę działania naszych służb, to wydaje mi się, że więcej rekrutują z kwejka.



Mnie prawda. Na pracuj.pl ostatnio było parę ogłoszeń.

[ Dodano 2024-09-09, 21:00 ]
dżonyłojlker napisał/a:

Możesz się zatrudnić jako markietanka w UPA


No ok spoko. Tylko musze do casto po widły skoczyć.
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 21:08
baronturbina napisał/a:

Mnie prawda. Na pracuj.pl ostatnio było parę ogłoszeń.



Tylko pamiętajcie, że to jednak służby, więc nie mogą się aż tak afiszować. Ogłoszenia są zatytułowane jako "zakład oczyszczania miasta", "schronisko zwierząt", "ubojnia trzody", "agencja towarzyska". Zwracajcie uwagę na te tytuły i śmiało dzwońcie, przez telefon może będą grali głupa, ale po podpisaniu umowy o pracę wszystko wam wyjaśnią.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 21:14
smc napisał/a:

Tylko pamiętajcie, że to jednak służby, więc nie mogą się aż tak afiszować. Ogłoszenia są zatytułowane jako "zakład oczyszczania miasta", "schronisko zwierząt", "ubojnia trzody", "agencja towarzyska". Zwracajcie uwagę na te tytuły i śmiało dzwońcie, przez telefon może będą grali głupa, ale po podpisaniu umowy o pracę wszystko wam wyjaśnią.


Ostatnio było ogłoszenie na kuriera GPS w godzinach nocnych. Ale niepoważni! Jaki kurier w nocy pracuje!? Z kilometra służbami podchodziło.
Zgłoś
Avatar
mauser 2024-09-09, 21:16
ale kit
Zgłoś
Avatar
Prosty 2024-09-09, 21:19 2
banerr napisał/a:

To na chuj ukrów wrzucałes do zmieszanych.



Tak nie wolno to są odpady toksyczne
Zgłoś
Avatar
wojtekpwse 2024-09-09, 21:32
Obejrzałem, przeczytałem wasze komentarze i chuj, dalej nie wiem ocb. Jebac
Zgłoś
Avatar
CrookerS 2024-09-09, 22:21
banerr napisał/a:

To na chuj ukrów wrzucałes do zmieszanych.



Dokladnie, ich sie obiera i wpierdala do bio a reszta do zmieszanych
Zgłoś
Avatar
Kici-Kici 2024-09-10, 1:56
To są sklejone 2 różne filmiki. Fake.
Zgłoś
Avatar
zn506 2024-09-10, 9:06
baronturbina napisał/a:

Tylko pan śmieciarz się obraził



Taki kawał żelaza jak go za płot wystawisz to zniknie szybciej niż Murzyn po zapłodnieniu p0lki.
Zgłoś
Avatar
~REsadER 2024-09-10, 9:15 1
sadistic.pl/rutynowy-odbior-smieci-co-moze-pojsc-nie-tak-vt513988.htm
Zgłoś