18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
Duplikat tematu Rutynowy odbiór śmieci - co może pójść nie tak? zgłoszony przez ~REsadER
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:52
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 9:48
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 18:09 4
U mnie na osiedlu bandera robiła to samo. Tylko pan śmieciarz się obraził i już trzeci tydzień nie odbiera zmieszanych. Osiedle tobie w śmiechach.
Zgłoś
Avatar
banerr 2024-09-09, 18:14 62
baronturbina napisał/a:

U mnie na osiedlu bandera robiła to samo. Tylko pan śmieciarz się obraził i już trzeci tydzień nie odbiera zmieszanych. Osiedle tobie w śmiechach.



To na chuj ukrów wrzucałes do zmieszanych.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 18:36 12
banerr napisał/a:

To na chuj ukrów wrzucałes do zmieszanych.


Bo spółdzielnia nie dała na rozpisce. Mam plastik z metalem, bio, szkło, papier, zmieszane ale ukraińskich nie mam
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-09, 18:41 3
baronturbina napisał/a:

U mnie na osiedlu bandera robiła to samo. Tylko pan śmieciarz się obraził i już trzeci tydzień nie odbiera zmieszanych. Osiedle tobie w śmiechach.



Wczoraj dostałeś ostrzeżenie za taki właśnie spam, dzisiaj ostrzeżenie znika, a ty nadal robisz to samo. Wygląda na to, że nie kłamałeś gdy pisałeś, że jesteś ze służb specjalnych i dużo możesz
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 18:50 2
dżonyłojlker napisał/a:

Wczoraj dostałeś ostrzeżenie za taki właśnie spam, dzisiaj ostrzeżenie znika, a ty nadal robisz to samo. Wygląda na to, że nie kłamałeś gdy pisałeś, że jesteś ze służb specjalnych i dużo możesz


Fajnie że mnie śledzisz. Znaczy że ci zależy. Czemu spam? Takie chodzą pogloski u mnie na osiedlu… a żebyś ty widział jakie u mnie rzeczy wrzucają do śmieci to łoooo. A śmieciarka z filmu po prostu się zepsuła.
Zgłoś
Avatar
lubieswinie 2024-09-09, 18:53 7
Szkoda że fake
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 19:04
dżonyłojlker napisał/a:

Nawet twój kolego drajwer otrzymał ostrzeżenie za napisanie kilku takich postów "o ukraińcach z osiedla", a ty napisałeś takich kilkadziesiąt.
Ale nie gniewaj się na mnie, nie namierzajcie mnie tam w tym ministerstwie, nie chcę skończyć jak Lepper czy Kostecki. Co złego to nie ja.


Panieee ja mam troszke ponad 4 lata do emerytury to w gownie się nie będę babrał. Ale może u się u mnie na osiedlu spotkać (obiecuję że koledzy będą jak mysza pod miotłą siedzieć)
Masz Adres: maps.app.goo.gl/bQjUWHJSM2JMmrHG7?g_st=com.google.maps.preview.copy

Moze być plac zabaw hahaha
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-09, 19:13 2
baronturbina napisał/a:

Panieee ja mam troszke ponad 4 lata do emerytury to w gownie się nie będę babrał. Ale może u się u mnie na osiedlu spotkać (obiecuję że koledzy będą jak mysza pod miotłą siedzieć)
Masz Adres:
Moze być plac zabaw hahaha



Dobra dobra, jak kliknę w ten link, to pewnie mnie namierzycie. Nie dam się tak zrobić... Wybacz, że wcześniej byłem dla ciebie niezbyt miły, myślałem, że tylko tak świrujesz, że jesteś tu wielką szychą. Zakładaj sobie te multikonta, prowokuj użytkowników do wyzwisk, kabluj ile dusza zapragnie, tylko nie rób mi krzywdy, ja chcę jeszcze żyć, na Boga.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 19:15
dżonyłojlker napisał/a:

Dobra dobra, jak kliknę w ten link, to pewnie mnie namierzycie. Nie dam się tak zrobić... Wybacz, że wcześniej byłem dla ciebie niezbyt miły, myślałem, że tylko tak świrujesz, że jesteś tu wielką szychą. Zakładaj sobie te multikonta, prowokuj użytkowników do wyzwisk, kabluj ile dusza zapragnie, tylko nie rób mi krzywdy, ja chcę jeszcze żyć, na Boga.


Jasiu pamiętaj. Praca nad krokami bo znów nietrzeźwo myślisz.
Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-09, 19:15 4
banerr napisał/a:

To na chuj ukrów wrzucałes do zmieszanych.



Właśnie , przecież to świetny nawóz. Wiesz jakie piękne mam pelargonie w ogrodzie?
Zgłoś
Avatar
smc 2024-09-09, 20:04 3
baronturbina napisał/a:

Bo spółdzielnia nie dała na rozpisce. Mam plastik z metalem,



Przecież to się nie łączy





Zgłoś
Avatar
janusz_biznesu 2024-09-09, 20:18
baronturbina napisał/a:

Bo spółdzielnia nie dała na rozpisce. Mam plastik z metalem, bio, szkło, papier, zmieszane ale ukraińskich nie mam



Bio , to doskonały nawóz. Tak.
Zgłoś
Avatar
baronturbina 2024-09-09, 20:24
janusz_biznesu napisał/a:

Bio , to doskonały nawóz. Tak.


Myślę że jak by na tym filmie bio wrzucał nie był by tak
Ciężki. W zasadzie w Juł Es Ej segregacja odpadów i recykling są na poziomie ochrony środowiska w Kongo. Więc silnik w koszu to i tak nic zaskakującego.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2024-09-09, 20:34 3
baronturbina napisał/a:

Myślę że jak by na tym filmie bio wrzucał nie był by tak
Ciężki. W zasadzie w Juł Es Ej segregacja odpadów i recykling są na poziomie ochrony środowiska w Kongo. Więc silnik w koszu to i tak nic zaskakującego.



śmigło, bystrzaku, a ty nie widzisz, że to jest sklejko/ustawka? Nawet nie dobrali takiego samego kosza, a ty to łykasz jakby cię wczoraj do tych służb przyjęli.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie