18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 16 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Niespodzianka na spacerze
Roszpunl • 2013-11-03, 17:04
Poszedłem sobie na spacer z psem do lasu. Trasa ta sama co zawsze. W pewnym momencie pies zszedł z drogi i zaczął wąchać coś. Podszedłem do niego i zobaczyłem jakiś dół, wyglądał jak koleina po samochodzie terenowym (bo i takie u mnie w lesie jeżdżą) z reklamówkami. Zdjęcie:



Zrobiłem dosłownie 2 kroki dalej i zobaczyłem martwego psa. Z obrożą więc do kogoś należał. Tak więc jakim trzeba być chujem, żeby zostawić swojego psa przy dość często uczęszczanej drodze między lasem a polem.
Poszedłem więc do domu, odprowadziłem swojego psa i wróciłem zakopać tego martwego. Cóż. Tylko pogratulować właścicielowi.
Zdjęcia pieska:







I oglądając zdjęcia zobaczyłem coś ciekawego. Najwyraźniej mój telefon uchwycił moment kiedy pies spierdziela do nieba

Nie było bo pies grzebany pół godziny temu.
Zgłoś
Avatar
qrczaksmp 2013-11-03, 19:18 1
Mam nadzieję, że za chwile na hardzie pojawią się brakujące fotki.
Zgłoś
Avatar
Tassadar 2013-11-03, 19:19 2
Nie no porwać durnego yorka, zginąłby walce z tym archeopteryxem jako bohater, a tego psa jakiś kawał skurwisyna zostawił na pewną śmierć, a to duża różnica. To tak jakby kazać komuś w Polsce pracować i się utrzymać albo iść na zasiłek. Porównanie pewnie rozjaśniło całą sytuację
Zgłoś
Avatar
Voodoo96 2013-11-03, 19:25
Stary to co zrobiłeś było zajebiste masz moje piwo i szacunek
Zgłoś
Avatar
szkitoniarz 2013-11-03, 19:45
Nie do nieba, tylko do innego wymiaru
Zgłoś
Avatar
heil $atan 2013-11-03, 20:03
I tak go lisy/dziki/jenoty wykopią i wpierd*lą. Głębsze dołki się kopało
Zgłoś
Avatar
mare30ks 2013-11-03, 20:17 2
dlatego zwierzeta powinny byc na pozwolenie, zeby jeden chuj z druga kurwa sie 2x zastanowili czy potrzebuja psa/kota na powaznie czy dlatego ze niedojebany bachor zobaczyl w tv i tez chcial, tyleze mu sie po 2 dniach znudzil.
Zgłoś
Avatar
robert.k 2013-11-03, 20:29
Ruchałbym póki ciepły!!!
Zgłoś
Avatar
DaddyRollingStone 2013-11-03, 20:29
W jaki sposob przenosiles zwloki ? Bo moze mi sie przyda jakas technika.
Zgłoś
Avatar
Roszpunl 2013-11-03, 20:39
DaddyRollingStone napisał/a:

W jaki sposob przenosiles zwloki ? Bo moze mi sie przyda jakas technika.



Jako że miał obrożę to za nią złapałem i przeciągnąłem do dołka. Ciągle modląc się o to, żeby przypadkiem głowa się nie urwała. (Nie modliłem się ale nie wiem jak to określić, tak się mówi to napisałem) Wolałem nie nosić na rękach pieska bo nie wiedziałem ile tam leżał- po zapachu wnioskowałem że nie jest już pierwszej świeżości. No i na co zdechł. Tak więc go w rękawiczkach podholowałem do dołka.
Zgłoś
Avatar
Unatukabela 2013-11-03, 20:53
Stary jesteś prawdziwym ZUCHEM!!!
Zgłoś
Avatar
baxter 2013-11-03, 21:04 2
nie rozumiem po co zakopywałeś ? i co w tym takiego dobrego (vel. dobry człowiek) ? jakbyś zostawił to byłbyś złym człowiekiem ? nie rozumiem - a jakbyś zobaczył nieżywą wiewiórkę w lesie lub zdechłego gołębia lub szczura w mieście to też byś tak uczynił ? nie czaję bazy
Zgłoś
Avatar
SoNyCS 2013-11-04, 14:31
Mało takich jak ty Piwko!
Zgłoś
Avatar
Devilyn 2013-11-04, 17:03
Wygląda to raczej na sytuacje z cyklu "Zdechł Ci pies - ojciec kazał wywieźć i zakopać do lasu - ale w połowie dołka stwierdziłeś że Burkowi już kurwa i tak wszystko jedno a więc marny trud" ... a ostatnie zdjęcie dowodzi że mózg psa jeszcze jakiś czas po śmierci może zaświecić LEDa więc mi to śmierdzi fejkiem

Piwo leci
Zgłoś
Avatar
Dobrutro 2013-11-04, 17:50
Czy autor tematu wie, że właśnie udokumentował dla policji popełnienie przez siebie przestępstwa? Jest zakaz zakopywania padłych zwierząt, od tego są odpowiednie ośrodki utylizacji. Za takie coś można beknąć niezły mandat.
Zgłoś
Avatar
losterlse 2013-11-09, 21:21
O kurwa jakie to słodziutkie Żebyś tyle empatii ludziom okazywał, a nie zdechłym psom.

BTW. Idź na sweetbrokaciq napisz.
Zgłoś