18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:05
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-09-13, 13:31
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:33
Avatar
dmnunited 2018-11-23, 21:23 42
ktoś zainwestował pieniążki i bardzo dużo pracy w to, żeby zbudować taką piękną hodowlę, a oni mu to psują... bez sensu...
Zgłoś
Avatar
Cezz999 2018-11-23, 21:28 26
Pewnie wpierdalało wincyj prądu niż 5 okolicznych wiosek razem wziętych to się ktoś zainteresował...
Opcja nr2 jest taka, że jakaś menda strzeliła z ucha, aczkolwiek mogę się mylić :|
Zgłoś
Avatar
Budrys2000 2018-11-23, 21:48
Tak mi się przypomniało, że kiedyś, jeszcze w liceum wygrałem w jakimś konkursie roczną prenumeratę "Działkowca". No kurwa, niezbędnik każdego licealisty, gazeta dla dziadków.
Zgłoś
Avatar
MuriMAX 2018-11-23, 21:48 4
Ale bym palił
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2018-11-24, 2:19 2
Bardzo dobrze, tępić ćpunów i wytwórców.
Zgłoś
Avatar
KebabRemover 2018-11-24, 2:22 7
nie pale juz tego scierwa tak mi rylo banie jeszcze jak ogladalem sadola i sobie wkrecalem ze koncze jak ci ludzie ktorych tu ogladam kiedys zrobilem awanture z matka bo sobie cos wkrecilem ze typ przez nia naslany przyjedzie mnie pobic i w wyniku tej bojki zostane spralizowany od szyi w dol i tak lezalem i sobie wkrecalem ze nie moge poruszyc cialem ale mi leb porylo jak chuj nie pale juz tego scierwa jebanego i jako czlowiek ktorzy wypalil tego kilogramy wiem dlaczego to gowno jest nielegalne TYLKO ALKOHOL i chuj
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-11-24, 2:31 27
Mors_Nigra napisał/a:

Bardzo dobrze, tępić ćpunów i wytwórców.


Zgadzam się. Sam zacząłbym od alkoholików. To najgorsze kurewstwo i ścierwo, jakie chodzi po ziemi tego kraju.
Zgłoś
Avatar
solltys 2018-11-24, 2:33 7
@KebabRemover Widać że Ci weszło na psychikę bo składasz zdania jak 10 latek.
Zgłoś
Avatar
Shotterr 2018-11-24, 6:41 9
@Up. Jak na moje oko to na psychikę nic mu nie siadło tylko już taką miał.
Zgłoś
Avatar
korowiow777 2018-11-24, 8:45 4
co wy palicie, że takie jazdy macie? popychasz zioło antydepresantami czy absyntem?... Jesli nie polecam wizytę u specjalisty bo jest źle z Tobą... I alkoholu też nie pij.
Zgłoś
Avatar
DarthMoon 2018-11-24, 10:00 4
W necie czy tv często podają, że Marihuana ma tyle leczniczych właściwości i na to powinni pozwolić. U wszystkich moich kumpli, którzy palą tylko zioło(nic więcej, żadnych piguł czy innego syfu) po roku palenia można było zobaczyć, jak są zamuleni, myślą wolniej, wyraz twarzy jakby patrzyli gdzieś w dal po kilku kieliszkach wódki.
Opisuje to co widzę: ludzie, którzy byli świetni z przedmiotów ścisłych, mają świetną pracę i zaczynają palić zioło tak tylko raz na dwa tygodnie. Na początku wszystko super ale po roku widać jak to ryje czerep. Jak zaczynają wolniej myśleć w pracy, jak nie łapią jak się do nich mówi.
Zgłoś
Avatar
krykoz 2018-11-24, 10:41 1
KebabRemover napisał/a:

nie pale juz tego scierwa tak mi rylo banie jeszcze jak ogladalem sadola i sobie wkrecalem ze koncze jak ci ludzie ktorych tu ogladam kiedys zrobilem awanture z matka bo sobie cos wkrecilem ze typ przez nia naslany przyjedzie mnie pobic i w wyniku tej bojki zostane spralizowany od szyi w dol i tak lezalem i sobie wkrecalem ze nie moge poruszyc cialem ale mi leb porylo jak chuj nie pale juz tego scierwa jebanego i jako czlowiek ktorzy wypalil tego kilogramy wiem dlaczego to gowno jest nielegalne TYLKO ALKOHOL i chuj



Napisz to jeszcze raz, ale tym razem po polsku, bo jestem trochę ciekaw, co napisałeś.
Zgłoś
Avatar
youzeck1984 2018-11-24, 10:57
Mógłbym nie wychodzić z tego pokoju przez kilka dni...
Zgłoś
Avatar
RadzioC 2018-11-24, 11:09 3
@KebabRemover z tego co piszesz wnioskuje ze diler robił Cie niezle w chuja i prawdziwe topy to Ty widziales jedynie na teledyskach u swojego fana popka.

Ps: @Mors_Nigra po miniaturce z klockami gówna i nicku domyślam się że jesteś ciemnej maści. Prosimy abyś grzecznie użył w opcjach pprzycieku "usuń konto".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie