18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Witam sadole. Dzisiaj byłem na obiedzie u mamy i przeglądając sadola usłyszałem krzyk w kuchni. Myślałem że pająk, bo to się często zdarza u kobiet, a jednak nie. Zobaczcie sami co moja mamina znalazła w sałacie.

Sałata wyglądała tak :



a to było zawartością folii :



Zdjęcia są autentyczne, a sałata kupiona dosłownie chwilę temu. Na ten moment zastanawiam się co z tą sprawą zrobić, jakieś sugestie ? Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.
Zgłoś
Avatar
McMenel 2013-10-11, 17:18
Kurwa darmowe mięso i jeszcze narzekają....
Zgłoś
Avatar
P................M 2013-10-11, 17:22
Biedny szczurek Tak nagle zakończył swój krótki żywot Od Biedronki to się odpierdolcie szuje zawistne !!!
Zgłoś
Avatar
MocnyFull 2013-10-11, 17:22
@Maderfakermen

zastanów się, jak w ten sposób znalazłby mysz, gdyby opakowanie było nienaruszone?
Zgłoś
Avatar
kamilbr0 2013-10-11, 17:26
ta sałata chyba nawet nie jest do końca pakowana, zadzwoniłem do tej firmy, ale o tej godzinie nikt nie odbiera, pozostaje jechać do innych instytucji
Zgłoś
Avatar
Pery86 2013-10-11, 17:44 2
Trochę mięsa a już marudzi. Jebać wegetarian!
Zgłoś
Avatar
Ciesin 2013-10-11, 17:51 1
Szczerze mówiąc, to ja bym im bardziej zazdrościł błogiej nieświadomości, aniżeli współczuł
Zgłoś
Avatar
fliskedplayer 2013-10-11, 17:53 12
Zgłoś
Avatar
chlusniembousniem 2013-10-11, 17:57 5
Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.
Zgłoś
Avatar
spiryte 2013-10-11, 17:58 1
Ostatnio kupiłem pierś z kurczaka z biedry. Niby termin był jeszcze pare dni, ale jak otworzyłem waliło nie miłosiernie. W gardle poczułem wczorajsze śniadanie. Śmierdziało jakąś stęchlizną czy chuj wie czym. Ale musze wam powiedzieć że kotlety były pierwsze klasy...
Zgłoś
Avatar
CYPRIAN 2013-10-11, 17:58
Ciesz sie ,że dostałeś gratis i się niechwal
Zgłoś
Avatar
Edek Łomiarz 2013-10-11, 18:06 2
Cytat:

Współczuje tylko ludziom, który jedzą z tej samej partii, nie wiedząc, że sałacie buszowała, lub została do niej wrzucona mysz.

Acha... uważasz że w naturze, gdy taka sałata rośnie sobie w ziemii, to myszy, szczury i wszelkie robactwo omijają ją z dala, bo przecież dobrze wiedzą że nie wolno im zbliżać się do tego, co człowiek będzie jadł?
Zgłoś
Avatar
kwrtwlp 2013-10-11, 18:07
Żeby ludzie wiedzieli ile owadów, myszy i innego ścierwa zjadają.

Poza tym zaprowadzić połowę społeczenstwa do zakładów produkujących żywność i zagłodziliby się na smierć.
Zgłoś
Avatar
MacGregor 2013-10-11, 18:07 1
Co za cipa spod klosza, mała myszka w sałacie się trafiła. Szczur to jest kurwa taki, że zapomniałbyś o zrobieniu zdjęcia. Jakbyś człowiecze zobaczył co się w piekarniach wyprawia i na magazynach, to byś kurwa powietrze jadł. Pisz do wyborczej albo faktu.
Zgłoś
Avatar
Halman 2013-10-11, 18:08 1
chlusniembousniem napisał/a:

Identyczną kuchenkę gazową mieli moi dziadkowie ale po remoncie wymieniło się na lepszy model.


To jak twoi dziadkowie mają lepszy model to ty już w domku masz pewnie kuchenkę która sama kupuje, obiera, filetuje, szatkuje a potem gotuje i spożywa.
Zgłoś
Avatar
Leitho 2013-10-11, 18:09
markop4321 napisał/a:

Po zjedzeniu tej sałaty z pestycydami nastąpił zgon. Tyle warta jest opryskiwana żywność. l później ludzie się dziwią że jest taka duża zachorowalność na raka.



Co kurwa? Dobra, juz nie dorabiajmy oczom jaj, bez przesady. Fakt, mlody szczur tam zostal zapakowany i sie zwyczajnie w swiecie udusil.

Co do tematu, to watpie w jakiekolwiek "odszkodowanie". Towar odpakowany - sklep, dystrybutor, hurtownik, producent sie wyprze czegos takiego.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie